X
تبلیغات رندباز

نتایج جستجوی سیم کارت شاتل موبایل

مرتب سازی بر اساس:
شماره قیمت تماس و خرید
0998 15 16 680رند پله ای از اول 4,400,000 Tooman
0998 14000 65رند سه رقم یکی از وسط,رند ده هزاری از اول,رند پله ای از وسط,رند تاریخ تولدی 8,500,000 Tooman

1

سیم کارت شاتل موبایل

شاتل موبایل پس از صدور پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه (Full MVNO) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در تاریخ 11 شهریور ماه 1396 به عنوان نخستین اپراتور حقیقی نوع اول تلفن همراه کشور وارد بازار ارتباطات کشور شد. شاتل موبایل نام تجاری شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه ی شاتل است که در باند فرکانسی 2600 مگاهرتز وارد بازار خدمات ارتباطی همراه کشور شده است. در حال حاضر سیم کارت اعتباری شاتل موبایل با پیش شماره 0998 و دو رقم اول 10 قابل خرید است.رندباز به عنوان اولین سامانه جامع خرید و فروش آنلاین سیم کارت در کشور؛ خرید و فروش سیم کارت شاتل موبایل را برای تمام خریداران و فروشندگان فراهم کرده است.

جشنواره های هیجان انگیز شاتل


شامل جشنواره های" هر هفته بزن به هدف و جایزه بگیر، سیم کارتت رو روشن کن و گوشی جایزه بگیر، شیش شنبه های شاتل موبایلی رو از دست نده، فقط با 1000 تومان آیفون ببر" می باشد که..

جشنواره های شاتل موبایل


این جشنواره هیجان انگیز شاتل موبایل، کلیه مشترکین سیم کارت های این اپراتور می توانند با خرید بسته های اینترنت مشخص در روز جمعه، از شاتل موبایل 60 دقیقه مکالمه در روز شنبه هدیه بگیرند...

بسته های بلند مدت در اپراتورهای مختلف


بسیاری از بسته های بلند مدت اپراتورهای پرطرفدار مانند همراه اول و ایرانسل حذف گردید یا در برخی موارد هدیه های تخصیص داده شده به بسته ها لغو شد. به همین خاطر...

بسنه های اینترنت کوتاه مدت


بسته های کوتاه مدت که شامل بسته های ساعتی روزانه یا هفتگی می باشند، در هر اپراتور با شرایط مختلفی ارائه می گردد. در این مطلب ما به طور خاص بسته های کوتاه مدت اپراتورهای فعال..
برای مشاهده آرشیو تازه ها کلیک کنید