X
از اپلیکیشن ایرانسل من چه می دانید؟ | رندباز

معرفی اپلیکیشن ایرانسل من و خدمات آن

از اپلیکیشن ایرانسل من چه می دانید؟

اپلیکیشن ایرانسل من یکی از خدمات جدید شرکت ایرانسل می باشد که برای کاربران ایرانسلی ارائه شده است در واقع با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید تمامی کارهای مربوط به سیم کارت ایرانسل خود را به صورت غیر حضوری انجام دهید
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

اپلیکیشن ایرانسل من یکی از خدمات جدید شرکت ایرانسل می باشد که برای کاربران ایرانسلی ارائه شده است در واقع با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید تمامی کارهای مربوط به سیم کارت ایرانسل خود را به صورت غیر حضوری انجام دهید. سیم کارت ایرانسل پس از اینکه رونمایی شد با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران روبرو شد و توانست در یک مدت زمان کوتاه طرفداران بسیار زیادی پیدا کند،به همین دلیل مدیران شرکت ایرانسل نیز تصمیم گرفتند که ویژگی ها و خدمات سیم کارت های خود را ارتقا داده تا رضایت کاربران بیشتر جلب کند یکی از خدماتی که با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران روبرو شده است ارائه اپلیکیشن ایرانسل من است.

 

 

خرید شارژ:

 پس از اینکه شما اپلیکیشن ایرانسل من را نصب می کنید قطعاً می توانید به وسیله آن سیم کارت خود را شارژ کنید و یا قبض سیم کارت خود را پرداخت کنید اما شاید یکی از نکاتی که باعث تفاوت اپلیکیشن ایرانسل با اپلیکیشن همراه من میشود این است که در اپلیکیشن ایرانسل کارتهای شارژ هزار تومانی الی ۲۰ هزار تومانی خریداری کنید و تا ۳۰ درصد شارژ بیشتر دریافت کنید،  همچنین این که تصور کنید شما قصد دارید بسته اینترنتی را خریداری کنید که مبلغ بسته بیشتر از ۲۰ هزار تومان خواهد بود قطعاً اگر شما بخواهید چندین بار بسته خریداری کنید تا سیم کارت تان شارژ شود برای تان خسته کننده خواهد بود،  شما می توانید به صورت مستقیم به اندازه مقدار بسته اینترنتی شارژ دریافت کنید  و سپس بسته اینترنتی مورد نظر خود را خریداری نمایید،  شاید برایتان جالب باشد که با استفاده از اپلیکیشن ایرانسل شما می توانید تا مبلغ یک میلیون تومان شارژ برای سیم کارت خود خریداری کنید.

 

 دریافت شارژ  اینترنت رایگان:

 پس از اینکه شما این اپلیکیشن را نصب می کنید می توانید با دعوت از دوستان خود یک گیگ اینترنت رایگان دریافت کنید.

 

خلاقیت اپلیکیشن ایرانسل من:

 در اپلیکیشن ایرانسل من شما توانید از خدمات بیمه در زمینه های مختلف برخوردار شوید در واقع کاربران اپلیکیشن ایرانسل می توانند با خرید بیمه دندانپزشکی به راحتی هزینههای دندانپزشکی خود را کاهش دهند و یا حتی می توانند از بیمه برای نقص عضو و یا  دیگر مسائلی که مربوط به بیمه میشود استفاده کنند. همچنین شما می توانید بیمه حوادث را نیز خریداری نمایید. یکی از ویژگی هایی که اپلیکیشن ایرانسل را نسبت به  اپلیکیشن دیگر اپراتورها متفاوت کرده، استفاده از خدمات بیمه ای می باشد و یکی از شرکت های بیمه ای که در این نقش بسیار مهمی داشته شرکت بیمه رازی بوده است.

 شما در این بخش می توانید با گزینه های مختلفی روبرو شوید و می توانید تا سقف ۵۰ میلیون بیمه حوادث را خریداری کنید.

 

 دریافت ریز مکالمات خود در  اپلیکیشن ایرانسل من:

 با استفاده از این اپلیکیشن شما میتوانید ریز مکالمات خود و تمامی فعالیتهای خود را که مربوط به سه ماه گذشته میباشند را دریافت کنید،  تنها کافی است به قسمت مربوطه مراجعه کرده و تقاضای ریز مکالمات خود را ثبت کنید در نهایت پس از گذشت ۲ ساعت ریز مکالمات برای شما به صورت فایل pdf ایمیل خواهد شد.

 علاوه بر دریافت ریز مکالمات شما می توانید گزارش خرید شارژ و بسته اینترنت و حتی مصرف بسته اینترنتی خود را نیز به صورت کامل ببینید تنها کافیست برای این کار به بخش دریافت ریزمکالمات مراجعه کرده و سپس تقاضای خود را برای اپراتور ثبت کنید.

 

 

 ارسال شارژ:

 شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من خطوط اعتباری آشنایان و دوستان خود را شارژ کنید و یا حتی صورتحساب خطوط دائمی آنها را نیز پرداخت کنید  البته این نکته را فراموش نکنید  که برای هر بار انتقال شارژ و یا پرداخت قبوض شما باید ۵۰ تومان کارمزد به شرکت ایرانسل پرداخت کنید،  در نتیجه اگر شما شارژ به صورت مستقیم برای کسی خریداری کنید و آن را ارسال کنید قطعاً برای شما هزینه بسیار کمتری در بر خواهد داشت.

 

 خدمات اختصاصی سیم کارت ایرانسل:

 نصب اپلیکیشن ایرانسل من متوجه می شوید که در بخش مدیریت سیم کارت شما می توانید کارهای خاص و ویژه از انجام دهیم که این کارها شامل تبدیل سیم کارتهای اعتباری به دائمی و یا حتی تبدیل سیم کارتهای3G, به4G و حتی خرید آنلاین سیم کارت اشاره کنیم.

 اگر بخواهیم دررابطه با دیگر خدمات اختصاصی اپلیکیشن ایرانسل صحبت کنیم می توانیم به این نکته اشاره کنیم که تمام کاربران این اپلیکیشن می توانند از کیفیت خدمات ارائه شده اطلاع کامل داشته باشند و سرعت اینترنت خود را بسنجند.

 

 خرید بسته اینترنتی:

 شما می توانید به راحتی بسته های اینترنت خود را خریداری کنید  اما یکی از تفاوت های ویژه اپلیکیشن ایرانسل با اپلیکیشن همراه من دارد این است که شما می توانید از بسته های ترکیبی که شامل حجم اینترنت مکالمه و حتی تعداد پیامک می باشد با توجه به نیازهای خود خریداری کنید.

 پیشنهاد های ویژه:

 اپلیکیشن ایرانسل من با توجه به رخدادها و ایام مختلف در روز های مختلف بسته های اینترنتی خاصی را برای کاربران در نظر گرفته است در واقع این بسته ها  با قیمت کمتری به کاربران عرضه می شوند من در یک مدت زمان مشخص از آنها استفاده کنند انتخاب این بحث ها بستگی به این دارد که کاربر در ماههای قبل از کدام بسته های اینترنتی بیشترین استفاده را کرده است.

 

ارتباط با واحد پشتیبانی:

در اپلیکیشن ایرانسل کاربران  می توانند اگر با هرگونه مشکل و یا سوالی نسبت به سیم کارت ایرانسل خود و یا خدمات آن روبرو شدند بصورت آنلاین سوالات خود را بپرسند و با مشاورین ایرانسل در ارتباط باشند و دیگر لازم نیست که حتما به دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه کنند.

 

راهنمای جامع کدهای دستوری:

سیمکارت ایرانسل با توجه اینکه در ایام مختلف جوایز و خدمات مختلفی به کاربران ارائه می دهد، در نتیجه برای هر یک کدهای دستوری خاصی را در نظر میگیرد که شما بوسیله ی آنها می توانید از خدمات ویژه ای برخوردار

 شوید، ممکن شما نسبت به این کدها و یا کدهای دستوری ثابت هیچ اطلاعاتی نداشته باشید، بنابراین می توانید تمامی کدهای دستوری را در اپلیکیشن ایرانسل من مشاهده کنید.

 

امیدواریم مطالبی که در بالا ذکر شد برای شما کاربران عزیز مفید واقع شده باشد.

 

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز