ما را حمایت کنید:

تبلیغات در رندباز

تبلیغات اینترنتی یکی از روش های موثر و نوین تبلیغات برای کسب و کارهای گوناگون است. این نوع تبلیغات به دلیل بالا بودن ماندگاری ، سرعت در بازدهی و قابلیت انتخاب هدفمند مخاطب بسیار رشد داشته و مورد توجه صاحبان کسب و کار و کالا قرار گرفته است.امروزه با توجه به محبوبیت روزافزون اینترنت و افزایش تعداد استفاده کنندگان، مناسب ترین و بهترین گزینه تبلیغات اینترنتی است. گروه تبلیغات اینترنتی رندباز با ارائه بسته های تبلیغاتی منحصر بفرد و هدفمند، امکان تبلیغات مرتبط را برای صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا محصول، خدمات و برند خود را معرفی کنند.
در رندباز دو نوع تبلیغات بنری و متنی وجود دارد، تبلیغات بنری در صفحه ی اصلی و صفحات نمایش نتایج جستجو نمایش داده می شوند که در زیر، محل های نمایش تبلیغات را می توانید مشاهده نمایید. تبلیغات متنی به صورت رپورتاژ خبری است که در صفحه ی اصلی رندباز و تمام فروشگاه های ثبت شده به صورت خبر نمایش داده می شود. لازم به ذکر است که رپورتاژ خبری فقط برای محتواهای مرتبط و با کیفیت انجام می شود.
رپورتاژهای خبری،تبلیغات بنری و تبلیغات گوگل علاوه بر اینکه در محل مربوطه نمایش داده می شوند در کانال تلگرام رندباز و صفحه اینستاگرام رندباز نیز به اشتراک گذاشته می شوند.
برای تبلیغات در رندباز حتما قوانین تبلیغات در رندباز را مطالعه نمایید.

تبلیغات بنریدر تصاویر زیر می توانید محل تبلیغات بنری صفحه ی اصلی و صفحات نمایش نتایج جستجو را ببینید، برای اطلاع از قیمت و رزرو جایگاه های تبلیغاتی با بخش پشتیبانی تماس گرفته و کد محل تبلیغات مورد نظر خود را طبق تصاویر زیر اعلام نمایید. (تلفن: ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۱۱)

جدول محل تبلیغاتکد تبلیغ ابعاد بنر
A 468*60
B 530*75
C1 380*120
C2 380*120
D 468*60
F 468*60
G 468*60
رپورتاژ خبری یک کادر خبری و یک صفحه ی مخصوص

اطلاعات بیشتر
دفتر پشتیبانی : ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۱۱
دفتر مدیریت : ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۲۲
پست الکترونیک: info@Rondbaz.com
logo-samandehi