ما را حمایت کنید:

راهنمای ایجاد فروشگاه

از اینکه رندباز را برای ایجاد فروشگاه و فروش سیم کارت انتخاب کردید متشکریم. تیم رندباز پیوسته در تلاش است تا با ارائه خدمات روزافزون سهم شما فروشندگان گرامی از بازارهای اینترنتی را افزایش دهد.

برای مشاهده ویدیو راهنمای ایجاد فروشگاه در رندباز کلیک کنید

اگر قصد فروش فوری سیم کارت خود را دارید با کلیک بر روی این لینک و ثبت مشخصات سیم کارت در سامانه فروش فوری، سیم کارت شما به بیش از ۵۰ خریدار پیامک می شود. در غیر این صورت برای ایجاد فروشگاه اختصاصی قدم های زیر را دنبال کنید:

قدم اول

برای ایجاد فروشگاه بر روی کلید ایجاد فروشگاه اختصاصی در بالای سایت و یا گزینه ی ساخت فروشگاه در سمت چپ کادر جستجو که در تمام صفحات سایت از جمله همین صفحه قرار دارد کلیک نمایید تا به سامانه ی فروشگاه ساز رندباز هدایت شوید.

قدم به قدم با شما در ایجاد فروشگاه۱: آدرس اینترنتی فروشگاه

در این بخش که در تصویر نیز مشخص شده است آدرس اینترنتی فروشگاه خود را وارد کنید. این نام علاوه بر آدرس اینترنتی، نام کاربری شما برای ورود به پنل کاربریتان در رندباز نیز هست. توجه نمایید که آدرس اینترنتی را بایستی به زبان انگلیسی انتخاب کرده و وارد نمایید. .آدرس انتخابی یکتا بوده و مشتریان شمااز طریق این آدرس می توانند به وب سایت فروشگاه شما دسترسی داشته باشند حتما به این نکته توجه داشته باشید که این آدرس قابل تغییر نیست، پیشهناد می شود از نام فروشگاه خود استفاده نمایید. به عنوان مثال با انتخاب نام adress به عنوان نام دامنه ، آدرس فروشگاه شما می شود:
https://www.RondBaz.com/Adress

۲: ایمیل

در این بخش پست الکترونیکی (ایمیل) خود را به صورت کامل وارد کنید. ساختار مورد قبول:
example@mail.com
حتما ایمیلی را وارد نمایید که به آن دسترسی دارید چرا که کد فعال سازی و رمز عبور شما به همین ایمیل ارسال می شود. همچنین در صورت فراموش کردن کلمه عبور از طریق این ایمیل قادر به بازیابی کلمه عبورتان هستید.

۳: شماره تلفن همراه

علاوه بر ایمیل وارد شده، کد فعالسازی و و رمز عبور به این شماره نیز ارسال می شود. شماره ای که اینجا وارد می کنید شماره ی تماس مشتریان با شما نیز می باشد لذا در ورود آن دقت لازم را در نظر بگیرید.
توجه بفرمایید که در صورتی که پیامک های تبلیغاتی خود را بسته باشید، پیام به شما نخواهید رسید، برای دریافت کد فعالسازی و رمز عبور به ایمیلی که وارد کردید مراجعه نمایید.

۴: قوانین و مقررات

ایجاد فروشگاه در رندباز به منزله ی قبول تمامی قوانین و مقررات سایت است لذا لازم است که قوانین و مقررات سایت را بصورت کامل مطالعه کرده باشید. برای دسترسی به قوانین و مقررات بر روی همین نوشته کلیک نمایید.

ایجاد فروشگاه

با کلیک بر روی ایجاد فروشگاه، به صفحه ی تاییداطلاعات وارد شده هدایت می شوید. پس از چک کردن اطلاعات وارد شده, بر روی تایید کلیک نمایید تا پیامک و ایمیل حاوی کد فعالسازی و رمز عبور به شما ارسال شود. قبل از فشردن این کلید از درستی اطلاعات وارده اطمینان حاصل کنید. اکنون کد فعالسازی ارسال شده به شماره و ایمیل خود را در محل مربوطه وارد نمایید. اگر در پوشه inbox پیامی دریافت نکرده اید حتما پوشه spam یا junkmail را نیز چک کنید و بعد از باز کردن ایمیل بر روی گزینه ی not spam کلیک نمایید تا ایمیل های اطلاع رسانی رندباز منبعد به پوشه یinbox ارسال شود.
ایجاد فروشگاه اینترنتی سیم کارت را به شما تبریک می گوییم.

اولین وروداولین باری که به پنل کاربری خود وارد شوید به صفحه ی تنظیمات فروشگاه هدایت می شوید. اطلاعاتی که در این بخش وارد می کنید اطلاعاتی هستند که به عنوان اطلاعات تماس در سایت اینترنتی شما به کاربران نمایش داده می شود.

نام فروشگاه

نام فروشگاهتون که در منوها،معرفی به کاربران، صفحه درباره ما و... از این نام استفاده می شود. حتما نام فروشگاه را فارسی وارد نمایید.

نام و نام خانوادگی

نام و نام خانوادگی فروشنده که در صفحه ی تماس با ما نمایش داده می شود در این قسمت وارد می شود. نام و نام خانوادگی خود را نیز حتما فارسی وارد نمایید.

اطلاعات تماس

در فیلدهای استان،شهر استان و شهر فروشگاه خود را وارد نمایید تا در جستجوهای مبتنی بر مکان خریداران به شما دسترسی داشته باشند. تلفن ثابت اصلی و موبایل اصلی خود را نیز جهت تماس مشتریان در فیلدهای مربوطه درج نمایید.
بر روی دکمه تکمیل اطلاعات کلیک کنید

تنظیمات و امکانات فروشگاه

برای ویرایش و وارد کردن اطلاعات بیشتر در تنظیمات فروشگاه به منوتنظیمات فروشگاه و سپس پروفایل مراجعه کنید.
جهت استفاده بهینه و کامل از امکانات پنل کاربری حتما ویدیو راهنمای پنل مدیریتی فروشگاه را مشاهده نمایید.

از تجربه ی فروشگاه اینترنتی خود لذت ببرید
برای مشاهده ویدیو راهنمای پنل مدیریتی فروشگاه کلیک کنید.

فعالسازی درگاه پرداخت اینترنتی و فروش آنلاینشما میتوانید با دریافت نماد اعتماد رندباز، از مزیت های درگاه پرداخت اینترنتی بهره مند شوید. قبل از اقدام به دریافت نماد حتما قوانین مربوط به فروش آنلاین را در صفحه قوانین و مقررات سایت مطالعه نمایید.
پس از مطالعه قوانین، در پنل کاربری خود از منوی فروشگاه من، گزینه ی درخواست درگاه فروش آنلاین را انتخاب کرده و مراحل را دنبال نمایید.

در صورت بروز هرگونه مشکل کارشناسان ما در بخش پشتیبانی به صورت برخط آماده پاسخگویی به شما هستند. شماره تماس پشتیبانی: ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۱۱

اطلاعات بیشتر
دفتر پشتیبانی : ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۱۱
دفتر مدیریت : ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۲۲
پست الکترونیک: info@Rondbaz.com
logo-samandehi