ما را حمایت کنید:

راهنمای خرید سیم کارت

پس از جستجو و انتخاب سیم کارت، با کلیک بر روی گزینه ی خرید به صفحه ی مشخصات سیم کارت (تصویر روبرو)هدایت می شوید.

توجه

۲ نوع فروشگاه در رندباز وجود دارد که نحوه خرید در هر کدام متفاوت است:

جهت مشاهده ویدیو راهنمای خرید سیم کارت کلیک کنید

خرید آنلاین از فروشگاه های دارای نماد اعتمادتنها فروشگاه های دارای نماد اعتماد ،درگاه پرداخت اینترنتی دارند ، لذا در صورت وجود گزینه ی پرداخت آنلاین در صفحه ی مشخصات سیم کارت انتخابی(تصویر بالا) میتوانید اطمینان حاصل کنید که فروشگاه مورد نظر دارای نماد اعتماد رندباز و به تبع آن ضمانت خرید است.

مهم

قبل از اقدام به خرید، حتما قوانین خرید سیم کارت را مطالعه نمایید.

خرید

با کلیک بر روی گزینه ی پرداخت آنلاین، به صفحه ی امور مشترکین هدایت می شوید، در صورتی که قبلا از سایت خرید کرده اید و حساب کاربری دارید، تلفن همراه و رمز عبور خود را وارد نمایید و در غیر اینصورت گزینه ی ساخت اکانت را انتخاب نمایید.

کاربر جدید

تلفن همراه و کلمه ی عبور خود را وارد کرده و بر روی عضویت کلیک نمایید.

اطلاعات و مشخصات خریدار

اگر کاربر جدید هستید قبل از اینکه خرید خود را تکمیل کنید بایستی اطلاعات و مشخصات فردی خود را بطور کامل وارد نمایید. لازم به ذکر است سیم کارت خریداری شده به نام فردی می شود که اطلاعاتش وارد شده است لذا اطلاعات را با دقت کافی وارد نمایید.

اگر حساب کاربری دارید و میخواهید برای شخص دیگری سیم کارت بخرید، کافی است مشخصات خود را ویرایش نمایید و پس از آن در صفحه ی مشخصات سیم کارت مورد نظر،بر روی پرداخت آنلاین کلیک نمایید تا فاکتور به نام فرد جدید صادر شود و سیم کارت به نام او انتقال داده شود.

اسکن و ارسال تصویر کارت ملی الزامی است

پرداخت آنلاین

اگر حساب کاربری دارید پس از کلیک بر روی گزینه ی پرداخت آنلاین در صفحه ی مشخصات سیم کارت مورد نظر ، پیش فاکتور نمایش داده می شود، با کلیک بر روی گزینه ی پرداخت، به درگاه بانکی هدایت می شوید.

اگر کاربر جدید هستید پس از تکمیل اطلاعات، پیش فاکتور نمایش داده می شود. با کلیک بر روی گزینه ی پرداخت، به درگاه بانکی هدایت می شوید.

قبل از اقدام به خرید و پرداخت آنلاین حتما از طریق یکی از دو روش اعلام شده در صفحه ی مشخصات سیم کارت مورد نظر، موجود بودن سیم کارت را استعلام نمایید.

مدت اعتبار هر پیش فاکتور، ۲۴ ساعت پس از صدور آن است.

در صورت پرداخت نشدن تا ۲۴ ساعت، پیش فاکتور منقضی شده و از سیستم کاربر حذف خواهد شد.

دریافت سیم کارت

پس از پرداخت، فروشنده با شما تماس گرفته و نحوه ی انتقال سند و دریافت سیم کارت را، متناسب با شرایط شما هماهنگ می کند.

خرید سیم کارت اقساطی

برای خرید سیم کارت های اقساطی ابتدا با فروشنده تماس بگیرید تا مبلغ درج شده در سایت را به مبلغ پیش پرداخت تغییر دهد، سپس مراحل پرداخت را انجام دهید.

اعتراض

همانطور که در صفحه ی قوانین و مقررات ذکر شده تا ۷۲ ساعت پس از خرید آنلاین، فرصت دارید در صورت وجود مشکل اعتراض نمایید، اگر اعتراض شما وارد باشد مبلغ به شما عودت داده می شود.

از اینکه رندباز را برای خرید سیم کارت خود انتخاب کردید سپاسگذاریم


خرید از فروشگاه های بدون نماداین فروشگاه ها درگاه پرداخت اینترنتی ندارند و مسولیت اطمینان حاصل کردن از اعتبار فروشگاه با خریدار است. البته میتوانید با تماس با پشتیبانی(۰۲۱۴۴۶۶۵۵۱۱)، از کارشناسان راهنمایی بگیرید.

مهم

قبل از اقدام به خرید، حتما قوانین خرید سیم کارت را مطالعه نمایید.

خرید

در صفحه ی مشخصات سیم کارت، اطلاعات تماس فروشنده موجود است. با فروشنده تماس گرفته و به صورت توافقی مراحل خرید سیم کارت را انجام دهید.

از اینکه رندباز را برای خرید سیم کارت خود انتخاب کردید سپاسگذاریم


استعلام سنداستعلام سند

 شما می توانید با استفاده از یکی از روش های زیر از انتقال سند به نام خود اطمینان حاصل کنید:

۱- استعلام اینترنتی: پس از خرید و انتقال سند با مراجعه به آدرس اینترنتی سامانه استعلام سند ، از به نام شدن سیم کارت اطمینان حاصل کنید.

۲- استعلام از طریق پیامک: کاربران چهار اپراتور فعلی تلفن سیار می توانند علاوه بر استفاده از سایت سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیوئی، با ارسال کد ملی مالک خط به یکی از شماره های ۳۰۰۰۱۵۰ و ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ از طریق یکی ازخطوط تحت مالکیت، نسبت به استعلام تعداد خطوط ثبت شده به نام خود اقدام نمایند.


اطلاعات بیشتر
دفتر پشتیبانی : ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۱۱
دفتر مدیریت : ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۲۲
پست الکترونیک: info@Rondbaz.com
logo-samandehi