X

دانلود آهنگ زنگ گوشی

رینگتون گوشی موبایل به صدا یا آهنگی گفته می شود که از گوشی تلفن همراه به منظور اعلام تماس یا پیام ورودی خارج می شود و به کاربر خود اطلاع می دهد که پیامی دریافت کرده و یا در حال دریافت تماس از مخاطب دیگری است. استفاده از اصطلاح رینگتون برای آن به این معنی نیست که این صدا حتما صدای زنگ یا زنگوله است بلکه اصطلاحی است که این روزها به صداهای قابل تنظیم در گوشی‌ های هوشمند اطلاق می شود.

هنگامی که با تلفن همراه شما تماسی برقرار می شود از طریق امواج و شبکه سیگنالی به گوشی شما ارسال می شود که نشان دهنده دریافت تماس از سوی مخاطبی دیگر است. این سیگنال در تلفن هوشمند شما صدای زنگ را فعال کرده در نتیجه به شما اعلام می کند که در حال دریافت تماس از سوی مخاطبی دیگر هستید. در نسل‌ قبلی تلفن ها وقتی که سیگنال به گوشی میرسید فقط قادر به فعال کردن یک نوع رینگتون برای اعلام تماس به مخاطب بود. اما با پیشرفت فناوری و هوشمند شدن گوشی های نسل جدید این امکان فراهم شده است که شما برای هر اعلانی بتوانید یک آهنگ اختصاصی تعریف کنید و به جای پخش یک صدای زنگ یکنواخت از انواع موسیقی ها برای رینگتوی گوشی خود بهره ببرید. از این رو به لطف پیشرفت فناوری در تلفن های هوشمند شما قادر خواهید بود که برای برخی از مخاطبان خود رینگتون های اختصاصی تعریف کنید تا در هنگام دریافت تماس یا پیام از آن ها با شنیدن صدای رینگتون متوجه شوید که کدام مخاطب با شما تماس گرفته است. همین امر باعث شده است که امروزه به لطف وجود گوشی های هوشمند کمتر شاهد صداهای زنگ تکراری و گاهاً آزاردهنده باشیم.

امروزه شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند نیز در گوشی های تولیدی خود تعداد زیادی از آهنگ زنگ های اختصاصی و متنوع را برای کاربران در نظر گرفته اند تا بتوانند با انتخاب رینگتون های مورد علاقه خود از آن ها استفاده نمایند. اما ممکن است هیچ کدام از این رینگتون های پیش فرض مورد پسند شما نباشد. در این صورت چه کار باید کرد؟

در بخش دانلود زنگ گوشی سایت رندباز می توانید از بین میلیون ها زنگ گوشی متفاوت ، آهنگ زنگ موبایل متناسب با سلیقه ی خودتون پیدا کرده و رایگان دانلود کنید. در صفحه ویژه رینگتون سایت رندباز شما می توانید با اطمینان خاطر و امنیت بالا جدیدترین، به روز ترین و محبوب ترین رینگتون های موجود را گوش کرده و نسبت به دریافت و دانلود رینگتون دلخواه خود اقدام نمایید.