ما را حمایت کنید:

تعرفه ها

ایجاد فروشگاه و آگهی کردن سیم کارت ها در رندباز رایگان است.

با ایجاد فروشگاه اختصاصی و درج سیم کارت های خود در رندباز دیده شوید. سایت رندباز روزانه چندین هزار بازدید کننده از سراسر ایران جذب می کند که فروشگاه و سیم کارت های شما برای تمام کاربران، قابل مشاهده ،جستجو و انتخاب است که پس از انتخاب، مشخصات سیم کارت و اطلاعات تماس شما نمایش داده می شود.

توجه

علاوه بر امکانات کلی و اصلی سایت که رایگان در اختیار عموم است، رندباز امکاناتی هم برای فروشندگان حرفه ای تدارک دیده است که با کمک آنها بازدید از فروشگاه و سیم کارت های شما افزایش پیدا کرده و متعاقبا فروش شما افزایش یافته و سیم کارت های شما راحت تر و سریع تر به فروش می رسند.

با استفاده از طرح ها و امکانات زیر بازدید و فروش شماره های خود را چند برابر کنید.

برای مشاهده ویدیو معرفی امکانات و طرح ها کلیک کنید

ستاره دار کردن سیم کارتبا ستاره دار کردن سیم کارت اولویت نمایش سیم کارت خود را در بین سایر سیم کارت ها افزایش دهید. سیم کارت هایی که دارای ستاره باشند در نتایج جستجو بالاتر و زودتر از دیگر سیم کارت ها نشان داده می شوند. ابتدا سیم کارتهای ستاره ی طلایی، سپس ستاره ی نقره ای، ستاره ی برنزی و در انتها سیم کارت های بدون ستاره(رایگان) نمایش داده میشود. اطلاعات کامل ستاره دار کردن سیم کارت به شرح زیر است :

امکانات

رایگان

برنز

نقره

طلا

اولویت نمایش در صفحات جستجو

آخر

سوم

دوم

اول

نمایش در سیم کارت ‌های مشابه

دارد

دارد

دارد

دارد

نمایش در انواع جستجو (صعودی، نزولی و...)

دارد

دارد

دارد

دارد

معرفی در موتورهای جستجو

دارد

دارد

دارد

دارد

زمان اعتبار

----

1 ماه

1 ماه

1 ماه

قیمت

----

500 تومان

3.000 تومان

8.000 تومان


بروز رسانی سیم کارت هااولویت دوم نمایش سیم کارتها در نتایج جستجو آخرین بروزرسانی است، به این معنی که در سیم کارت هایی که دارای طرح یکسان هستند (بطور مثال ستاره ی طلایی) سیم کارتی بالاتر و زودتر نمایش داده می شود که بروزرسانی شده باشد. با بروزرسانی مستمر و به موقع، جایگاه نمایش سیم کارت های خود را مدیریت کرده و ارتقا دهید. بروزرسانی در رندباز دارای هیچ محدودیتی نیست و شما می توانید هر تعداد بروزرسانی که میخواهید را در هرساعتی از شبانه روز انجام دهید.

اگر به طور مستمر فروشگاه و سیم کارت های خود را بروزرسانی می کنید پیشنهاد می شود از بسته های بروزرسانی استفاده کنید. لازم به ذکر است که بسته های بروزرسانی محدودیت زمانی ندارند و تمام بروزرسانی های بسته در هر زمانی قابل استفاده هستند.

با تهیه بسته های بروزرسانی میتوانید به رایگان از بروزرسانی خودکار در زمان های تعیین شده ی خودتان استفاده کنید.

نماد

عنوان

تعداد

مدت

قیمت هر بروزرسانی (تومان)

قیمت کل(تومان)

بروزرسانی

بروز رسانی فوری

نامحدود

نامحدود

200 تومان

بسته بروزرسانی برنزی

۵۰ بروزرسانی

نامحدود

۱۶۰ تومان

۸،۰۰۰ تومان

بسته بروزرسانی نقره ای

۱۰۰ بروزرسانی

نامحدود

۱۴۰ تومان

۱۴،۰۰۰ تومان

بسته بروزرسانی طلایی

۲۵۰ بروزرسانی

نامحدود

۱۲۰ تومان

۳۰،۰۰۰ تومان


نمایشگاه رندبازنمایشگاه نام اولین کادر در صفحه ی اصلی سایت رندباز است که در تمام نسخه های گوشی، تبلت و دسکتاپ به عنوان اولین کادر نمایش داده می شود.

سیم کارت های نمایشگاه بیشترین تعداد نمایش و بازدید کاربران را در سایت دارند.

نماد

عنوان

اولویت نمایش

مدت

قیمت (تومان)

نمایشگاه

نمایشگاه

صفحه اصلی سایت

۱ ماه

20.000 تومان


فروشگاه های برگزیدهآگهی های فروشگاه های برگزیده در صفحه ی اصلی سایت در تمام نسخه های گوشی، تبلت و دسکتاپ نمایش داده می شود. کاربران با کلیک بر روی این آگهی ها مستقیما به سایت فروشگاه آگهی دهنده هدایت می شوند.این آگهی ها در شبکه های اجتماعی رندباز(اینستاگرام و تلگرام) نیز نمایش داده میشوند. آگهی های فروشگاه برگزیده تاثیر مستقیمی در افزایش مشتریان و بازدید از فروشگاه اختصاصی آگهی دهنده دارند، چرا که علاوه بر اینکه در تمام شبکه های اجتماعی و نسخه های سایت در صفحه ی اول نمایش داده می شوند، آگهی دهنده می تواند تعدادی از خطوط مرغوب و اصلی خود را نیز در این آگهی نمایش دهد یا برخی از خدماتی را که به مشتریان ارائه می دهد(مثل خرید سیم کارت، فروش قسطی و ...).

فروشگاه های برگزیده سه سطح طلایی، نقره ای و برنزی دارند. تفاوت آنها در اولویت نمایش آنها در صفحه اصلی و تعداد نمایش ماهانه آن ها در صفحات اجتماعی است.اولویت نمایش به ترتیب با فروشگاه های برگزیده طلایی،سپس نقره ای و در انتها برنزی می باشد.همچنین آگهی های فروشگاه برگزیده طلایی ماهانه چهار بار،نقره ای ماهانه دو بار و برنزی ماهانه یکبار در تمام شبکه های اجتماعی رندباز به اشتراک گذاشته می شوند.

نماد

عنوان

اولویت نمایش

تعداد نمایش در شبکه های اجتماعی

مدت

قیمت (تومان)

طلا

طلایی

اول

۲بار

1 ماه

70.000 تومان

نقره

نقره ای

دوم

۱ بار

1 ماه

40.000 تومان

برنز

برنزی

سوم

-

1 ماه

20.000 تومان


درگاه فروش آنلاینرندباز اولین سایت جامع و سراسری فروش آنلاین سیم کارت در کشور است.

اکنون میتوانید از هر کجای ایران در هر زمانی از شبانه روز به راحتی و به صورت آنلاین خرید سیم کارت و یا فروش آن را انجام دهید.

در حال حاضر این امکان تنها به امور مشترکین ارائه می شود. همچنین قبل از صدور درگاه و نماد بایستی مدارک مورد نیاز را از بخش مربوطه در پنل مدیریتی ارسال نمایید.

عنوان

مدت

قیمت (تومان)

نماد اعتماد رندباز و درگاه فروش آنلاین

۳ ماه

50.000 تومان


بسته های اعتباریبا استفاده از بسته های اعتباری رندباز از ۲۵ درصد تخفیف جهت استفاده از امکانات سایت بهره ببرید

بسته اعتباری

قیمت بسته

شارژ دریافتی

بسته ۵۰ هزار تومانی

۵۰,۰۰۰ تومان

۶۲,۵۰۰ تومان

بسته ۱۰۰ هزار تومانی

۱۰۰,۰۰۰ تومان

۱۲۵,۰۰۰ تومان

بسته ۲۰۰ هزار تومانی

۲۰۰,۰۰۰ تومان

۲۵۰,۰۰۰ تومان

بسته ۳۰۰ هزار تومانی

۳۰۰,۰۰۰ تومان

۳۷۵,۰۰۰ تومان


تبلیغاتتبلیغات اینترنتی یکی از روش های موثر و نوین تبلیغات برای کسب و کارهای گوناگون است. این نوع تبلیغات به دلیل بالا بودن ماندگاری ، سرعت در بازدهی و قابلیت انتخاب هدفمند مخاطب بسیار رشد داشته و مورد توجه صاحبان کسب و کار و کالا قرار گرفته است.امروزه با توجه به محبوبیت روزافزون اینترنت و افزایش تعداد استفاده کنندگان، مناسب ترین و بهترین گزینه تبلیغات اینترنتی است. گروه تبلیغات اینترنتی رندباز با ارائه بسته های تبلیغاتی منحصر بفرد و هدفمند، امکان تبلیغات مرتبط را برای صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا محصول، خدمات و برند خود را معرفی کنند.

برای اطلاع از بسته های تبلیغات اینترنتی رندباز بر روی لینک زیر کلیک نمایید.


اطلاعات بیشتر
دفتر پشتیبانی : ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۱۱
دفتر مدیریت : ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۲۲
پست الکترونیک: info@Rondbaz.com
logo-samandehi