X
چرا رندباز؟

چرا رندباز؟

چه قصد فروش سیم کارت داشته باشید چه قصد خرید، رندباز مقصد شماست.
* رندباز با فراهم کردن بازاراینترنتی بزرگ،انعطاف پذیر و سراسری سیم کارت، تمامی نیازهای معاملاتی و خبری شما در حوزه سیم کارت را برآورده می کند.
* بیش از 15.000 فروشگاه و 500.000 سیم کارت در رندباز، متنوع ترین بازار سیم کارت برای انتخاب سیم کارت مورد علاقه ی شما
* روزانه بیش از 100.000 بازدید کننده به رندباز مراجعه می کنند و این یک بازار بالقوه برای فروشندگان سیم کارت است، با ایجاد فروشگاه اختصاصی در رندباز در این بازار سهیم شده و فروش خود را افزایش دهید.
* رندباز مجهز به سیستم فروشگاه ساز پیشرفته ی آنلاین می باشد که در کمتر از یک دقیقه ضمن حفظ زیبایی و کاربری آسان، تمامی امکانات مورد نیاز شما به منظور ایجاد یک فروشگاه سیم کارت برای تمامی نسخه های دسکتاپ، تبلت و موبایل را به ارمغان می آورد!
* سیستم گزارش و آماردهی حرفه ای از طریق ارسال پیامک و نوتیفیکیشن
* تخصصی ترین جستجو و امکانات برای خریداران و فروشندگان که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:
* قیمت گذاری سیم کارت، جستجوی پیشرفته سیم کارت، بخش مستقل سیم کارت های قسطی و حروفی برای راحتی خریداران و فروشندگان،پشتیبانی از تمام اپراتورهای مجازی، فروش فوری و امکانات بیشمار دیگر
* و برای اولین بار در ایران: اولین فروشگاه آنلاین سراسری سیم کارت کشور
* ربات تخصصی تشخیص نوع رند سیم کارت شما حتی رند حروفی
* برای افزایش اعتماد و اطمینان خریداران، رندباز نماد اعتماد وضمانت برای فروشگاه هایی که فروش آنلاین دارند صادر می کند.
* رندباز همواره به کمک پیشنهادات و انتقادات شما در حال بروزرسانی و بهبود است.
ویدیو آشنایی با رندباز و نحوه ی کار آن در زیر قابل مشاهده است

آشنایی با رندباز و نحوه ی کار آن


خرید سیم کارت


موتور جستجوی شماره ی اختصاصی رندباز با امکانات منحصربفرد و بانک اطلاعاتی بزرگی که به آن متصل است، امکان انتخاب سیم کارت و شماره با شرایط دلخواه از بین هزاران سیم کارت و فروشگاه را در سراسر ایران برای خریداران فراهم کرده است. برای راحت تر و سریع تر پیدا کردن سیم کارت دلخواهتان پیشنهاد می شود راهنمای استفاده از جستجوی سایت در ذیل را مطالعه کرده و یا ویدیو راهنمای جستجو را ببینید.

پس از جستجو و انتخاب سیم کارت مورد نظر با کلیک بر روی گزینه ی خرید، مراحل پرداخت را انجام داده و سیم کارت را به نام خود کنید. پیشنهاد می شود راهنمای خرید سیم کارت را در ذیل مطالعه کرده و یا ویدیو راهنمای خرید سیم کارت را ببینید.

جستجوی سیم کارت

فروش سیم کارت


اینترنت فضای کسب و کار را گسترش داده و قابلیت دیده شدن محصولات را در سطح گسترده برای صاحبان کالا فراهم کرده است.
برای فروش سیم کارت می توانید از بخش فروش فوری سیم کارت برای ارسال شماره ی فروشی به بیش از ۵۰ خریدار استفاده کنید یا فروشگاه اختصاصی خود را بصورت رایگان در رندباز ایجاد کرده و سیم کارت های خود را در آن آگهی کنید. علاوه بر داشتن فروشگاه مستقل همراه با جستجوی اختصاصی شماره، در بزرگترین مرجع سیم کارت آنلاین کشور، فروشگاه و سیم کارت هایتان قابل جستجو خواهد بود. همچنین با استفاده از امکانات فروش حرفه ای میتوانید بیشتر دیده شده و فروش خود را افزایش دهید.
با تهیه نماد اعتماد رندباز از امکانات فروش‌آنلاین نیز بهره ببرید.
قابل توجه است که رندباز در تعاملات و معاملات فروشندگان با مشتریان هیچ دخالتی ندارد. خریداران به اطلاعات تماس فروشگاه شما یعنی فروشنده دسترسی دارند و با شما تماس می گیرند. پیشنهاد میشود قبل از ساخت فروشگاه و ثبت آگهی فروش سیم کارت، راهنمای زیر را مطالعه کرده

فروش سیم کارت

مدیریت فروشگاه اختصاصی سیم کارت


در پنل هوشمند مدیریتی رندباز بسیار راحت و ساده فروشگاه خود را مدیریت و بروزرسانی نمایید.
تمام تلاش متخصصین رندباز بر این بوده است تا بیشترین امکانات به ساده ترین حالت در اختیار مدیران فروشگاه ها قرار گیرد. بخشی از امکانات پنل مدیریتی عبارتند از:
ثبت هوشمند و سریع سیم کارت، ثبت گروهی با استفاده از فایل،بسته ها و امکانات متنوع بروزرسانی(بروزرسانی رایگان روزانه، بروزرسانی خودکار و ...)، استفاده ی راحت از امکانات فروش حرفه ای، بخش هوشمند فروش آنلاین سیم کارت، گزاش هوشمند از وضعیت فروشگاه و ...
پیشنهاد میشود برای مدیریت بهینه ی فروشگاه خود، راهنمای زیر را مطالعه کرده و یا ویدیو راهنمای پنل مدیریتی را ببینید.

مدیریت فروشگاه

پشتیبانی


نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما راه را برای مجموعه رندباز هموار می کند. پشتیبانی آنلاین ما در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. همچنین می توانید از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.