X
روش خرید و فعال سازی بسته های اینترنت رایتل | رندباز

بسته های اینترنت رایتل

روش خرید و فعال سازی بسته های اینترنت رایتل

رایتل به عنوان اپراتور سوم تلفن همراه کشور در سال 89 موفق به اخذ پروانه جهت ارایه خدمات نسل سوم موبایل شد. بسته های اینترنت رایتل با شرایط و حجم های متنوع، قیمت های مقرون به صرفه و سرعت بالا و نا محدود به مشترکان دائمی، اعتباری یا سیم کارت های دیتا ارائه می شود.
تاریخ انتشار: 15 آبان 1397

رایتل به عنوان اپراتور سوم تلفن همراه کشور در سال 89 موفق به اخذ پروانه جهت ارایه خدمات نسل سوم موبایل شد. بسته های اینترنت رایتل با شرایط و حجم های متنوع، قیمت های مقرون به صرفه و سرعت بالا و نا محدود به مشترکان دائمی، اعتباری یا سیم کارت های دیتا ارائه می شود. مشترکان می توانند مطابق با نیاز خود هر کدام از بسته ها را تهیه نمایند و در هزینه ی مصرف خود صرفه جویی کنند. برای خرید و فعال سازی هر یک از بسته های اینترنت رایتل کافیست از یکی از روش های زیر اقدام کنند :

_ خرید از سامانه کد دستوری #142*

_ خرید از وب سایت رایتل

_خرید از سامانه مدیریت حساب رایتل

_خرید از طریق سامانه پیام کوتاه 2020

_فروشگاه های رایتل

_ مراجعه ی حضوری به یکی از نمایندگان فروش و خدمات

_خرید از طریق اپلیکیشن رایتل من

مشترکان رایتل می توانند بسته های روزانه، 3 روزه، هفتگی، ماهیانه، 3 ماهه، 6 ماهه و سالیانه ی این اپراتور را تهیه کنند.

 بسته های اینترنت دیتا :

بسته های اینترنت رایتل برای سیم کارت های دیتا با حجم ترافیک های متنوع و سرعت حرفه ای به منظور پاسخگویی به نیاز های مشترکان ارائه می شوند.

بسته های 90 روزه 180 روزه و 365 روزه به ترتیب از 6 درصد، 10 درصد و 15 درصد تخفیف نسبت به بسته های 30 روزه برخوردارند.

حجم های افزایشی اینترنت :

مشترکان سیم کارت های رایتل اگر بسته های اینترنت بلند مدت 90، 180 و 365 روزه را تهیه کرده باشند و حجم مصرفی آنها پیش از پایان اعتبار زمانی بسته به اتمام برسد، می توانند نسبت به خرید حجم افزایشی از طریق کد دستوری #142* ، وبسایت رایتل و سامانه پیام کوتاه 2020 اقدام کنند.

در حال حاضر سیم کارت اعتباری رایتل با پیش شماره های 0921 و 0922 و سیم کارت دائمی رایتل با پیش شماره ی 0920 قابل خرید است.رندباز به عنوان اولین سامانه جامع خرید و فروش آنلاین سیم کارت در کشور؛ خرید و فروش سیم کارت رایتل را برای تمام خریداران و فروشندگان فراهم کرده است.

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز