X
بسته های اینترنت شبانه همراه اول | رندباز

ساعات اینترنت شبانه ی همراه اول

بسته های اینترنت شبانه همراه اول

نگاه به تنوع بسته های همراه اول که از قابلیت های مختلفی برخوردارند، گویای این است که همراه اول تقریبا برای سلیقه و بودجه تمام کاربران خود بسته اینترنتی تعریف کرده است...
تاریخ انتشار: 26 آبان 1400

همراه اول در حال حاضر با بیش از 90 میلیون مشترک خط های دائمی و اعتباری از بزرگترین و مهم ترین اپراتورهای فعال در کشور می باشد. سیم کارت های امروزی همراه اول دیگر فقط برای برقراری تماس و ارسال پیامک تعریف نمی شوند و بهره مندی آنها از اینترنت جزء اصلی ترین و پرکاربردترین قابلیت های آنها می باشد. در حال حاضر اپراتور همراه اول با گسترده ترین پوشش شبکه و بهره مندی از فناوریهای روز دنیا توانسته است جدیدترین نسل اینترنت تلفن همراه را به مشترکین خود ارائه دهد. قابلیتی که با استقبال فوق العاده کاربران مواجه شده و اینترنت همراه اول را به یکی از محبوب ترین خدمات این اپراتور تبدیل کرد.

با توجه به این که سرعت و کیفیت اینترنت همراه اول به خاطر گستردگی پوشش شبکه بسیار قابل توجه می باشد، این اپراتور توانسته است در سال های اخیر پاسخگوی نیاز مشترکین بوده و رضایت خاطر آنها را جلب کند. همراه اول به عنوان یک اپراتور محبوب همواره در تلاش است تا با طراحی و ارائه بسته های متنوع، علاوه بر کاهش هزینه های مشترکین به نیازها و سلایق آنها نیز توجه داشته باشد. نگاهی اجمالی به تنوع بسته های تعریف شده همراه اول که از ویژگیها و قابلیت های مختلفی برخوردارند، گویای این حقیقت است که همراه اول تقریبا برای سلیقه و بودجه تمام کاربران خود بسته اینترنتی تعریف کرده است.

بسته های اینترنت روزانه به صورت کوتاه مدت، بلند مدت و یک ماهه طراحی شده است تا بتواند پاسخگوی طیف وسیع مشترکین و تنوع سلیقه ها باشد.

بسته های شبانه نیز که معمولا محدودیت زمانی دارند، در یک بازه زمانی تعریف شده قابل دسترسی هستند و از قیمت پایین تری نسبت به بسته های روزانه برخوردارند.

بسته های صبحانت نیز با طراحی خلاقانه و قیمت مناسب دارای حجم های متنوعی می باشد که مشترکین می توانند بسته به نیاز خود از آن بهره مند شوند.

در طرح های پیشنهادی همراه اول بسته پیشنهادی ویژه مشترکین جدید نیز وجود دارد که از خدمات خاص این اپراتور برای کاربران جدید الورود می باشد.

 

هزینه خرید بسته

 

هزینه خرید بسته های همراه اول برای مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول بر روی قبض خواهد آمد و برای مشترکین سیم کارت اعتباری همراه اول مبلغ بسته و 9%مالیات ارزش افزوده در زمان فعال سازی سرویس از شارژ کسر خواهد شد.

 

نحوه خرید بسته

 

روش های خرید بسته های اینترنتی بدین صورت است که کاربران بعد از انتخاب بسته مورد نظر می توانند با انتخاب یکی از دو روش ذیل نسبت به فعال سازی آن اقدام می کنند

·        خرید بسته اینترنت با استفاده از کد دستوری

·        خرید بسته اینترنت از طریق وب سایت همراه اول

 

اتمام بسته

 

بسته های خریداری شده به دو علت پایان مدت اعتبار و یا پایان حجم بسته به اتمام میرسند که با پایان یافتن بسته قابلیت تمدید خودکار برای برخی بسته ها ( ماهانه،سه ماهه، شش ماهه،و یک ساله آلفا+) فعال خواهد شد. ولی این قابلیت برای برخی بسته های کوتاه مدت مانند یک روزه و هفت روزه وجود نداشته و کاربر در صورت تمایل می تواند بسته جدید خریداری کند. در صورت عدم خرید بسته جدید اینترنت مشترک با تعرفه عادی که طبیعتا گران تر می باشد، محاسبه می گردد.

در خصوص بسته هایی که قابلیت تمدید خودکار دارند؛ کاربران می توانند با ارسال کد دستوری #8*100* این دستور را لغو کنند.

 

رزرو بسته

 

همراه اول این امکان را به مشترکین خود می دهد که حتی در صورت داشتن بسته فعال آلفا+، می توانند بسته جدیدی را نیز رزرو نمایند تا بعد از پایان یافتن بسته فعلی، بسته رزرو به صورت خودکار فعال گردد. در این طرح امکان تغییر ( با کد دستوری #100*) و حتی حذف بسته رزرو ( با کد دستوری#8*100*) نیز همیشه برای مشترک وجود خواهد داشت. مبلغ بسته رزرو در زمان فعال سازی به حساب مشترکین دائمی منظور شده و یا از میزان اعتبار مشترکین اعتباری کسر می گردد.

مشترکین برای آگاهی از وضعیت بسته خود ( باقیمانده، مهلت اعتبار و بسته رزرو ) می توانند از روش های ذیل استفاده نمایند:

 

·        از طریق سامانه جامع #10* با شماره گیری کد دستوری #320*10*

·        از طریق سامانه #100* با شماره گیری کد دستوری #0*100*

·        ارسال عدد 320 لاتین به سامانه جامع پیامکی 10

·        ارسال عدد 0 لاتین به سامانه پیامکی 8080

·        مراجعه به حساب کاربری همراه من و قسمت گزارش مصرف

 

بسته های اینترنت ساعات مشخص

 

این بسته شامل گروهی از بسته های پرسرعت نوترینو می شود که مختص بازه مشخصی از ساعات شبانه روز می باشد، مانند بسته های اینترنت صبحانت ( 6 صبح تا 12 ظهر) و بسته های شبانت (2 تا 7 صبح). با توجه به این که امکان فعال سازی این بسته ها با سایر بسته های همراه اول وجود دارد، به راحتی کاربران می توانند از شرایط ویژه این بسته ها در زمان نیاز خود استفاده نمایند. فقط لازم است که کاربران توجه داشته باشند در صورت فعالسازی همزمان این بسته ها با سایر بسته ها، اولویت مصرف با بسته های ساعات مشخص می باشد.

 

بسته های صبحانت همراه اول

 

بسته صبحانت از بسته های ساعات مشخص است که همه مشترکین دائمی و اعتباری اپراتور همراه اول می توانند از آن استفاده کنند. این بسته ها که در بازه زمانی مشخصی از شبانه روز قابل مصرف میباشد، فاقد تمدید خودکار حجمی و زمانی هستند. البته مشترکین در یک زمان فقط می توانند یک بسته ساعات مشخص را فعال نمایند و در صورت فعال سازی این بسته با سایر بسته های اینترنت، اولویت مصرف با بسته ساعات مشخص می باشد.

 

نام بسته مدت زمان اعتبار قیمت (ریال) مدت زمان مصرف کد دستوری
8 گیگابایت سی روز 80000 6 صبح تا 12 ظهر # 33123*100*
12 گیگابایت سی روز 100000 6 صبح تا 12 ظهر # 33124*100*

 

با توجه به محدودیت زمانی مصرف بسته های صبحانت ( 6 صبح تا 12 ظهر)، همراه اول در کنار برخی از بسته های روزانه خود ( قابل مصرف در طول شبانه روز)، صبحانت هدیه ( قابل مصرف در بازه زمانی 6 صبح تا 12 ظهر ) را به به مشترکین پیشنهاد می دهد که این بسته ها می تواند بسیار مفید و مناسب باشد.

 

بسته های روزانه با هدیه صبحانت

 

 

نام بسته هدیه همراه مدت زمان اعتبار قیمت ( ریال) نوع بسته کد دستوری
1 گیگا بایت به همراه 100 مگابایت هدیه صبحانت سی روز 104000 یک ماهه # 264*100*
2 گیگا بایت به همراه 200 مگابایت هدیه صبحانت سی روز 139000 یک ماهه # 263*100*
10 گیگا بایت به همراه 1 مگابایت هدیه صبحانت سی روز 294000 یک ماهه # 262*100*
15 گیگا بایت به همراه 1.5 مگابایت هدیه صبحانت سی روز 369000 یک ماهه # 261*100*

 

بسته های شبانت

 

بسته های اینترنت شبانه که از بسته های ساعات مشخص می باشد و شرایط فعال سازی آن با بسته های صبحانت کاملا برابر است، با توجه به حجم و مدت زمان اعتبار معمولا قیمت های متفاوتی دارند و در بازه های مختلفی از شب ارائه می شوند. این بسته ها به خاطر سرعت و پهنای باند اینترنت شبانه ؛ از محبوبیت خاصی در بین کاربران برخوردارند.

بسته های نامحدود اینترنت شبانه که معمولا به صورت یک روزه، یک هفته و یک ماهه با سرعت بدون مرز و حجم نامحدود ارائه می شوند جزء بسته های نوترینو با سقف منصفانه مصرف هستند.

مشترک در یک زمان تنها می تواند یکی از بسته نامحدود شبانه را فعال کرده و در صورت فعال سازی همزمان آن با بسته های آلفا+، در ساعات شبانه اولویت مصرف با بسته نامحدود می باشد.

 

 

نام بسته مدت زمان اعتبار قیمت ( ریال) مدت زمان مصرف کد دستوری
سقف منصفانه 450 گیگابایت سی روز 199000 1 بامداد تا 11 صبح # 33232*100*

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز