X
آیا اپل مینی آی پدها را جایگزین آیفون‌های بزرگتر می‌کند؟ | رندباز

احتمال جایگزینی مینی آی‌پدها با آیفون‌های بزرگتر

آیا اپل مینی آی پدها را جایگزین آیفون‌های بزرگتر می‌کند؟

خبرها حاکی از آن است که در آینده‌ای نزدیک، اپل گوشی هوشمند آیفون تاشو را جایگزین مینی آی پد خواهد کرد. این آی پد...
تاریخ انتشار: 5 اسفند 1399

از زمان انتشار خبر آیفون‌هایی با قابلیت صفحات تاشو، این مدل جدید بر سر زبان‌ها افتاده و سوژه جدیدی را برای خبرگزاری‌ها دنیای تکنولوژی فراهم آورده است. یکی از این خبرها حاکی از آن است که در آینده‌ای نزدیک، اپل گوشی هوشمند آیفون تاشو را جایگزین مینی آی پد خواهد کرد. این آی پد احتمالا به همراه یک قلم استایلوس خواهد بود، البته هنوز مشخص نیست که اپل قصد دارد از قلم استایلوس مخصوص خودش استفاده کند و یا از قلمی جدید رونمایی کند.

به گزارش My Drivers؛ تاریخ نهایی انتشار گوشی هوشمند آیفون تاشو، ماه سپتامبر سال 2022 بود. دیری نپایید که این خبر توسط وب‌سایت Equal Ocean رد شد. این وب‌سایت تاریخ انتشار این مدل جدید گوشی موبایل آیفون را سال 2023 اعلام نمود. بسیاری از کاربران معتقدند این کار چندان شدنی به نظر نمی‌رسد. اما احتمال میرود که اپل برای مدتی تولید مینی آی پدها را متوقف سازد. حدس و گمان‌هایی نیز درباره نسل جدید آی پد وجود دارد. بسیاری احتمال می‌دهند که حاشیه‌های آی پد کمتر شده و صفحه نمایشگر آن بزرگتر شود.

توسعه و پیشرفت در زمینه تلفن‌های همراه تاشو برای اپل از سال‌های پیش آغاز شده است. از آن زمان نیز شایعاتی درباره جزئیات این مدل گوشی موبایل در بین طرفداران این کمپانی آمریکایی وجود داشته است. سامسونگ با عرضه کردن اولین گوشی گلکسی تاشو، ثابت کرد که تولید چنین دستگاهی که قابلیت تا کردن صفحات آن وجود دارد، کاری دشوار و چالش برانگیز است. هنگامی که کاربران اولین گلکسی تاشو را خریدند، در همان روزهای ابتدایی، نقص و ایرادهای آن را مورد انتقاد قرار دادند. در این زمان بود که اپل فرصت را غنیمت شمرده و از اشتباهات سامسونگ در تولید تلفن همراه تاشو درس گرفت. سپس شروع به اصلاح و بازسازی این تکنولوژی در گوشی هوشمند آیفون کرد. اگر نگاهی به گذشته اپل بیندازیم، به شیوه همیشگی اپل در تولید فناوری‌های جدید پی می‌بریم. کمپانی اپل همواره نظاره گر اشتباهات و ایرادات مدل‌های جدیدی بوده است که توسط شرکت‌های سازنده لوازم دیجیتال تولید می‌شود. پس از آن می‌کوشد تا با رفع ایرادات گزارش شده از محصولات کمپانی‌های دیگر، دستگاه بهتر و بی‌نقصی را روانه بازار نماید.

اطلاعات موجود از گوشی هوشمند تاشو آیفون، تنها بر اساس شایعات و احتمالاتی است که از سوی کاربران و منتقدان منتشر شده است. به همین دلیل نمی‌توان با قاطعیت درباره جایگزینی مینی آی پدها با آیفون های تاشو سخن گفت. تنها می‌توان منتظر ماند تا اپل خود خبرهای موثق را درباره آیفون تاشو اعلام کند.

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز