X
پاییز سکه ریز برای کاربران اپلیکیشن آوانو | رندباز

معرفی جشنواره پاییز سکه ریز

پاییز سکه ریز برای کاربران اپلیکیشن آوانو

این جشنواره که از 22 مهر 1402 تا 30 آذر ماه 1402 برگزار می شود؛ یک جشنواره پاییزه است که در آن هر هفته به 7 نفر، نیم سکه بهار آزادی هدیه داده می شود...
تاریخ انتشار: 17 آبان 1402

اپراتور همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور فعال در کشور که به نوعی مبتکر طرح های نوین در ارائه خدمات خاص و منحصر بفرد می باشد؛ پس از موفقیت اپلیکیشن پرکاربرد همراه من، در راستای جلب رضایت بیشتر مشترکین و توسعه گستره بازار خود، سوپر اپ کاربردی آوانو را روانه بازار دیجیتالی کرد.

درست است که این اپ از سوی اپراتور همراه اول ارائه گردید؛ ولی مخصوص مشترکین این اپراتور نبوده و امکان استفاده از آن برای همه کاربران وجود دارد. اپلیکیشن آوانو با قابلیت ها و امکانات فوق العاده خود در زمینه های مختلف مالی و خدماتی در دسترس کاربران بوده و با شرایط کاربری آسان بهترین خدمات را در کسری از زمان در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

اپلیکیشن آوانو، سوپر اپلیکیشنی است که با ارائه خدمات به شیوه های خاص نه تنها نحوه اجرای آنها را راحت تر و سریع تر ساخته است؛ بلکه با برگزاری مسابقات و جشنواره های مختلف توانسته لذت استفاده از آن را برای کاربران دو چندان سازد. به طوری که در حال حاضر جشنواره پاییزه " پاییز سکه ریز " به عنوان یکی از محبوب ترین و هیجان انگیزترین جشنواره ها شناخته می شود که جایگاه ویژه ای در بین کاربران پیدا کرده است.

 

معرفی جشنواره پاییز سکه ریز

این جشنواره که از 22 مهر 1402 تا 30 آذر ماه 1402 برگزار می شود؛ یک جشنواره پاییزه است که در آن هر هفته به 7 نفر، نیم سکه بهار آزادی هدیه داده می شود. از آنجا که این جشنواره از سوی اپلیکیشن آوانو برگزار می گردد؛ کلیه مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول، ایرانسل و رایتل می توانند با خرید شارژ یا بسته های متنوع اینترنت امتیاز کسب کرده و در این جشنواره فوق العاده شرکت کنند.

 

نحوه شرکت در جشنواره پاییز سکه ریز

در این جشنواره که به صورت هفتگی برگزار می شود و کلیه مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول و سیم کارت اعتباری همراه اول، ایرانسل و رایتل می توانند؛ مشارکت داشته و برنده خوش شانس یک نیم سکه بهار آزادی باشند.

برای شرکت در جشنواره کافی است مشترکین به روش هایی که در ادامه به آن اشاره می کنیم؛ خدمات خود را دریافت کنند و امتیاز کسب کنند:

·        هر 10 هزار تومان خرید شارژ یا بسته های مختلف اینترنت 10 امتیاز

·        هر بار پرداخت قبض 10 امتیاز ( اعم از قبض های تلفن همراه، تلفن ثابت، برق، آب، گاز و جریمه )

بدیهی است هر چه امتیاز کسب شده توسط مشترک بیشتر باشد؛ شانس برنده شدن در قرعه کشی نیز افزایش می یابد؛ ولی البته شرکت کنندگان توجه داشته باشند؛ برای کسب امتیاز در این قرعه کشی باید موارد ذیل را در نظر داشته باشند:

·        در طول یک هفته مشترکین با خرید شارژ یا بسته تنها می توانند تا سقف 400 امتیاز کسب کنند.

·        در طول یک هفته مشترکین با پرداخت قبض های مختلف، تنها می توانند تا سقف 100 امتیاز کسب کنند.

·        امتیازات تا پایان روز جمعه هر هفته محاسبه می گردد و در روز اول هفته بعد امتیازات دوباره صفر می شود.

·        هر  هفته امتیازات کسب شده مشترک از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.

شایان ذکر است؛ در این طرح برای کسب امتیاز لازم نیست؛ مشترک حتما برای خود شارژ یا بسته خریداری نماید و یا قبض هایی که به نام خودش است را پرداخت نماید؛ بلکه امکان شرکت و کسب امتیاز از طریق خرید بسته یا شارژ برای دیگران و حتی پرداخت قبض دیگران نیز وجود دارد.

 

نحوه قرعه کشی پاییز سکه ریز

با توجه به این که این جشنواره از تاریخ 22 مهر ماه تا 30 آذر ماه به مدت 10 هفته اجرا می شود، در پایان هر هفته همه امتیازات کسب شده مشترکین جمع آوری شده و در قرعه کشی هفته بعد که به صورت سیستمی اجرا می شود؛ شرکت داده می شوند. برندگان هر هفته حداکثر تا روز چهارشنبه اعلام می شوند که می توانند بعد از هماهنگی های لازم برای دریافت جایزه اقدام کنند. لازم به ذکر است؛ بعد از قرعه کشی با برندگان خوش شانس هر هفته با شماره 091299976 تماس گرفته شده و بعد از دریافت مشخصات، هماهنگی های لازم برای دریافت جایزه صورت می گیرد.

البته ویدیو قرعه کشی هفتگی، آخر هر هفته در صفحه رسمی آوانو در اینستاگرام بارگذاری می شود که علاقمندان می توانند؛ در صورت تمایل نسبت به مشاهده آن اقدام نمایند. علاوه بر این شماره تماس 091299976 به عنوان شماره پشتیبانی آوانو، آماده پاسخگویی به سوالات مشترکین می باشد.

 

اپلیکیشن آوانو ( ewano )

سوپر اپلیکیشن آوانو یکی از برنامه های کاربردی همراه اول می باشد که در سه زمینه کلی امور مالی، اپراتوری و سفر و گردشگری خدمات خاصی را در اختیار مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول و دیگر کاربران فضای دیجیتالی قرار می دهد.

به طور کلی خدمات اپلیکیشن آوانو در بخش های خدمات مالی، خدمات اپراتوری و گردشگری به شرح ذیل می باشد:

·        خدمات مالی آوانو:

در بخش خدمات مالی آوانو، کاربران به راحتی می توانند موجودی حساب های خود را کنترل کرده، با استفاده از همه کارت های بانکی کارت به کارت کنند و یا با استفاده از کیف پول آوانو با اسکن QR کد پذیرنده های شرکت های " به پرداخت ملت " و " تجارت الکترونیک پارسیان" بدون نیاز به کارت بانکی، پرداخت های خود را انجام دهند.

·        خدمات اپراتوری آوانو:

یکی دیگر از بخش های بسیار کاربردی اپلیکیشن آوانو خدمات اپراتوری مانند: خرید شارژ و اعتبار، خرید انواع بسته های اینترنت، پرداخت قبض های میان دوره و پایان دوره و پرداخت انواع قبض های تلفن ثابت، برق، آب، گاز و حتی قبض های جریمه می باشد.

·        خدمات سفر و گردشگری آوانو:

 خرید انواع بلیط پروازهای داخلی و خارجی، رزرو هتل در سراسر کشور، اجاره ویلا و اقامتگاه های بوم گردی از جمله خدمات اپلیکیشن آوانو در زمینه گردشگری وسفر می باشد که این اپلیکیشن را بسیار پرطرفدار و محبوب ساخته است.

البته اپلیکیشن جامع آوانو علاوه بر خدمات ذکر شده انواع خدمات شهروندی و سلامتی، امور خیریه، خرید بیمه و ... را نیز ارائه می دهد که متقاضیان می توانند در صورت علاقمندی از آنها نیز استفاده نمایند.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز