X
جایزه اینترنتی تمام نشدنی ایرانسلی ها در تابستان 1401 | رندباز

جایزه ویژه جشنواره تابستانی ایرانسل

جایزه اینترنتی تمام نشدنی ایرانسلی ها در تابستان 1401

ایرانسل جایزه ویژه و فراموش نکردنی برای شرکت کنندگان در جشنواره تابستانی خود در نظر گرفته است که مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری...
تاریخ انتشار: 5 تیر 1401

در طول سالها فعالیت اپراتور ایرانسل، عملکرد این اپراتور نشان می دهد که همواره تلاش نموده تا با برگزاری جشنواره های جذاب و بی نظیر مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری خود را شگفت زده کند و با تخصیص جوایز اعجاب انگیز جشنواره هایی منحصر بفرد و بی نظیر را رقم بزند.

 تابستان امسال نیز ایرانسل به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در کشور جایزه ویژه ای برای شرکت کنندگان در جشنواره تابستانی خود در نظر گرفته است که این جشنواره را به یکی از فراموش نشدنی ترین رویدادهای سال تبدیل می کند. جشنواره تابستانی ایرانسل که در بازه زمانی 1 تیرماه  تا 31 شهریورماه  1401 اجرا می شود، شامل حال کلیه مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل می گردد.

 

جایزه هیجان انگیز جشنواره ایرانسل در تابستان امسال؛ شامل 50 بسته اینترنت 10،000 گیگابایتی برای 50 نفر می باشد که این بسته جایزه تا یک سال پس از زمان فعال سازی بسته، اعتبار خواهد داشت. البته با توجه به این که 10،000 گیگابایت اینترنت حتی در یک سال هم به راحتی تمام نمی شود، ایرانسل به برندگان این جشنواره، 3 سیم کارت جداگانه هدیه می دهد که جایزه جشنواره در این سه سیم کارت تقسیم می شود. بنابراین هر برنده جشنواره می تواند جایزه اش را با دو نفر از دوستان یا عزیزانش تقسیم کند و هر سه با هم در طول یک سال از این بسته فوق العاده ی هیجان انگیز بهره مند گردند.

 

برای شرکت در جشنواره کافیست مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل و سیم کارت اعتباری ایرانسل با انجام تراکنش های مختلف مانند خرید شارژ، خرید بسته های اینترنت و مکالمه، خرید انواع سیم کارت های ایرانسل، پرداخت قبض و .... امتیاز کسب نماند. هر 10،000 تومان تراکنش برابر با یک امتیاز بوده و هر چه امتیاز مشترک بالاتر رود، شانس برنده شدن در جشنواره نیز بیشتر می شود.

 

برای آنکه مشترکین سیم کارت های اعتباری و دائمی ایرانسل یکی از برندگان این جشنواره باشند، باید تراکنش های خود را در بازه زمانی تابستان به روش های زیر انجام دهند:

 

·        مراجعه به سوپر اپلیکیشن ایرانسل من # 45 *

·        مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل من

·        مراجعه به وب سایت ایرانسل

·        شماره گیری کدهای دستوری : # 5 * ، # 6 * ، # 7 * ، # 555 * ، # 55 * ، # 4444 *

 

شرکت کنندگان در جشنواره دقت نمایند که خرید از محصولات و خدمات دیجیتال"  اپلیکیشن ایرانسل من"  شامل این جشنواره نمی شود.

 

 

 
نظرات کاربران