X
روش های خرید سیم کارت ایرانسل | رندباز

خرید سیم کارت ایرانسل

روش های خرید سیم کارت ایرانسل

خرید سیم کارت ایرانسل، می تواند در دو نوع دائمی و اعتباری و به شیوه های متفاوتی انجام شود. همه‌ی شما با ایرانسل و سیم کارت های آن آشنایی دارید؛ ولیکن برای شناخت کلی می توان گفت که ایرانسل یک شرکت خدمات ارتباطی است که با مشارکت دو گروه ایرانی و آفریقای جنوبی در سال 84 راه اندازی شد.
تاریخ انتشار: 1398/07/28

روش های متفاوت خرید سیم کارت ایرانسل

خرید سیم کارت ایرانسل، می تواند در دو نوع دائمی و اعتباری و به شیوه های متفاوتی انجام شود. همه‌ی شما با ایرانسل و سیم کارت های آن آشنایی دارید؛ ولیکن برای شناخت کلی می توان گفت که ایرانسل یک شرکت خدمات ارتباطی است که با مشارکت دو گروه ایرانی و آفریقای جنوبی در سال 84 راه اندازی شد. این شرکت خدمات متفاوت و کاربردی در زمینه ارتباطات به سایر افراد ارائه می دهد. این خدمات توسط سیم کارت های متفاوت این شرکت انجام خواهد شد که به دو صورت اعتباری و دائمی به فروش می رسند. خرید سیم کارت ایرانسل مانند سایر سیم کارت ها می توان در چندین روش انجام شود که توضیح خواهیم داد.

با توجه به خرید سیم کارت ایرانسل در تعداد بالا و محبوبیت این شرکت در کنار فروش بالای آن، می توان گفت که از بزرگ ترین شرکت های خدمات ارتباطی در ایران محسوب می شود. از جمله خدمات بسیار کاربردی این شرکت در کنار سایر خدمات ارتباطی می توان به تلویزیون اینترنتی اشاره کرد. با خرید سیم کارت ایرانسل در انواع مختلف، می توانید از این خدمات که تماشای تلویزیون را از طریق اینترنت و گوشی تلفن همراه ممکن می سازد، استفاده کنید. تلویزیون اینترنتی علاوه بر تماشای سایر کانال های تلویزیون سبب می شود که امکان ضبط و هدایت نمایش برنامه ها را داشته باشید. بدین صورت می توانید با کنترل موثر، برنامه های مورد نظر خود را در هر زمان و مکانی مشاهده کنید. ذکر این نکته الزامی است که سیم کارت های ایرانسل در دو نوع اعتباری و دائمی تولید و فروخته می شوند. در ادامه در مورد هر کدام از انواع سیم کارت ایرانسل صحبت می کنیم.

 

خرید سیم کارت ایرانسل از نوع اعتباری

خرید سیم کارت ایرانسل اعتباری می تواند از روش های مختلفی انجام شود. سیم کارت های اعتباری همانطور که از نام آنها مشخص است، با توجه به اعتبار سیم کارت و در مدت زمان محدودی قابل استفاده است. با تمام شدن اعتبار این نوع سیم کارت باید اقدام به خرید اعتبار نمایید تا بتوانید از سیم کارت و خدمات آن استفاده کنید. این نوع سیم کارت با قیمت کمتری نسبت به نوع دیگر آن خریداری می شود. برای خرید سیم کارت ایرانسل به صورت اعتباری، می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام کنید که هر کدام از این روش ها به گونه های متفاوتی انجام می شود. در شیوه‌ی حضوری با مراجعه به دفاتر خدمات مشترکین و پر کردن فرم مربوطه که اطلاعات شخصی شما را شامل می شود، شماره مورد نظر خود را از بین سیم کارت ها و شماره های موجود دریافت کرده و هزینه مورد نظر را پرداخت خواهید کرد.

خرید سیم کارت ایرانسل اعتباری به صورت غیر حضوری می تواند در هر زمان  مکانی انجام شود. این نوع خرید از راه دور توسط سیستم های کامپیوتری و گوشی تلفن همراه، با در دسترس داشتن اینترنت انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به سامانه اصلی شرکت ایرانسل و ثبت نام برای خرید سیم کارت اقدام کنید. در این سامانه با وارد کردن اطلاعات شخصی و پرداخت هزینه از طریق درگاه های پرداختی اقدام به خرید سیم کارت ایرانسل اعتباری خواهید کرد. علاوه بر سامانه اصلی می توان از طریق سامانه های اینترنتی مربوطه در این زمینه مانند سامانه رندباز که از اولین و بزرگ ترین سامانه های خرید و فروش سیم کارت است، اقدام به خرید سیم کارت مورد نظر خود نمایید.

 

خرید سیم کارت ایرانسل از نوع دائمی

خرید سیم کارت ایرانسل دائمی، از گونه های دیگر خرید سیم کارت ایرانسل است که با قیمت بالاتری انجام می شود. سیم کارت ایرانسل دائمی، بر خلاف سیم کارت اعتباری نیازی به خرید شارژ و بروز کردن اعتبار ندارد و هر زمانی قابل استفاده می باشد. این نوع سیم کارت به صورت ماهیانه هزینه تمام مکالمات و ارتباطات را حساب کرده و توسط کاربر پرداخت می شود. سیم کارت های اعتباری و دائمی با پیش شماره های مشترکی فروخته می شوند که با توجه به انتخاب کاربر دارای قیمت های متفاوتی می باشند. سیم کارت اعتباری علاوه بر پیش شماره های مشترک می تواند با پیش شماره های 0903 و 0905 خریداری شود. با توجه به کاربرد و خدمات سیم کارت دائمی می توان گفت که قیمت سیم کارت های دائمی از اعتباری بیشتر است.

خرید سیم کارت ایرانسل از نوع دائمی، با هزینه هایی بالاتر از سیم کارت اعتباری می باشد که این قیمت بستگی به شماره سیم کارت و رند بودن آن خواهد داشت. به طور کلی می توان سیم کارت های ایرانسل را به دو صورت حضوری و غیر حضوری خریداری کرد که در این زمینه توضیح داده شد. علاوه بر سیم کارت های صفر می توان سایر سیم کارت های کار کرده و دسته دوم را خریداری کرد.

 

خرید سیم کارت ایرانسل قسطی و کار کرده

با توجه به گفته های قبلی، خرید سیم کارت ایرانسل دست دوم امکان پذیر است. این نوع خرید معمولا به صورت غیر حضوری و در سامانه های اینترنتی مربوط به خرید و فروش سیم کارت ممکن می شود. کاربرانی که قصد فروش سیم کارت و یا تعویض خط را دارند با مراجعه به سامانه های اینترنتی اقدام به فروش سیم کارت مورد نظر خود خواهند کرد. در این صورت با توجه به کار کرده بودن این سیم کارت ها می توان با قیمت کمتری اقدام به خرید آنها کرد. این برای کسانی که قصد خرید سیم کارت دائمی را دارند بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 

سیم کارت اعتباری و دائمی ایرانسل

می توان خرید سیم کارت ایرانسل دائمی را به صورت قسطی انجام داد. با مراجعه به سامانه های اینترنتی مربوطه می توانید از شرایط متفاوت آنها برای خرید قسطی سیم کارت های دائمی مطلع شوید و با انتخاب شماره مورد نظر اقدام به خرید سیم کات مربوطه نمایید. ذکر این نکته الزامی است که سامانه های اینترنتی شرایط متفاوتی برای فروش سیم کارت های دائمی خواهند داشت که این شرایط با توجه به اپراتور مربوطه متفاوت خواهد بود. می توانید با بررسی شرایط و قیمت سامانه های معتبر نوع مناسب را برای خرید انتخاب کنید. بدین صورت دیگر نگرانی بابت قیمت سیم کارت دائمی ایرانسل نخواهید داشت.

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز