X
افزایش ظرفیت لینک های ارتباطی، توسعه رومینگ ملی در مناطق روستایی، افزایش مراکز خدمات سیار در 90 مسیر و ... | رندباز

اقدامات ویژه نوروز 97 ایرانسل

افزایش ظرفیت لینک های ارتباطی، توسعه رومینگ ملی در مناطق روستایی، افزایش مراکز خدمات سیار در 90 مسیر و ...

افزایش ظرفیت لینک های ارتباطی، توسعه رومینگ ملی در مناطق روستایی، افزایش مراکز خدمات سیار در 90 مسیر پرتردد کشور،نصب و راه انداری سایت های سیار، ایجاد مسیر پشتیبان، افزایش رومینگ بین المللی نسل 4، اقدامات ایرانسل در نوروز 97
تاریخ انتشار: 11 فروردین 1397

توسعه شبکه ایرانسل در ایام نوروز 97

ایرانسل در بخش شبکه خود با افزایش 474 لینک ارتباطی و نصب و راه اندازی سایت‌های سیار در مناطق پررفت و آمد، ایجاد مسیر پشتیبان برای لینک‌های پرترافیک، توسعه نودهای شبکه، برقراری رومینگ ملی با شبکه‌ موبایل روستایی در چهار استان کرمان، خراسان جنوبی، یزد و خوزستان تمهیدات لازم برای مشترکان خود را در نظر گرفته است.

همچنین ایرانسل با پیش‌بینی طرح اضطراری در وقوع خرابی‌های بزرگ، بازبینی و اطمینان از توزیع مناسب قطعات یدکی تجهیزات شبکه اعم از هسته، رادیو و انتقال به منظور کاهش زمان رفع خرابی‌های احتمالی، پیش‌بینی جابجایی و تغییرات در توزیع منابع شبکه ناشی از تغییر الگوی جمعیتی در ایام نوروز، پیش‌بینی افزایش ترافیک در روزهای پایانی سال 97 و هنگام تحویل سال نو، پیش‌بینی تغییر الگوی ترافیک در روز طبیعت و پیش‌بینی و ایجاد آمادگی کامل در راستای جلوگیری از هرگونه تاثیر منفی در کیفیت تجربه مشتریان با استفاده از تجربه‌های به‌دست آمده و افزایش ظرفیت باتری‌های سایت‌ها در نقاط پرجمعیت آماده ارائه خدمات در شرایط ویژه است.

ایرانسل،  از ارائه بسته‌های ویژه برای مسافران نوروزی به کشورهای خارجی و افزایش ظرفیت رومینگ بین المللی نسل چهار به 51 کشور و با 69 اپراتور خبر داده بود .

ارائه خدمات توسط مراکز ویژه نوروزی

ایرانسل در 90 منطقه پر تردد با استقرار کارشناسان خود اقدام به ارائه خدماتی اعم از تبدیل سیم‌کارت‌های نسل‌ 3 به سیم‌کارت‌های نسل 4، ثبت درخواست ترابرد پذیری (MNP) ، ارائه شارژ و دیگر موارد مورد نیاز مشترکان به ارائه خدمات خود می‌پردازد.

ایرانسل با مجهز کردن کشتی‌های مسافربری مسیر بندرعباس، قشم و کیش به اینترنت پرسرعت این امکان را برای مشترکان خود فراهم کرده تا در طول مسیر سفر دریایی خود امکان برقراری ارتباط از اینترنت پهن باند نسل‌های 4 و 4.5 ( 4G و 4.5G) ایرانسل را داشته باشند.

مشترکان ایرانسل در تعطیلات نوروزی می‌توانند از ساعت 9 صبح تا 13 با مراجعه به دفترهای مراکز خدمات ایرانسل از خدمات این دفاتر بهره بگیرند.

پاسخگویی 24ساعته ایرانسل به مشترکان

ایرانسل از طریق بات تلگرامی خود به نشانی irancellbot@ و وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir به صورت آنلاین پاسخ‌گوی مشترکانی است که نیاز به توضیحاتی در خصوص خدمات این اپراتور دارند.

علاوه بر این، ایرانسلی‌ها می‌توانند در صورت نیاز در تمام طول شبانه روز در 7 روز هفته با شماره 700 از خطوط ایرانسل و یا با شماره گیری 09377000000 از خطوط غیر ایرانسلی پاسخ سوالات احتمالی خود و یا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند.

مشترکانی که در ایام نوروز از رومینگ بین الملل ایرانسل در کشورها و از اپراتورهای مختلف استفاده می‌کنند نیز در صورت نیاز می‌توانند با شماره‌گیری 00989377110000 با مرکز تماس اختصاصی رومینگ ایرانسل در ارتباط باشند.

منبع: پایگاه خبری ایرانسل

برای انتخاب شماره ی مورد علاقه ی خود از بین 10000 شماره ی رند، سیم کارت ایرانسل خود را از رندباز انتخاب کنید.

 

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز