X
اینترنتی امن با سیم کارت دانش آموزی انارستان | رندباز

سیم کارت های رایگان دانش آموزی انارستان

اینترنتی امن با سیم کارت دانش آموزی انارستان

این سیم کارت ها ویژه کودکان و نوجوانانی است که سن 6 تا 18 را دارند و دسترسی به اینترنت برای این سیم کارت به نوعی طراحی شده که...
تاریخ انتشار: 4 آبان 1400

انارستان از شش سال پیش برای حل مشکل و دغدغه والدین که بابت تربیت فرزندان خود داشتند ایده ای را تحت عنوان ایجاد یک زیست بوم در جهت حضور کودکان و نوجوانان در فضای مجازی پیاده سازی نموده و قدم در ارائه سیم کارت های دانش آموزی گذاشته است.

طبق گفته های جعفر زیاری، مدیر پروژه سیم کارت انارستان، این سیم کارت ها ویژه کودکان و نوجوانانی است که سن 6 تا 18 را دارند و دسترسی به اینترنت برای این سیم کارت به نوعی طراحی شده که آن ها فقط می توانند از سایت هایی که در فهرست سپید هستند، دیدن کنند و امکان دسترسی به سایت ها و پلتفرم هایی که در آن لیست نیست به عنوان مثال اینستاگرام یا فیسبوک، را ندارند.

زیاری افزود که امروزه ایمن بودن فضای اینترنت در دنیا به یک چالش بسیار مهم تبدیل شده و به همین منظور روزی را به نام روز جهانی اینترنت پاک اختصاص داده اند.این روز که در دنیا به روز اینترنت امن تر مشهور است هرساله در دومین روز از دومین هفته ماه دوم سال میلادی با هدف پاسخگویی به نگرانی خانواده ها بابت آسیب های مخرب این فضا بر روی فرزندانشان و بالا بردن سطح آگاهی عمومی در جهت چالش های پیش رو با فضای اینترنت از سال 2004 تا به امروز برگزار شده و توسط کمیسیون اروپا نامگذاری گردیده که به همین منظور در 170 کشور دنیا این رویداد جشن گرفته می شود و در ایران نیز این روز به نمایندگی انارستان برگزار می شود.

وی اظهار داشت که سیم کارت های تحت عنوان انارستان تمامی امکانات سایر سیم کارت ها نظیر مکالمه،اینترنت نسل 4.5 پرسرعت و پیامک همراه اول را دارا هستند.

 در پایان زیاری این موضوع را نیز اضافه کرد که این سیم کارت ها رایگان هستند و متقاضیان کافیست برای دریافت این سیم کارت ها عدد 220 را به شماره 30006860 پیامک بزنند که پس از دریافت سیم کارت تمام راهنمایی های لازم به والدین داده می شود.امکان دریافت سیم کارت های انارستان به وسیله ثبت سفارش آنلاین در سایت همراه اول نیز وجود دارد و به هر فرد تنها یک بار سیم کارت دانش آموزی انارستان داده می شود.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز