X
کدهای مکالمه رایگان ایرانسل | رندباز

با بسته مکالمه رایگان ایرانسل بیشتر آشنا شوید

کدهای مکالمه رایگان ایرانسل

ایرانسل به عنوان یکی از اولین های ارائه دهندگان طرح های مکالمه رایگان، جایگاه به خصوصی هم در بین اپراتورها و هم در بین کاربران داشته و دارد...
تاریخ انتشار: 22 شهریور 1400

این روزها که استفاده از تلفن همراه به عنوان یک وسیله ضروری همه گیر شده است و کمتر کسی را می توان یافت که از این وسیله حداقل برای برقراری تماس استفاده نکند، یکی از اولویت های مهم افراد، مدیریت هزینه های مختلف تلفن همراه می باشد. اپراتورهای مختلف نیز که برای حفظ بقا و کسب درآمد بالاتر احتیاج به کاربران بیشتری دارند، با شناخت کامل نیازهای مشترکان، پیشنهادات متنوع و مختلفی را ارائه می دهند. این پیشنهادها که با هدف کسب رضایت مشترکان و حفظ جایگاه اپراتورها در بازار ارائه می گردند، بیانگر همراهی آنها با کاربران وفادار خود می باشد.

ایرانسل به عنوان یکی از اولین ارائه دهندگان طرح های مکالمه رایگان، جایگاه به خصوصی هم در بین اپراتورها و هم در بین کاربران داشته و دارد. از زمان تاسیس این شرکت، طرح ها و بسته های هیجان انگیز ایرانسل آنقدر برای کاربران جذاب بوده است که همیشه در اولویت انتخاب مشترکان قرار داشته است. بسته های مختلف مکالمه، پیام رسانی، اینترنت و ترکیبی اپراتور ایرانسل که بسته به نیاز کاربران نه تنها پاسخگوی نیاز مشترکان بوده بلکه در جهت مدیریت مالی هزینه های این بخش نیز رضایت نسبتا بالای کاربران ایرانسلی را به همراه داشته است.

بسته مکالمه طلایی ایرانسل،که با استقبال بسیار خوبی از جانب کاربران مواجه شده است، بیشتر مخصوص مشترکینی است که مدت زمان زیادی را صرف مکالمه با افراد مختلف می کنند. این بسته شگفت انگیز که با پرداخت مبلغ ناچیزی (در مقایسه با تعرفه های معمولی) برای کاربران ایرانسلی فعال می گردد، می تواند یک پیشنهاد فوق العاده برای کاهش هزینه های بخش مکالمه هر مشترک باشد.

بسته پیشنهادی مکالمه ایرانسل که بر اساس الگوی مصرف هر کاربر متفاوت بوده و فقط مختص تماس های درون شبکه ای می باشد، و با شماره گیری کد #4444* و انتخاب اولین گزینه و بسته ی مورد نظر، فعال می شود. کاربران علاقمند ایرانسلی می توانند با شماره گیری این کد بسته تخفیفی خود را فعال کرده و از مکالمه چند برابر لذت ببرند.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز
نظرات کاربران