X
راه اندازی سایت 5G همراه اول در تهران | رندباز

همراه اول سایت 5G خود را در تهران افتتاح می‌کند

راه اندازی سایت 5G همراه اول در تهران

همراه اول اولین سایت 5G خود را در شهر تهران افتتاح کرد. پیش‌تر این اپراتور دو سایت نسل پنجم مربوط به خود را در دو نقطه از شهر مشهد راه‌اندازی کرده و...
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1399

پس از آن که ایرانسل چندی پیش پنجمین سایت 5G خود را در شهر شیراز راه اندازی و آماده بهره وری نمود، انتظار می‌رفت که دو اپراتور سراسری دیگر، همراه اول و رایتل، نیز قدمی برای بهبود و توسعه کشور در زمینه تکنولوژی و فناوری بردارند. همراه اول که از سال 1395 استفاده از فناوری نسل پنجم را آغاز نموده بود، این بار مشترکین خود را با خبری خوش به وجد آورد.

به نقل از پایگاه خبری رندباز؛ همراه اول اولین سایت 5G خود را در شهر تهران افتتاح کرد. پیش‌تر این اپراتور دو سایت نسل پنجم مربوط به خود را در دو نقطه از شهر مشهد راه‌اندازی کرده و در مدار سرویس دهی قرار داده بود. مراسم راه اندازی این سایت در تهران قرار است برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و به دلیل وجود ضرورت فاصله اجتماعی با حضور افراد محدودی انجام گردد. با توجه به گفته اداره کل ارتباطات، تنها تعداد کمی از مدیران ارشد شرکت ارتباطات سیار ایران، کارشناسان حوزه ارتباطات و اصحاب رسانه در این مراسم شرکت خواهند کرد. افرادی که علاقمندند در جریان رویدادهای مراسم قرار بگیرند، می‌توانند از طریق نصب اپلیکیشن روبیکا و عضو شدن در کانال همراه اول، نحوه اجرای این مراسم را به صورت زنده تماشا کنند.

همراه اول همواره تلاش نموده است در جهت کسب رضایت مشترکین خود گام بردارد و به پیشرفت فناوری و ارتباطات کشور کمک کند. همان طور که اشاره شد، اپراتور همراه اول پیش از این، دو سایت دیگر را در تاریخ 4 اسفند ماه سال 99 راه اندازی نمود تا دارندگان سیم کارت همراه اول بتوانند از بیشترین سرعت ممکن در ارتباطات و اینترنت برخوردار باشند. با راه‌اندازی سومین وب‌سایت نسل پنجم همراه اول در تهران، این شبکه به طور گسترده‌تری در دسترس مردم ایران قرار می‌گیرد. بنابراین افرادی که دارای گوشی هوشمند با فناوری 5G هستند، می‌توانند به راحتی از سریع‌ترین اینترنت در جهان برخوردار شوند. همچنین، آن‌هایی که گوشی ‌موبایل مجهز به فناوری نسل پنجم را ندارند می‌توانند برای دسترسی به اینترنت پرسرعت از طریق مودم‌ها و سیستم وای فای اقدام کنند.

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که همراه اول قصد دارد دیگر سایت‌های نسل پنجم خود را در سایر نقاط ایران راه اندازی کند تا امکان استفاده از سرویس‌های پرسرعت برای همگان فراهم شود.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز