X
ایرانسل رکورد پرسرعت‌ترین اینترنت ایران را شکست. | رندباز

دست‌یابی به سرعت خارق‌العاده 2.5 گیگابایت بر ثانیه توسط ایرانسل

ایرانسل رکورد پرسرعت‌ترین اینترنت ایران را شکست.

ایرانسل در تاریخ سوم دی ماه سال 1399، بار دیگر موفق به ثبت رکورد پرسرعت‌ترین اینترنت کشور در شبکه 5G، با سرعت دو و نیم گیگابایت بر ثانیه گردید…
تاریخ انتشار: 06 دی 1399

ایرانسل همواره، و از زمان روی کار آمدن خود تا به کنون ثابت کرده که از نیازهای کاربران خود باخبر بوده و در جهت رفع این نیازها، اقداماتی را انجام داده است. ایرانسل که اپراتوری سراسری و محبوب در بین مردم کشور است برای اولین بار در ماه مرداد سال جاری در ساختمان مرکزی ایرانسل با حضور خبرنگاران، موفق شد با دست‌یابی به سرعت 1.5 گیگابایت بر ثانیه رکورد پرسرعت‌ترین اینترنت کشور را بشکند. این دست آورد از مهم‌ترین موفقیت‌هایی است که ایرانسل می‌تواند تا مدت‌ها به آن افتخار کند. چرا که با این کار توانسته است اولین جایگاه را در بین اپراتورهای کشور برای ارائه بالاترین سرعت اینترنت کسب کند.

 

به نقل از پایگاه خبرگزای رندباز؛ ایرانسل در تاریخ سوم دی ماه سال 1399، بار دیگر موفق به ثبت رکورد پرسرعت‌ترین اینترنت کشور در شبکه 5G، با سرعت دو و نیم گیگابایت بر ثانیه، گردید. بیژن عباسی آرند، مدیر عامل شرکت ایرانسل، در صفحه اینستاگرام خود این موفقیت ایرانسل را اعلام نمود.

 

به طور کلی مرداد ماه سال 99 ماهی پر از موفقیت و دست آورد برای این اپراتور محبوب و پیشرو به حساب می آید. اولین رویداد در اولین روز مرداد انجام گردید، که شامل راه اندازی فناوری نسل پنجم تلفن‌های ‌همراه بود. ایرانسل در روزهای بعد سه سایت 5G خود را راه اندازی و برای بهره برداری آماده کرد. اولین سایت در همان روز اول مرداد راه اندازی شد و در هفتم مرداد، کاربران قادر به استفاده از دومین سایت نسل پنجم تلفن های همراه شدند.

 

راه اندازی سومین سایت 5G به فاصله بیش از یک ماه، در 21 آبان 99 در دانشکدۀ مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تربیت‌ مدرس انجام پذیرفت. دو سایت دیگر در داخل ساختمان قرار دارند، بنابراین سایت سوم 5G اولین سایتی است که در فضای باز و خارج از ساختمان راه اندازی شده است. با تاسیس این سایت، کاربرانی که سیم کارت ایرانسل دارند، درصورتی که گوشی موبایل آن‌ها از اینترنت نسل پنجم پشتیبانی کند، می‌توانند به این سایت متصل شده و از اینترنت پرسرعت بهره ببرند.

 

ایرانسل تاکنون موفقیت‌ها و رویدادهای مهمی را برای خود رقم زده و همواره تلاش می‌کند تا بتواند بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به کاربران خود ارائه دهد. ایرانسل از این دست آورد، یعنی توسعۀ فناوری نسل پنجم شبکه، بهره برده و از آن به عنوان اساس اقتصاد دیجیتال یاد می کند. همچنین در نظر دارد تا در آینده، سایت‌های جدید بیشتری از نسل پنجم تلفن های همراه در نقاط دیگر تهران و نیز سایر شهرهای کشور راه ‌اندازی نماید.

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز