X
هدیه همراه اول ویژه دهه کرامت | رندباز

هدیه همراه اول به مناسبت میلاد حضرت معصومه و امام رضا

هدیه همراه اول ویژه دهه کرامت

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند بسته اینترنت و مکالمه با تخفیف ویژه دهه کرامت را از طریق شماره گیری کد دستوری دریافت نمایند.
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1403

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند بسته اینترنت و مکالمه با تخفیف ویژه دهه کرامت را از طریق شماره گیری کد دستوری دریافت نمایند.

دهه کرامت یازده روز ابتدایی ماه ذی القعده می باشد که با ولادت حضرت معصومه (س) در اول ذی القعده آغاز شده و با ولادت امام رضا (ع) در یازدهم ذی القعده پایان می یابد. این دهه در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران "دهه کرامت" نامگذاری شده است همچنین روز یکم ذی القعده بمناسبت ولادت حضرت معصومه (س)، "روز دختر" نامگذاری شده است.

دهه کرامت در ایران جشن گرفته می شود و به همین مناسبت هر ساله اپراتور همراه اول نیز بسته های تخفیفی و هدیه های ویژه نیز برای کاربران خود در نظر می گیرد.

بسته های ترکیبی با تخفیف همراه اول به مناسبت دهه کرامت در اردیبهشت ماه 1403 شامل تخفیف ویژه برای استفاده از اینترنت همراه، مکالمه درون شبکه و ثابت، اشتراک مکتب خونه و بیمه سرقت تلفن همراه می باشد. 

مدت زمان اعتبار این بسته ها از زمان فعالسازی 10 روز از 19 تا  31 اردیبهشت ماه می باشد که امکان خرید مجدد را داشته و برای تمام کاربران دارای سیم کارت دائمی همراه اول، سیم کارت اعتباری همراه اول و سیم کارت کودک و نوجوان انارستان قابل دریافت می باشد.

بسته ترکیبی دارای تخفیف مکالمه و اینترنت همراه برای مشترکان دارای سیم کارت اعتباری و دائمی همراه اول 440 هزار تومان و برای مشترکان دارای سیم کارت کودک و نوجوان انارستان 85 هزار تومان محاسبه می گردد که در زمان پرداخت و فعالسازی بسته، 10 درصد مالیات نیز لحاظ خواهد شد.

بسته ترکیبی مکالمه و اینترنت 10 روزه با تخفیف ویژه دهه کرامت از طریق شماره گیری کد دستوری "#67*100*" برای تمامی مشترکین دارای سیم کارت دائمی همراه اول و سیم کارت اعتباری و شماره گیری کد دستوری #6671*100* سیم کارت انارستان قابل فعالسازی می باشد.

 

بسته های تخفیفی همراه اول به صورت زیر ارائه شده است:

 

مشترکین دارای سیم کارت دائمی و اعتباری: بسته ترکیبی 10 روزه، 10 گیگابایت اینترنت همراه + 10 ساعت مکالمه درون شبکه و ثابت + 1 هفته اشتراک رایگان مکتب خونه + 200 هزار تومان تخفیف بیمه سرقت تلفن همراه

این بسته با پرداخت مبلغ440 هزار تومان و شماره گیری کد دستوری "#67*100*" قابل دریافت می باشد.

مشترکین دارای سیم کارت انارستان (کودک و نوجوان): بسته ترکیبی 10 روزه، 2 گیگابایت اینترنت همراه + 200 دقیقه مکالمه درون شبکه و ثابت + 1 هفته اشتراک رایگان مکتب خونه + 200 هزار تومان تخفیف بیمه سرقت تلفن همراه

این بسته با پرداخت مبلغ 85 هزار تومان و شماره گیری کد دستوری "#6671*100*" قابل دریافت می باشد.

بسته های اینترنت و مکالمه با تخفیف ویژه دهه کرامت همراه اول از 19 تا 31 اردیبهشت ماه قابل خریداری می باشند.

 

قوانین بسته های تخفیفی دهه کرامت:

 

تمامی مشترکین دارای سیم کارت اعتباری همراه اول و سیم کارت دائمی همراه اول و انارستان همراه اول می توانند بسته های ترکیبی دهه کرامت را دریافت نمایند.

بسته ها به صورت نقدی و غیر نقدی امکان خرید دارند.

این بسته ها از ساعت 00:00 روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه تا ساعت 23:59 روز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403 بر روی درگاه های #6*100* و #1* قابل فعالسازی هستند.

بسته ها امکان رزرو یا تمدید خودکار ندارند.

خرید مجدد بسته پس از پایان حجم اینترنت یا مکالمه، در بازه زمانی اجرای طرح امکان پذیر است.

قیمت بسته ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد و برای مشترکین اعتباری در زمان فعالسازی بسته، 10 درصد مالیات به قیمت بسته اضافه و از اعتبار مشترک کسر خواهد شد همچنین برای مشترکین دائمی قیمت بسته با 10 درصد مالیات محاسبه می گردد.

استعلام این بسته ها از طریق کد دستوری #10*100* امکان پذیر می باشد.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز