X
دریافت وام فوری روی سیم کارت | رندباز

نحوه دریافت وام روی سیم کارت 0912

دریافت وام فوری روی سیم کارت

در این روش بدون ضامن و در کوتاه ترین زمان ممکن می توان از طریق سیم کارت وام گرفت. سیم کارت همراه اول با کدهای یک، دو و سه بیشترین مبلغ وام را دریافت می نمایند،
تاریخ انتشار: 1اردیبهشت 1403

در این روش بدون ضامن و در کوتاه ترین زمان ممکن می توان از طریق سیم کارت وام گرفت. سیم کارت همراه اول با کدهای یک، دو و سه بیشترین مبلغ وام را دریافت می نمایند، چون دارای قیمت بالاتری در زمان خرید و فروش نیز می باشند. فرد می تواند معادل 90 درصد قیمت سیم کارت خود از وام بهره مند شود.

این وام برای افرادی که سیم کارت  0912 دارند، یکی از راه هایی است که می توانند بدون داشتن سپرده در بانک و بدون فروش اموال در کمتر از یک ساعت وامی به ارزش تقریبی سیم کارت دریافت کنند.

 

مدت زمان انتظار دریافت وام سیم کارت چقدر است؟

این روش فرصت مناسبی برای دریافت وام فوری بدون نیاز به سپرده در حساب بانکی می باشد زیرا با قرار دادن سند سیم کارت 912 برای ضمانت، در کمتر از یک ساعت می توان روی سیم کارت وام گرفت. بدون اینکه سیم کارت شخص طی بازپرداخت وام قطع یا ضبط شود.

 

چه ضمانتی برای دریافت وام سیم کارت لازم است؟

فرد متقاضی باید برای گرفتن وام سیمکارت، باید طی مراجعه حضوری سند سیم کارت خود را به نام شخص وام دهنده یا شرکت وام خودرو انتقال دهد و پس از آن مبلغ مشخص شده در زمان توافق شده توسط شرکت به حساب بانکی فرد واریز می گردد.

پس از اتمام اقساط وام، سیم کارت دوباره به نام شخص وام گیرنده سند زده می شود. طی مدت بازپرداخت وام، فروشنده اجازه فروش سیم کارت را نداشته و سند سیم کارت در رهن شرکت قرار می گیرد.

 

مدت زمان بازپرداخت وام سیم کارت چقدر است؟

مدت بازپرداخت اقساط وام سیم کارت از 4 تا 24 ماه در شرکت های مختلف، متفاوت است. سود این وام 3 درصد می باشد که فرد وام گیرنده در نهایت مبلغی معادل قیمت سیم کارت را پرداخت خواهد کرد.

 

کدام سیم کارت ها می توانند وام دریافت کنند؟

نکته قابل توجه این است که وام سیم کارت فقط به سیم کارت های دائمی 0912 اپراتور همراه اول تهران تعلق می گیرد و سیم کارت های ایرانسل، رایتل و خط های شهرستان حتی با وجود رند بودن با قیمت بالا، مشمول این وام نمی شوند.

 

مزیت این وام نسبت به وام های بانکی چیست؟

وام آزاد شرایط متفاوتی با وام های بانکی دارد. زیرا در این شکل وام فرد با ضمانت اموال شخصی خود مانند خودرو، طلا و سیم کارت و با وثیقه گذاشتن سند آنها وام می گیرد و نیازی به ضمانت سایر افراد ندارد. این شکل وام یک روزه از تسهیلات موسسات خصوصی است که توسط شرکت هایی مانند مجوعه وام خودرو اداره می شود. پرداخت وام نیز سلسله مراتب پیچیده ندارد و به سرعت به حساب فرد واریز می گردد.

از شرکت های بزرگ وام دهنده مانند وام زرین، یا سایر شرکت های معتبر موجود در گوگل میتوان این نوع وام را دریافت کرد.

 

جمع بندی

در طول این مطلب ما سعی کردیم به تمامی مراحل دریافت وام و نحوه تسویه اقساط آن بپردازیم. لازم به ذکر است که برای دریافت وام روی سیم کارت می توانید به دفاتر پیشخوان مراجعه کنید.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز