X
هدایای اپراتورها به مناسبت هفته وحدت | رندباز

هدیه همراه اول و ایرانسل به مناسبت هفته وحدت

هدایای اپراتورها به مناسبت هفته وحدت

هر ساله با فرا رسیدن 12 ربیع الاول که مصادف با ولادت پیامبر اکرم و امام صادق ( ع ) می باشد؛ از سوی اپراتورهای فعال در کشور هدایا و جشنواره های مختلفی مختص هفته وحدت تدارک دیده می شود که هدف از آنها سهیم شدن در این جشن بزرگ و گرامی داشت این ایام فرخنده می باشد...
تاریخ انتشار: 8 مهر 1402

هر ساله با فرا رسیدن 12 ربیع الاول که مصادف با ولادت پیامبر اکرم و امام صادق  ( ع ) می باشد؛ از سوی اپراتورهای فعال در کشور هدایا و جشنواره های مختلفی مختص هفته وحدت تدارک دیده می شود که هدف از آنها سهیم شدن در این جشن بزرگ و گرامی داشت این ایام فرخنده می باشد. امسال نیز مانند هر سال در این روزهای پر خیر و برکت، هدایای ویژه ای از سوی اپراتورها برای مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری در نظر گرفته شده که در هفته وحدت در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که از قیمت های تخفیفی و شرایط استثنایی برخوردار هستند.

امسال هدایای در نظر گرفته شده از سوی دو اپراتور برتر کشور برای ایام هفته وحدت به شرح ذیل می باشد:

 

هدیه اپراتور همراه اول به مناسبت هفته وحدت

اپراتور همراه اول به مناسبت میلاد پیامبر اسلام و ولادت امام جعفر صادق ( ع ) مانند هر سال بسته ترکیبی ویژه ای برای مشترکین سیم کارت دائمی، اعتباری و انارستانی خود در نظر گرفته است که این هدایا همزمان با فرارسیدن هفته وحدت در اختیار آنها قرار می گیرد.

 

بسته ویژه همراه اول به مناسبت هفته وحدت

بنا به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به مناسبت آغاز هفته وحدت بسته تشویقی ویژه ای از سوی بزرگترین اپراتور فعال در کشور برای کاربران سیم کارت همراه اول در نظر رفته شده که مختص این هفته بوده و همزمان با فرا رسیدن هفته وحدت ( 12 ربیع الاول تا 17 ربیع الاول ) در دسترس مشترکین قرار می گیرد.

این هدایا که در حد فاصل 6 مهرماه 1402 تا 11 مهرماه در دسترس کلیه مشترکین سیم کارت دائمی، اعتباری و انارستانی همراه اول قرار می گیرد؛  تنها در این بازه زمانی قابل فعال سازی بوده و با شرایط استثنایی و قیمت تخفیفی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

 

هدایای هفته وحدت همراه اول شامل چه مواردی می شود؟

بسته تشویقی ویژه هفته وحدت همراه اول که در راستای تقریب و نزدیک شدن بیشتر مذاهب اسلامی طراحی شده، شامل 180 دقیقه مکالمه درون شبکه ( همراه اول و تلفن ثابت ) و 3 گیگابایت اینترنت همراه می شود که تنها 3 روز اعتبار داشته و با قیمت تخفیفی  12 هزار تومان در اختیار مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول و اعتباری همراه اول قرار می گیرد.

البته بسته ترکیبی در نظر گرفته شده برای مشترکین سیم کارت انارستانی همراه اول متفاوت است و شامل 180 دقیقه مکالمه درون شبکه ( همراه اول و تلفن ثابت ) و یک گیگا بایت اینترنت همراه می باشد. بسته ترکیبی ویژه مشترکین انارستانی دارای اعتبار سه روزه بوده و با قیمت استثنایی سه هزار تومان در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

 

نحوه فعال سازی بسته ترکیبی ویژه هفته وحدت در اپراتور همراه اول

مشترکین سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری همراه اول که تمایل دارند در بازه زمانی اجرای این طرح بسته ترکیبی ویژه هفته وحدت خود را فعال نمایند؛ می توانند از روش های زیر برای این کار استفاده نمایند:

·        مراجعه به فروشگاه آنلاین همراه اول

·        مراجعه به اپلیکیشن پرکاربرد همراه من

·        شماره گیری کد دستوری # 67 * 100 * ( ستاره 100 ستاره 67 مربع )

البته مشترکین انارستانی باید برای فعال سازی هدیه ترکیبی ویژه هفته وحدت خود کد دستوری  # 6671 * 100 * ( ستاره 100 ستاره 6671 مربع ) را شماره گیری نمایند.

 

هدیه اپراتور ایرانسل به مناسبت هفته وحدت

اپراتور ایرانسل به مناسبت بزرگداشت هفته وحدت و گرامیداشت ولادت پیامبر اکرم و امام جعفر صادق ( ع ) هدیه و تخفیف ویژه ای برای مشترکین خود در نظر گرفته است. این هدیه و تخفیف که شامل مکالمه رایگان ایرانسلی و بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه با تخفیف ویژه می شود؛ همزمان با فرارسیدن هفته وحدت در دسترس مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل و اعتباری ایرانسل قرار می گیرد.

 

بسته ترکیبی تخفیفی ایرانسل در هفته وحدت شامل چه مواردی است؟

به گزارش روابط عمومی اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در کشور، همزمان با فرارسیدن هفته وحدت تمامی مشترکین سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری ایرانسل می توانند در بازه زمانی 6 تا 11 مهرماه 1402 از بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه این اپراتور استفاده نمایند.

·        بسته ترکیبی ایرانسل در هفته وحدت

این بسته ترکیبی ویژه که شامل 7 گیگابایت اینترنت و 7 ساعت مکالمه درون شبکه ایرانسلی می باشد؛ پس از فعال سازی تنها 7 روز اعتبار دارد و با قیمت تخفیفی 28 هزار تومان در دسترس مشترکین قرار خواهد گرفت.

در صورتی که به عنوان مشترک ایرانسل تمایل دارید از این بسته ترکیبی استفاده نمایید؛ نحوه فعال سازی بسته ترکیبی ویژه هفته وحدت ایرانسل به شرح ذیل می باشد:

·        مراجعه به سوپر اپلیکیشن ایرانسل من

·        شماره گیری کد دستوری # 5 * ( ستاره 5 مربع )

البته مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل توجه داشته باشند که در صورت تمایل در بازه زمانی اجرای طرح می توانند این بسته را به دفعات خریداری نموده و فعال کنند.

·        هدیه مکالمه 50 + 5 ایرانسل در هفته وحدت

یکی دیگر از هدایای در نظر گرفته شده برای هفته وحدت، هدیه مکالمه 50 + 5 می باشد که بر اساس آن کلیه مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل از تاریخ 6 تا 11 مهرماه 1402 می توانند با 5 دقیقه مکالمه درون شبکه، 50 دقیقه بعدی همان مکالمه را از ایرانسل هدیه بگیرند.

مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل برای فعال سازی این بسته هیجان انگیز می توانند از روش های ذیل استفاده نمایند:

·        مراجعه به سوپر اپلیکیشن ایرانسل من

·        شماره گیری کد دستوری # 2 * 1 * 4444 * ( ستاره 4444 ستاره 1 ستاره 2 مربع )

با توجه به این که هدایا و بسته های تخفیفی ویژه تنها در ایام هفته وحدت ( 6 تا 11 مهرماه 1402 ) اعتبار خواهند داشت؛ مشترکین سیم کارت های همراه اول و سیم کارت ایرانسل تنها در این بازه زمانی می توانند نسبت به فعال سازی هدایا و بسته های ترکیبی اقدام نموده و بعد از این مدت، امکان دسترسی به آنها از طریق روش های ذکر شده؛ وجود نخواهد داشت.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز
نظرات کاربران