X
طرح خرید اقساطی مودم و موبایل از اپراتور همراه اول | رندباز

نحوه شرکت در طرح خرید اقساطی همراه اول

طرح خرید اقساطی مودم و موبایل از اپراتور همراه اول

طرح خرید اقساطی مودم و موبایل نیز یکی دیگر از خدمات خاص همراه اول برای مشترکین سیم کارت منحصر بفرد دائمی همراه اول می باشد که ...
تاریخ انتشار: 28 تیر 1402

سیم کارت دائمی همراه اول به عنوان گران ترین و پرطرفدارترین سیم کارت موجود در بازار از ارزش ریالی بسیار بالایی برخوردار است. این ویژگی فوق العاده، به عنوان یک امتیاز این سیم کارت را به یک محصول منحصر بفرد و خاص تبدیل کرده است. به طوری که برخی خدمات و سرویس ها صرفا به خاطر ارزش ریالی این سیم کارت به آن تعلق می گیرد؛ مانند وام سیم کارت که تنها مخصوص سیم کارت دائمی همراه اول می باشد.

طرح خرید اقساطی مودم و موبایل نیز یکی دیگر از خدمات خاص همراه اول برای مشترکین سیم کارت منحصر بفرد دائمی همراه اول می باشد که تا 15 میلیون تومان اعتبار خرید اقساطی موبایل و مودم را شامل می شود.

 

طرح خرید اقساطی همراه اول چیست؟

بر اساس این طرح کلیه مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول می توانند بدون نیاز به ضامن، چک یا سفته تنها با اعتبار ارزش ریالی سیم کارت خود، به صورت اقساطی موبایل و مودم خریداری کنند. در حال حاضر سقف اعتبار در نظر گرفته شده برای هر مشترک سیم کارت دائمی همراه اول، پانزده میلیون تومان می باشد که ممکن است در آینده افزایش یابد.

 

نحوه شرکت در طرح خرید اقساطی همراه اول

متقاضیان علاقمند به این طرح می توانند با مراجعه به فروشگاه های منتخب همراه اول و اعتبار سنجی سیم کارت دائمی خود توسط متصدیان، نسبت به این کار اقدام نمایند. بعد از اعتبارسنجی، مشترک سیم کارت دائمی همراه اول می تواند با توجه به میزان اعتبار خود، از بین محصولاتی که به او پیشنهاد می شود، کالای مورد نظر خود را بدون پرداخت چک یا سفته، تنها با اعتبار ریالی سیم کارت خود خریداری نماید. البته قیمت محصولی که به مشترک پیشنهاد می شود؛ پس از کسر مبلغ پیش پرداخت کمتر از مقدار اعتبار مشترک می باشد. برای ثبت نهایی خرید لازم است؛ مالک سیم کارت دائمی همراه اول فرم قرارداد توثیق سیم کارت را امضا نموده و مبلغ اقساط را به صورت ماهانه و از طریق قبض همراه اول پرداخت نمایند.

علاوه بر این در زمان ثبت خرید، برای مشترک یک رمز یکبار مصرف ( OTP ) ارسال می شود که لازم است مشترک، سیم کارت دائمی فعال خود را به همراه داشته باشد. بعد از پرداخت مبلغ پیش پرداخت و امضای قرارداد، محصول منتخب مشترک فورا به او تحویل داده خواهد شد.

 

مزایای طرح خرید اقساطی سیم کارت

با توجه به این که در این طرح تلاش شده تا نیازهای مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول با شرایطی آسان و راحت پاسخ داده شود؛ مزایای خرید اقساطی مودم و موبایل همراه اول به شرح ذیل می باشد:

·        باز پرداخت آسان و به صورت آنلاین

·        بدون نیاز به ضامن، چک یا سفته و تنها به اعتبار ریالی سیم کارت دائمی همراه اول

·        تخصیص فوری اعتبار تنها با مراجعه به فروشگاه های منتخب

 

نحوه پرداخت اقساط

در این طرح میزان سود دریافتی 18 درصد بوده و مدت بازپرداخت بستگی به انتخاب نوع محصول دارد و تعداد اقساط می تواند از 6 تا 12 ماه باشد. گزینه های پیش پرداخت به میزان 15%، 25%، 35%، 45%، و 55% در نظر گرفته شده که این موضوع نیز به قیمت محصول انتخابی بستگی دارد که متقاضیان می توانید با مراجعه به مراکز منتخب از این شرایط مطلع شوند.

مشترکین توجه داشته باشند؛ بعد از امضای قرارداد، تعداد پرداخت ها ثابت بوده و امکان تغییر بازه زمانی اقساط وجود ندارد. اولین قسط نیز یک ماه پس از تاریخ ثبت و دریافت مبلغ پیش پرداخت می باشد.

 

محصولات طرح خرید اقساطی

در حال حاضر مودم هایی که در نمایندگی ها عرضه می گردند از شرایط زیر برخوردارند که قرار است در آینده نزدیک، تنوع محصولات افزایش یابند:

محصول قیمت
مودم روتر 4*4 4.5 G MIMO مدل HA 6400 پاندل 300 گیگابایت 27،050،000 ريال
مودم روتر4*4 4.5 G MIMO مدل HA 6400 پاندل 70 گیگابایت 24،110،000 ريال
مودم روتر Utel- L443 پاندل 300 گیگابایت 23،980،000 ريال
مودم روتر Utel- L443 پاندل 70 گیگابایت 18،900،000 ريال

 

در مورد گوشی های هوشمند با توجه به شرایط بازار، برای اطلاع از قیمت دقیق و محصولات موجود بهتر است؛ متقاضیان به فروشگاه های منتخب که اطلاعات آنها در وب سایت همراه اول موجود می باشد، مراجعه نموده و با آنها تماس بگیرند. در حال حاضر این فروشگاه ها در سطح شهر تهران و مراکز استان ها در خدمت متقاضیان این طرح می باشد.

نکات و شرایط مهم:

·        در هنگام خرید اقساطی مودم و موبایل، حضور مالک سیم کارت شماره موبایل به همراه کارت ملی هوشمند یا کارت ملی قدیمی به همراه رسید درخواست کارت ملی جدید، الزامی است.

·        در حال حاضر تنها مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول امکان استفاده از این طرح را دارند.

·        وثیقه دریافت اعتبار از همراه اول، سیم کارت دائمی مشترک می باشد و تا پایان زمان پرداخت اقساط و تسویه حساب کامل امکان تغییر نام سیم کارت وجود ندارد.

·        سیم کارت دائمی ارائه شده نباید به هیچ وجه در رهن و وثیقه باشد.

·        سیم کارت دائمی باید فعال باشد و نباید در وضعیت قطع قرار داشته باشد.

·        مشترکینی که به اپراتور همراه اول ترابرد نموده اند، امکان استفاده از این طرح را ندارند.

·        امکان بازپرداخت اقساط زودتر از موعد تعیین شده وجود داشته و در صورتی که مشترک قبل از تاریخ پایان زمان بندی شده، تمامی اقساط را به طور کامل تسویه نماید؛ نقل و انتقال سیم کارت وثیقه معرفی شده دوباره امکان پذیر خواهد بود.

·        در حال حاضر جریمه دیرکرد برای بازپرداخت اقساط در نظر گرفته نشده است.

·        امکان انتقال طرح اقساط به فرد دیگر وجود ندارد.

·        امکان تغییر محصول انتخاب شده بعد از امضای قرارداد وجود ندارد. 

·        امکان پس دادن محصول و حذف اقساط پس از امضای قرارداد وجود ندارد.

·        در حال حاضر با استفاده از این طرح، مشترک می تواند تنها یک محصول خریداری نماید و امکان خرید چند محصول وجود ندارد.

·        مشترکین سیم کارت دائمی شرکت کننده در این طرح می توانند با تماس با بخش " خدمات مشتریان ما، " از باقیمانده اقساط و برنامه پرداخت خود مطلع شوند.

تمام محصولات ارائه شده در این طرح تحت پوشش گارانتی تامین کننده محصول قرار دارند ( تامین کننده مودم ها، همراه اول و تامین کننده گوشی ها، روی پاکت گوشی مندرج شده است) و مدت گارانتی به نوع محصول بستگی داشته و ممکن است؛ متغیر باشد.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز