X
عیدانه ایرانسل برای نوروز 1402 | رندباز

نوروز 1402 را با هدایای ایرانسل شروع کنید!

عیدانه ایرانسل برای نوروز 1402

عیدی ایرانسل شامل بسته ترکیبی دیتا و مکالمه ایرانسلی با قیمت تخفیفی و شانس برنده شدن روزانه 14 گیگابایت اینترنت هدیه برای هزار نفر است...
تاریخ انتشار: 28 اسفند 1401

به مناسبت نوروز 1402 ایرانسل برای مشترکین خود عیدانه ای در نظر گرفته است. عیدی ایرانسل شامل بسته ترکیبی دیتا و مکالمه ایرانسلی با قیمت تخفیفی و شانس برنده شدن روزانه 14 گیگابایت اینترنت هدیه برای هزار نفر است.

تمامی مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل و سیم کارت اعتباری ایرانسل بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران به مناسبت فرارسیدن نوروز 1402 می توانند از تخفیف های ویژه ای که برای این آیین تعیین شده است بهره مند شوند.

 

بسته تخفیفی نوروزی

اپراتور ایرانسل اولین رکورددار سرعت و ارائه دهنده 5G در ایران، می‌توانند یک بسته ترکیبی، شامل دو ساعت مکالمه ایرانسلی (درون شبکه) و دو گیگابایت اینترنت بین‌المللی را تنها با پرداخت ۸۰۰۰ تومان دریافت کنند.

این بسته تخفیفی، در بازه زمانی ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۲، بدون محدودیت در تعداد دفعات فعال‌سازی، در دسترس است و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی، ۱۴ روز خواهد بود. فعال‌سازی این بسته هدیه، با شماره‌گیری کد دستوری #۱۴۰۲* و یا مراجعه به بخش خرید بسته اینترنت پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، امکان‌پذیر است.

 

۱۴هزار گیگ اینترنت هدیه روزانه

تمام مشترکان اینترنت همراه ایرانسل می‌توانند از ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۲، با مراجعه به بخش تکان شگفت‌انگیز سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من، شانس خود را برای دریافت بسته اینترنت هدیه ۱۴ گیگابایتی امتحان کنند. این بسته، روزانه به ۱۰۰۰ نفر از مشترکان ایرانسل تعلق می‌گیرد و هر مشترک، طی بازه زمانی یاد شده، یک بار امکان دریافت آن را دارد. مهلت استفاده از این بسته هدیه، تا پایان همان روز است.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

 نظرات کاربران