X
بسته های همه کاره بوم و بوم پلاس ایرانسل | رندباز

بسته هیجان انگیز ایرانسل

بسته های همه کاره بوم و بوم پلاس ایرانسل

اپراتور ایرانسل در حرکتی جذاب؛ امکان ساخت بسته های شخصی سازی شده را برای کاربران خود ایجاد کرده تا آنها ضمن ساختن بسته ای مطابق با سلیقه و نیاز خود، از هیجان استفاده از آن نیز لذت مضاعف ببرند...
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1401

استفاده از نرم افزارهای مختلف برای انجام جزئی ترین کارهای روزانه آنقدر در زندگی های مدرن امروزی نفوذ پیدا کرده که حتی در دور افتاده ترین مناطق کشور، در صورت دسترسی به اینترنت افراد می توانند بسیاری از کارهای روزمره خود را از این طریق انجام دهند. به همین خاطر اپراتور های تلفن همراه برای حمایت از مشترکین خود، بسته های تشویقی و متفاوتی را طراحی می کنند که نه تنها تلاش می شود تا هزینه های آنها را کاهش دهد بلکه به خوبی پاسخگوی نیاز کاربران نیز باشد. علاوه بر این آنچه که سرویس ها و خدمات اپراتورها را جذابتر و هیجان انگیزتر می سازد، قابلیت های خاص و منحصر بفردی است که کاملا مطابق با نیاز و مصرف کاربران به صورت سفارشی ساخته شده باشد.

 

در همین راستا اپراتور ایرانسل در حرکتی جذاب؛ امکان ساخت بسته های شخصی سازی شده را برای کاربران خود ایجاد کرده تا آنها ضمن ساختن بسته ای مطابق با سلیقه و نیاز خود، از هیجان استفاده از آن نیز لذت مضاعف ببرند. بسته های بوم ایرانسل می تواند ترکیبی از اینترنت، مکالمه و پیامک بوده و به مشترکین این امکان را می دهد تا با قیمتی با صرفه از این فرصت استثنایی بهره مند گردند. این خدمت جدید و جسورانه از سوی نخستین اپراتور دیجیتال کشور، شرایط را برای خلق تجربه ای متفاوت برای مشترکین آماده نمود و فرصتی را برای آنها مهیا کرد تا از یک سرویس خوب، بهترین و با کیفیت ترین استفاده ممکن را ببرند.

به طور کلی بسته های بوم ایرانسل شامل : تعداد پیامک ایرانسلی فارسی، دقیقه های مکالمه ایرانسلی و مقدار حجم اینترنت می باشد که برای این کار باید مشترک از قبل تعداد روز، دقیقه های مکالمه ایرانسلی، تعداد پیام کوتاه فارسی ایرانسلی و حجم اینترنت مورد نیاز خود را مشخص نموده و بسته ای کاملا بر اساس الگوی مصرف خود بسازد.

 

بسته های بوم پلاس ایرانسل نیز علاوه بر قابلیت های بسته های سفارشی بوم، این امکان را به مشترک می دهد تا در صورت اتمام حجم بسته های مختلف آنها را به یکدیگر تبدیل نماید. مثلا مشترک می تواند در صورت اتمام حجم  اینترنت؛ زمان مکالمه را به حجم اینترنت تبدیل کند و برعکس؛ در صورت اتمام زمان مکالمه، حجم اینترنت را به زمان مکالمه تبدیل نمایند. فقط قبل از تبدیل توجه به این نکته ضروری است که با تبدیل زمان مکالمه به حجم اینترنت، هزینه استفاده از اینترنت به صورت سه برابر زمان مکالمه از حساب مشترک کسر خواهد شد.

 

روش های ساخت و خرید بسته های بوم و بوم پلاس ایرانسل:

 

مشترکینی که تمایل به خرید بسته های سفارشی بوم و بوم پلاس ایرانسل را دارند، می توانند از روش های زیر نسبت به خرید آنها اقدام  نمایند:

·        سوپر اپلیکیشن ایرانسل من

·        شماره گیری کد دستوری # 5 * 5 * 555 *

·        نسخه وب اپلیکیشن ایرانسل من

 

 مشترکین برای آگاهی از باقی مانده اعتبار بسته های بوم و بوم پلاس ایرانسل نیز باید از روش های ذیل استفاده نمایند:

·        نسخه وب اپلیکیشن ایرانسل من

·        سوپر اپلیکیشن ایرانسل من

·        برای بسته های بوم : شماره گیری کد دستوری # 4 *4 * 1 * 555 * 

·        برای بسته های بوم پلاس: شماره گیری کد دستوری # 3 *4 * 1 * 555 * 

 

بسته های همه کاره بوم و بوم پلاس از آن دست سرویس های مبتکرانه ایرانسل می باشد که امکانات و شرایطی فراتر از انتظار را در اختیار کاربران سیم کارت های این اپراتور قرار می دهد. اپراتور ایرانسل به عنوان تنها شرکت پیشرو در ارائه خدمات نوین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در طول سال ها تلاش، توانسته به خوبی رضایت خاطر مشترکین خود را فراهم نموده و با ارائه خدمات ویژه تجربه ای متمایز و لذت بخش را به آنها هدیه دهد.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز