X
باران سکه در جشنواره سکه بارون ایرانسل | رندباز

ایرانسل من و ربع سکه ی طلا

باران سکه در جشنواره سکه بارون ایرانسل

مشترکین اپراتور ایرانسل، می توانند در جشنواره ی سکه بارون سوپر اپلیکیشن ایرانسل من شرکت کنند و از جوایز طلایی آن بهره مند گردند..
تاریخ انتشار: 1 تیر 1401

به نقل از روابط عمومی اپراتور ایرانسل، مشترکین اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در کشور، می توانند در جشنواره ی سکه بارون سوپر اپلیکیشن ایرانسل من شرکت کنند و از جوایز طلایی آن بهره مند گردند. این جشنواره که از 28 خرداد ماه تا 31 تیرماه 1401 ادامه خواهد داشت، به قید قرعه به مشترکین برنده ،ربع سکه ی طلا جایزه می دهند.

 

برای شرکت در قرعه کشی لازم است مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل و سیم کارت اعتباری ایرانسل ابتدا سوپر اپلیکیشن ایرانسل من را دانلود و سپس بر روی گوشی هوشمند خود نصب نمایند. در مرحله بعد کاربر باید به بخش سرویس طلایی ایرانسل من در قسمت خدمات ویژه مراجعه کرده و علاوه بر استفاده از خدمات، امتیاز کسب کرده و در قرعه کشی 30 ربع سکه بهار آزادی شرکت داده شوند. از جمله خدماتی که در بخش سرویس طلایی سوپر اپلیکیشن ایرانسل من موجود می باشد، می توان به اسنپ، اسنپ فود، اسنپ مارکت، اسنپ هتل، بیمه بازار، اسنپ اکسپرس، اعتبار بانکی، پیشواز، پستکس، بازیگوشی و اسنپ فلایت اشاره کرد.

 

مشترکین برای کسب امتیاز لازم است ضمن استفاده از سوپر اپلیکیشن ایرانسل من، از خدمات ذکر شده در بخش سرویس طلایی این اپ استفاده نمایند. استفاده مشترک از هر کدام از این خدمات در بازه زمانی ذکر شده، برابر با یک امتیاز بوده و کاربر می تواند با کسب امتیاز بیشتر، شانس خود را برای برنده شدن در جشنواره را افزایش دهد.

 

این جشنواره که با هدف کمک به رشد و توسعه ی کسب و کارهای دیجیتال، امکان حضور این کسب و کارها را در سوپر اپلیکیشن ایرانسل من، فراهم نموده است فرصتی است برای صاحبان مشاغل دیجیتالی تا در یکی از پر بازدیدترین اپلیکیشن های ایرانی دیده شوند. بنابراین صاحبان کسب و کار در صورت تمایل می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا ثبت درخواست معرفی خدماتشان در سوپر اپلیکیشن ایرانسل من به وب سایت ایرانسل به آدرس irancell.ir/ p /292874/p  مراجعه نمایند. 

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

 نظرات کاربران