X
روز جهانی ارتباطات و هدیه ایرانسلی ها | رندباز

هدیه ایرانسل به مناسبت روز جهانی ارتباطات

روز جهانی ارتباطات و هدیه ایرانسلی ها

اپراتور ایرانسل هدیه ویژه ای را به مناسبت فرارسیدن روز جهانی ارتباطات برای مشترکین خود در نظر گرفته است که شامل..
تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1401

از سال 1969 هفدهمین روز از ماه می، به عنوان روز جهانی ارتباطات ( WTD) در نظر گرفته شده تا با برجسته تر کردن این موضوع به اهمیت ارتباطات و نحوه ی انتقال اطلاعات در سراسر جهان بپردازد. با توجه به اطلاعیه دبیر کل ITU که به مناسبت این روز بیان شده، جوامع امروزی که همگی تحت رهبری و کنترل فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی قرار دارند، دچار تحولات دیجیتالی بسیاری شده اند که به نوعی منجر به اقتصاد دیجیتالی و جامعه اطلاعاتی می شود. به همین منظور، در سال 2022 اتحادیه بین المللی ارتباطات دور (ITU ) موضوع "تسریع تحولات دیجیتال در شرایط دشوار" را به عنوان موضوع روز جهانی ارتباطات و جوامع اطلاعاتی تعیین کرد.

به همین خاطر، اپراتور ایرانسل با در نظر گرفتن هدیه ی ویژه ای که از روز سه شنبه در اختیار مشترکین قرار می گیرد، به استقبال این روز رفته است. بنا به گزارش روابط عمومی ایرانسل، همزمان با فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و جامعه ی اطلاعاتی؛ هدیه ی ایرانسل به عنوان اولین اپراتور ارائه دهنده خدمات نسل پنجم تلفن همراه در ایران، یک بسته ترکیبی دیتا و مکالمه ی ایرانسلی است که با قیمت تخفیفی در اختیار مشرکین این اپراتور قرار می گیرد. بسته ترکیبی هدیه روز جهانی ارتباطات ایرانسل شامل یک ساعت مکالمه ایرانسلی ( درون شبکه) و یک گیگا بایت اینترنت بین المللی است که تنها به قیمت 4،000 تومان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

این بسته تخفیفی که از بامداد روز سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 در دسترس کلیه مشترکین سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری ایرانسل خواهد بود، از زمان فعال سازی تنها یک روز اعتبار داشته و هر کاربر تنها یک بار فرصت دریافت این هدیه را خواهد داشت. بنابراین کلیه مشترکین ایرانسل می توانند در این روز با مراجعه به "سوپر اپلیکیشن ایرانسل من "بسته ی اینترنت پیشنهادی هدیه روز جهانی ارتباطات را خریداری نموده و یا با شماره گیری کد دستوری # 5 * نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایند.

در دنیای مدرن امروز ارتباطات به طور کلی دگرگون شده و به شکلی کاملا پیچیده ای با فناوری گره خورده است و شکل نوینی از ارتباطات را به وجود آورده که باعث شکل گیری سبک زندگی دیجیتال گشته است. روز جهانی ارتباطات و فناوری در اصل فرصتی است برای سازمان ها تا با اقدامات موثر در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و بالا بردن مهارت های دیجیتال و ارتقای خدمات با فناوری های جدید، سهمی مهم در اقتصاد دیجیتال داشته باشند.

بنابراین هدیه اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در کشور که به مناسبت روز جهانی ارتباطات و جامعه ی اطلاعاتی برای مشترکین در نظر گرفته شده، می تواند گامی موثر در راستای مهم جلوه دادن نقش فن آوری ها در زندگی مدرن امروزی باشد.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز