X
دومین بستۀ اینترنت هدیه ایرانسل به معلمان، فعال شد | رندباز

هدیه ایرانسل به معلمان

دومین بستۀ اینترنت هدیه ایرانسل به معلمان، فعال شد

با گذشت 8 ماه از شیوع ویروس کرونا، وزارت آموزش و پرورش و ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم گرفتند سال جدید تحصیلی را 15 روز زودتر از موعد و در تاریخ 15 شهریور ماه آغاز کنند در حالی که بسیاری از آموزش ها به صورت مجازی و غیر حضوری انجام خواهد شد.
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1399

اپراتور ایرانسل به عنوان اولین اپراتور دیجیتال کشور همواره سعی داشته که بهترین خدمات دیجیتال را برای مشترکین خود فراهم آورد. یکی ار پر طرفدار ترین و محبوب ترین خدماتی که این روزها مشترکین اپراتورهای سیم کارت از آن استفاده می کنند اینترنت تلفن همراه می باشد. به علت بالا گرفتن تب استفاده از دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی مختلف توسط اقشار گوناگون مردم، اینترنت به یکی از نیازهای اساسی افراد تبدیل شده است. به خصوص اینترنت همراه که نسبت به اینترنت ثابت از سرعت اتصال بسیار بالاتری برخوردار بوده و بر خلاف اینترنت ثابت در هر جایی همراه مشترک خواهد بود. ایرانسل هم که اپراتوری پیشرو در ارائه خدمات دیجیتال و اینترنت همراه به مشترکین خود می باشد در کنار افزایش کیفیت شبکه اینترنت خود به ارائه بسته های متنوع با توجه به وضعیت اقتصادی اقشار مختلف توجه ویژه ای دارد.

با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از فعالیت ها در سطوح مختلف به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی افراد با هدف شکستن زنجیره انتقال ویروس، متوقف و تعطیل شد. یکی از این فعالیت ها مهم آموزش و پرورش دانش آموزان در مدارس بود. حال با گذشت 8 ماه از شیوع ویروس کرونا، وزارت آموزش و پرورش و ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم گرفتند سال جدید تحصیلی را 15 روز زودتر از موعد و در تاریخ 15 شهریور ماه آغاز کنند در حالی که بسیاری از آموزش ها به صورت مجازی و غیر حضوری انجام خواهد شد. با اجرای آموزش ها به صورت مجازی یکی از دغدغه ها، هزینه های اینترنت مورد استفاده برای اجرای آموزش های آنلاین بود

به نقل از پایگاه خبری رندباز، اپراتور ایرانسل به منظور تأمین اینترنت مورد نیاز برای اجرای آموزش‌ های آنلاین دانش آموزان، اعلام کرد دومین بستۀ اینترنت رایگان ۲۰ گیگابایتی ویژه معلمان را برای ۱۵۰ هزار معلم مشترک این اپراتور، فعال کرده است. با اینکه ایرانسل چندی پیش اعلام کرد که ترافیک استفاده از برنامه شاد برای دانش آموزان و معلمان رایگان می باشد، اما این اپراتور برای دومین بار، پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، بسته اینترنت ویژه معلمان در نظر گرفته و به ایشان اعطا خواهد کرد.

بنا بر اعلام اپراتور دوم، این بسته بر اساس فهرست ارائه شده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فعال شده و معلمان می ‌توانند از بامداد امروز (۲۵ شهریور) به مدت سه ماه از آن استفاده کنند. بسته ‌های هدیه فعال شده برای معلمان، از طریق اپلیکیشن ایرانسل من قابل مشاهده و میزان مصرف آنها نیز قابل بررسی است. بسته‌هایی که از قبل فعال شده ‌اند، پس از اتمام حجم بستۀ ۲۰ گیگابایتی هدیه، یا بعد از پایان مهلت استفاده از این بسته، در دسترس خواهند بود. بسته‌ های اینترنتی که در این مدت، مهلت استفاده از آن‌ها به پایان می‌ رسد، قابل تمدید نخواهند بود. ایرانسل، در فروردین ماه سال جاری نیز، با هماهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بستۀ اینترنت رایگان مشابهی را به معلمان، اختصاص داده بود.

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز