X
بسته اینترنت ویژه ایرانسل؛ از قربان تا غدیر | رندباز

عیدی ایرانسل به مشترکین اعتباری

بسته اینترنت ویژه ایرانسل؛ از قربان تا غدیر

اپراتور ایرانسل به عنوان اولین اپراتور دیجیتال کشور همواره سعی داشته که بهترین خدمات دیجیتال را برای مشترکین خود فراهم آورد. یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین خدماتی که این روزها مشترکین اپراتورهای تلفن همراه از آن استفاده می کنند اینترنت تلفن همراه می باشد.
تاریخ انتشار: 12 تیر 1399

اپراتور ایرانسل به عنوان اولین اپراتور دیجیتال کشور همواره سعی داشته که بهترین خدمات دیجیتال را برای مشترکین خود فراهم آورد. یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین خدماتی که این روزها مشترکین اپراتورهای تلفن همراه از آن استفاده می کنند اینترنت تلفن همراه می باشد. ایرانسل نیز در این راستا در طی هفته های گذشته اولین سایت اینترنت نسل پنجم تلفن همراه را در وزارت ارتباطات راه اندازی کرد تا قدم محکم دیگری به عنوان بزرگترین اپراتور دیجیتال کشور برداشته باشد. همچنین اپراتور ایرانسل همواره تلاش کرده است که در مناسبت های ملی و مذهبی مختلف با ارائه پیشنهادهای شگفت انگیر و بسته های مختلف مشترکین خود را راضی و خشنود نگه دارد.

به نقل از پایگاه خبری رندباز به علت بالا گرفتن تب استفاده از دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی مختلف توسط اقشار گوناگون مردم، اینترنت به یکی از نیازهای اساسی افراد تبدیل شده است. به خصوص اینترنت همراه که نسبت به اینترنت ثابت از سرعت اتصال بسیار بالاتری برخوردار بوده و بر خلاف اینترنت ثابت در هر جایی همراه مشترک خواهد بود. شرکت ایرانسل به مناسبت اعیاد بزرگ مسلمانان یعنی عید قربان تا غدیر بسته اینترنت ویژه با نام طرح از قربان تا غدیر را برای مشترکین خود در نظر گرفته است.

شرکت ایرانسل به عنوان عیدی برای مشترکین خود به مناسب اعیاد بزرگ قربان و غدیر بسته اینترنت سه گیگابایتی ویژه ارائه کرد. این بسته ویژه سه گیگابایتی در فاصله زمانی بامداد جمعه 10، تا شامگاه شنبه 18 مرداد ماه ۱۳۹۹ قابل تهیه و استفاده است و مشترکین متقاضی استفاده از این بسته اینترنتی فقط در این بازه زمانی می توانند از این بسته ویژه استفاده کنند. مشترکینی که متقاضی استفاده از این بسته اینترنتی ویژه هستند می ‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۵* با قیمت ۱۲هزار تومان بسته مورد نظر را فعال کرده و در این بازه زمانی از آن استفاده نمایند. همچنین مشترکان سیم کارت ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران می‌توانند از طریق مراجعه به بخش «پیشنهادها» در اپلیکیشن «ایرانسل من» نیز این بسته را فعال کنند. صرف‌نظر از تاریخ تهیه، مهلت استفاده از این بسته اینترنت ویژه، تا پایان شنبه 18 مرداد ماه خواهد بود و پس از آن مصرف اینترنت مشترکین بر اساس بسته فعال قبلی محاسبه خواهد شد.

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز