X
اسان ترین راه خرید سیم کارت رند | رندباز

چگونه سیم کارت رند همراه اول بخریم؟

اسان ترین راه خرید سیم کارت رند

اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که به خرید سیم کارت رند علاقه دارید و میخواهید یک شماره ی خاص در دست داشته باشید، ما برای شما خبرهای خوبی داریم و قصد داریم یک بستر امن و قابل اعتماد را به شما برای خرید سیم کارت رند معرفی کنیم.
تاریخ انتشار: 22 مرداد 1398

 

چگونه سیم کارت رند همراه اول بخریم؟

همراه اول یکی از اپراتورهای اصلی در داخل کشور می باشد، که با پوشش دهی مناسب و خدمات بسیار خوبی که به مشترکین ارائه می دهد توانسته باعث جلب رضایت آنها شود. اپراتور همراه اول همواره سعی داشته که خدمات بهتر و بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهد و تقریبا اکثر خدمات آن به صورت غیر حضوری می باشد، از خرید سیم کارت گرفته تا مسدود کردن آن شما می توانید به صورت غیر حضوری و تنها با استفاده از اپلیکیشن همراه من خدمات مربوط به سیم کارت همراه اول خود را انجام دهید. یکی از ویژگی هایی که در اختیار کاربران قرار داده شده است خرید سیم کارت رند همراه می باشد که علاوه بر همراه اول دیگر اپراتورهای اصلی نیز این ویژگی را در اختیار مشتریان خود قرار داده اند، اما متقاضیان خرید سیم کارت رند همراه اول نسبت به دیگر اپراتورها بیشتر است. ما در زیر قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با خرید سیم کارت رند همراه اول در اختیار شما قرار دهیم.

شما برای خرید سیم کارت های همراه اول می توانید به دفاتر فروش و یا دفاتر خدماتی با در دست داشتن کارت ملی مراجعه نمایید و سیم کارت خود را خریداری کنید. اما عده ای افراد بجای اینکه از دفاتر خدماتی خرید کنند، ترجیح می دهند که از بازار آنلاین سیم کارت، سیم کارت خود را خریداری کرده و بجای اینکه یک شماره ی معمولی داشته باشند، یک شماره ی رند و خاص برای خود خریداری کنند.

اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که به خرید سیم کارت رند علاقه دارید و میخواهید یک شماره ی خاص در دست داشته باشید، ما برای شما خبرهای خوبی داریم و قصد داریم یک بستر امن و قابل اعتماد را به شما برای خرید سیم کارت رند معرفی کنیم. شما می توانید به وب سایت رند باز مراجعه کرده و در کمترین زمان ممکن سیم کارت خود را  با شماره ی مورد علاقه ی خود به صورت نقد و اقساط خریداری کنید.

بازار آنلاین سیم کارت:

بازار سیم کارت آنلاین بستری برای خرید و فروش سیم کارت ها نو و کارکرده می باشد و شما می توانید شماره مورد علاقه ی خود را در کمترین زمان ممکن خریداری کنید.

ممکن است عده ای نتوانند به خرید سیم کارت بصورت اینترنتی اعتماد کنند و نگران از دست رفتن پول و زمان خود باشند، رند باز یک بستر کاملا مطمئن و شناخته شده برای خرید سیم کارت بصورت غیر حضوری می باشد.

شما می توانید سیم کارت رند همراه اول، رایتل، ایرانسل و حتی سیم کارت هایی که توسط اپراتورهای مجازی ارائه شده است را خریداری نمایید.

در وب سایت ما شما می توانید تمامی شماره های نو و کارکرده ی تمامی اپراتورها را مشاهده کنید و نسبت به خرید آنها اقدام نمایید، حتی اگر شما سیم کارتی دارید و دیگر قصد استفاده از آن را ندارید، میتوانید سیم کارت خود را بفروش برسانید.

 

خرید سیم کارت رند همراه اول:

یکی از اپراتورهایی که متقاضیان بسیار زیادی دارد، همراه اول می باشد، شما می توانید بیشترین تعداد سیم کارت رند همراه اول را  در وب سایت ما مشاهده کنید.

اگر شما سیم کارت رند همراه اول را با یک شماره ی خاص می خواهید، کافیست به قسمت فروشگاه ویژه مراجعه کنید و شماره هایی که در دسترس هستند را مشاهده نمایید، البته در این قسمت نه تنها سیم کارت های همراه اول، بلکه سیم کارت های اپراتورهای رایتل و ایرانسل نیز قابل مشاهده و خرید می باشد.

همانطور که میدانید سیم کارت رند، قیمت متفاوتی نسبت به دیگر سیم کارت ها دارد و قطعا قیمت آنها خیلی بیشتر از سیم کارتهایی با شماره های معمولی می باشد، اگر شما به سیم کارت های رند علاقه دارید اما توان خرید آن را ندارید لازم نیست که نگران باشید، زیرا: شما در رند باز می توانید تمامی سیم کارت های رند، همراه اول، ایرانسل و رایتل را بصورت نقد و اقساط خریداری نمایید.

شرایط خرید اقساط بدین شکل است که مبلغ اقساط سیم کارت شما بصورت ماهیانه بر روی قبض موبایلتان اضافه خواهد شد و باید آن را ماهیانه پرداخت کنید.

اما ممکن است هنگام خرید سیم کارت از بازار آنلاین سیم کارت سوالات متداولی برایتان پیش بیاید مانند: چگونه می توان به بازار آنلاین سیم کارت اعتماد کرد؟ چگونه باید خرید سیم کارت خود را انجام دهیم؟

باید به شما بگوییم که نیازی نیست نگران از دست رفتن وجه پرداختی خود باشید، در واقع درگاه های پرداختی که ما برای انتقال وجه انتخاب کرده ایم، می تواند ضمانت پرداخت شما باشد، زیرا: درگاه پرداخت ما دارای ضمانت پرداخت وجه می باشد در نتیجه دیگر جای نگرانی نیست.

شما برای دریافت سیم کارت خود می توانید با در دست داشتن کارت ملی به دفاتر فروش سیم کارت مراجعه نمایید و یا اینکه منتظر بمانید که بوسیله ی پست برایتان ارسال گردد، لازم به ذکر است که تمامی سیم کارت ها دارای سند می باشند.

 

چگونه سیم کارت رند را انتخاب کنیم؟

یکی از روش هایی که شما می توانید سیم کارت رند همراه اول و یا سیم کارت دیگر اپراتورها را تهیه کنید، انتخاب شماره با توجه به حروف الفبای اسم خودتان می باشد، خرید سیم کارت به این روش یکی از محبوب ترین روش های خرید سیم کارت رند می باشد، روش خرید بدین شکل است که شما اسم خود را به صورت لاتین وارد می کنید و سپس حروف برای تان نمایان خواهند شد و شما با انتخاب اپراتور مورد نظر خود سیم کارت را خریداری می نمایید.

تمامی مواردی که در بالا ذکر شد برای خرید سیم کارت رند کارکرده و یا نو بود حال قصد داریم در مورد فروش سیم کارت های خود در بازار آنلاین سیم کارت رند باز نکاتی را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

شما برای فروش سیم کارت های خود تنها کافیست یک حساب کاربری برای خود تشکیل دهید و سپس فروشگاه خود را بروز رسانی کنید و سیم کارت خود را بفروش برسانید.

علاوه بر خرید و فروش سیم کارت رند همراه اول و دیگر اپراتورهای اصلی شما می توانید سیم کارت های اپراتور مجازی را خریداری کنید. رندباز یک بستر امن برای خرید و فروش سیم کارت رند همراه اول و دیگر اپراتورهای تلفن همراه در ایران.

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز