X
برندهی یوسیم رویایی شوید | رندباز

طرح تشویقی همراه اول برای ارتقا به یو سیم

برندهی یوسیم رویایی شوید

همراه اول برای مشترکینی که سیم کارت های خود را به یو سیم انتقال دهند طرح تشویقی یو سیم رویایی به همراه یک سال اینترنت رایگان را در نظر گرفته است.
تاریخ انتشار: 30 بهمن 1397

همراه اول برای مشترکینی که سیم کارت های خود را به یو سیم  انتقال دهند طرح تشویقی یو سیم رویایی به همراه یک سال اینترنت رایگان را در نظر گرفته است. اما مزیت های ارتقا به یو سیم شرکت در قرعه کشی ماهانه یو سیم رویایی نیست. این سیم کارت ها با توجه به الگوریتم تازه ای که برای رمز نگاری و افزایش امنیت در آن ها استفاده شده، از امنیت بالایی در برابر سواستفاده هکر ها از خط تلفن شما، برخور دار است. هم چنین یو سیم از حافظه ی بالاتری نسبت به سیم کارت های عادی بهره مند است که به شما این اجازه را می دهد تا شماره های دوم و سوم و ایمیل را هم برای هر مخاطب ذخیره کنید. علاوه بر این ها برای استفاده از بالا ترین سرعت اینترنت همراه اول (4,5G) حتما باید سیم کارت شما یو سیم باشد.

این طرح از یکم بهمن ماه 97 تا 30 دی 98 برای تمام مشترکین دایمی و اعتباری همراه اول اجرا می شود. مشترکان همراه اول می توانند از طریق ارسال کد پستی خود به شماره های 8962 یا 990009 و یا مراجعه ی حضوری به فروشگاه ها و دفاتر مشترکین همراه اول نسبت به ارتقا و تغییر سیم کارت خود به یو سیم اقدام کنند.