X
در سرگرمی اسکیپ روم یا اتاق فرار، شما وارد یک فضا با یک سناریو شبیه به یک فیلم و یا بازی کامپیوتری می شوید، اما این مرتبه در دنیای واقعی! شما خود نقش اصلی داستان هستین و ایفای نقش می کنید ! | رندباز

تخفیف ۵۰ هزارتومانی بازی اتاق فرار در مجموعه ی بام تهران

در سرگرمی اسکیپ روم یا اتاق فرار، شما وارد یک فضا با یک سناریو شبیه به یک فیلم و یا بازی کامپیوتری می شوید، اما این مرتبه در دنیای واقعی! شما خود نقش اصلی داستان هستین و ایفای نقش می کنید !

در هر سناریو شما و هم گروهی های شما یک ساعت زمان دارید تا مسائل و چالش های داستان را پشت سر بگذارید. اگر به داستان ها و فیلم های پلیسی و کارآگاهی علاقه دارید ، این بار شما خود یک کارآگاه هستید و می بایست یک پرونده ی قتل را در محل جرم حل کنید! اگر به فیلم و بازی های ژانر اکشن علاقه مندین، شما خود در حادثه ای مهیج گرفتار می شوید و باید جان خود و همراهانتان را نجات دهید !شما قهرمان داستان ما خواهید بود !
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۶

مژده به تمام کاربران رندباز
چه قصد خرید سیم کارت داشته باشید چه قصد فروش سیم کارت
رندباز مقصد شماست.
با خرید و فروش سیم کارت در رندباز ، تخفیف ۵۰۰۰۰ تومانی در خرید بلیط بازی اتاق فرار در مجموعه فرهنگی ورزشی بام تهران دریافت کنید.
برای دریافت کد تخفیف از طریق صفحه ی تماس با ما درخواست خود را ارسال کنید یا با شماره ی پشتیبانی ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۱۱ تماس بگیرید.


اتاق فرار یا اسکیپ روم چیست؟

  تجربه‌ی فضایی مهیج و مشابه با آنچه در فیلم‌ها و Video Game ها دیده‌اید، اما این بار در واقعیت؛ خود و خانواده‌ و دوستانتان را به چالشی فراموش نشدنی بکشید. هوش، تمرکز حواس، مهارت‌های فیزیکی، اطلاعات عمومی، خلاقیت و بسیاری دیگر از توانایی‌های خود و اطرافیانتان را در شرایطی متفاوت و سرنوشت‌ساز بسنجید. این بازی به ظاهر خیلی ساده است؛ باید پیش از پایان زمانی یک ساعته، شما و همراهانتان با کمک هم معماها و چالش‌های موجود را حل کنید تا بتوانید از اتاق خارج شوید. بازی Escape Cube، برای اولین بار در ژاپن در سال 2007 اجرا شد و پس از رشد در آسیای شرقی، امروز در دنیا به یکی از مطرح‌ترین سرگرمی‌های گروهی تبدیل شده است. لازم به ذکر است که تنها در 2سال اخیر بیش از 60 کشور به مجموعه کشورهای داری این سرگرمی اضافه شده اند.
  در سرگرمی اسکیپ روم یا اتاق فرار، شما وارد یک فضا با یک سناریو شبیه به یک فیلم و یا بازی کامپیوتری می شوید، اما این مرتبه در دنیای واقعی! شما خود نقش اصلی داستان هستین و ایفای نقش می کنید ! در هر سناریو شما و هم گروهی های شما یک ساعت زمان دارید تا مسائل و چالش های داستان را پشت سر بگذارید. اگر به داستان ها و فیلم های پلیسی و کارآگاهی علاقه دارید ، این بار شما خود یک کارآگاه هستید و می بایست یک پرونده ی قتل را در محل جرم حل کنید! اگر به فیلم و بازی های ژانر اکشن علاقه مندین، شما خود در حادثه ای مهیج گرفتار می شوید و باید جان خود و همراهانتان را نجات دهید !شما قهرمان داستان ما خواهید بود ! و البته بسیاری سناریو ها و داستان های دیگر با ژانرهای متفاوت که در انتظار نقش آفرینی شما خواهند بود. هوش، اطلاعات عمومی، سرعت عمل و کار گروهی از مهمترین ارکان بازی می باشند که شما را به موفقیت خواهند رساند. در مجموعه ی اسکیپ روم ، سه اتاق با سه سناریوی متفاوت در انتظار شما هستند و شما با گروه هایی ۳ الی ۱۲ نفر می توانید در آنها شرکت کنید.

شب فیلم (movie night)
  یک شب خوب با دوستانتان در سینما. شما بدون دردسر ترافیک و یا جای پارک، بموقع در سالن انتظار سینما حاضر هستین و حالا یک فیلم خوب کافیست تا شب شما را کامل کند. اما ازین پس هیچ چیز آنطور که باید پیش نخواهد رفت ...خونسردی خودتان را حفظ کنید، برنامه ی امشبتان را فراموش کنید و برای باقی شبهای زندگیتان بجنگید!

شمع هاتو فوت کن (BLOW YOUR CANDLES)
  اگر به شخصیت های شرلوک هولمز و یا پوارو علاقه مندین و یا این سبک فیلم، سریال و کتاب ها را دنبال می کنید، حالا شاید وقتش رسیده باشد که خودتان وارد عمل شوید. پرونده ی قتلی غیر منتظره که در یک شب تولد اتفاق می افتد. صرفاً به خاطر داشته باشید این بار قرار نیست با ورق زدن و یا جلو زدن فیلم به جوابی برسید. پس حسابی چشم و گوشتان را باز کنید!


برای رزرو آنلاین هر یک از دو بازی فوق بر روی این لینک کلیک نمایید.
باشگاه مشتریان رندباز همواره در حال تلاش برای ساختن یک تجربه ی خوب برای فعالان بازار سیم کارت است. برای همکاری ، انتقادات و پیشنهادات با ما در تماس باشید.

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز