X
کدهای دستوری خرید شارژ و بسته برای سیم کارت انارستان | رندباز

چگونه برای سیم کارت انارستانی خود شارژ و بسته تهیه کنیم

کدهای دستوری خرید شارژ و بسته برای سیم کارت انارستان

بعد از خرید و فعالسازی سیم کارت های انارستان نوبت به خرید بسته اینترنتی می رسد که این اتفاق در صورت داشتن شارژ اعتباری امکان پذیر است...
تاریخ انتشار: 1 آذز 1400

یکی از مهمترین امکاناتی که در اختیار آموزش مجازی قرار گرفته، سیم کارت های دانش آموزی هستند که خانواده ها به آن صورت با این سیم کارت ها آشنایی کامل را ندارند و نمی دانند که چگونه باید این سیم کارت ها را تهیه کرده و در مرحله بعد برایش شارژ و بسته های مکالمه و اینترنتی تهیه نمایند.

سیم کارت های دانش آموزی انارستان یک سری سیم کارت اعتباری هستند که ویژه دانش آموزان 6 تا 18 طراحی شده اند و نیازی نیست برای تهیه آن حتی مبلغی توسط والدین دانش آموزان پرداخت شود.این سیم کارت ها را می توان از تمامی دفاتر همراه اول به صورت رایگان دریافت نمود که به هر دانش آموز تنها یک سیم کارت تعلق می گیرد.برای فعالسازی این سیم کارت ها کافی است تنها پدر ویا مادر دانش آموزان به همراه کارت ملی و شناسنامه خود و فرزندشان به یکی از دفاتر همراه اول مراجعه نمایند.همچنین والدین می توانند عدد 220 را به شماره 30006860 پیامک بزنند تا در جریان راهنمایی گام به گام دریافت این سیم کارت ها و فعالسازی آن قرار بگیرند.همچنین امکان ثبت سفارش آنلاین این سیم کارت ها از سایت همراه اول نیز وجود دارد.

بعد از خرید و فعالسازی سیم کارت های انارستان نوبت به خرید بسته اینترنتی می رسد که این اتفاق در صورت داشتن شارژ اعتباری امکان پذیر است.برای شارژ کردن سیم کارت های انارستان راه های مختلفی وجود دارد:

 

خرید شارژ از وب سایت همراه اول و یا اپلیکیشن همراه من

استفاده از کدهای دستوری #۱*، #۷*، #۵۰۰*

اپلیکیشن ستاره پونصد

و در نهایت خرید از همه درگاه‌‌هایی شارژ سیم‌ کارت‌ اعتباری همراه اول

 

به وسیله این روش های نامبرده شده علاوه بر اینکه خود والدین بدون دسترسی داشتن به سیم کارت فرزند خود می توانند سیم کارت را شارژ کنند، خود دانش آموزان نیز این توانایی را خواهند داشت تا سیم کارتشان را شارژ نمایند.

برای دریافت بسته های اینترنتی انارستان از کد دستوری #66*100* و یا #61*1*  و برای خرید بسته های مکالمه از کد #6621*100 ویا #62*1* استفاده می شود.لازم به ذکر است که این بسته های مکالمه و اینترنت به نسبت سایر بسته های دیگر تا 35 درصد ارزان تر هستند.

همچنین این سیم کارت ها مانند سایر سیم کارت ها در صورتی که در خارج از محدوده شبکه پوشش اپراتورها قرار بگیرند، و مشترکین دارای سیم کارت های انارستان به خارج از کشور سفر کنند امکان تماس بین المللی و رومینگ برایشان فعال می گردد.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز
نظرات کاربران