X
خبرهایی جدید از گوشی هوشمند آیفون SE | رندباز

نسل سوم گوشی های se آیفون

خبرهایی جدید از گوشی هوشمند آیفون SE

حالا دوباره شاهد انتشار شایعاتی در مورد گوشی های هوشمند SE هستیم که شاید برای بسیاری از طرفداران گوشی های آیفون ناامید کننده باشد...
تاریخ انتشار: 6 آبان 1400

مدت زمان زیادی از شایعاتی که پیرامون آیفون SE موج میزد، نمی گذرد، شایعاتی مانند طراحی XR و به کار گیری Touch ID در دکمه پاور که می توانست این محصول جدید شرکت اپل را به یک گوشی نسل سوم بدل سازد. ویژگی های جالبی که برای طرفداران گوشی های آیفون بسیار هیجان انگیز بود و توجه خاص دنیای فناوری را به خود اختصاص داده بود.

حالا دوباره شاهد انتشار شایعاتی در مورد گوشی های هوشمند SE هستیم که شاید برای بسیاری از طرفداران گوشی های آیفون ناامید کننده باشد. به نظر می رسد که سرانجام این گوشی هوشمند با صفحه نمایش 7/4 اینچی با پنل LCD به بازار عرضه خواهد شد. بنابراین محصول جدید شرکت اپل همان طراحی آیفون SE نسل دو یا آیفون 8 را خواهد داشت. با این اوصاف گوشی هوشمند آیفون SE می تواند در حال حاضر یکی از جمع و جور ترین گوشی های موجود در بازار باشد.

درست است که شنیده ها حاکی از آن است که در مدل جدید، نباید منتظر نمایشگر بزرگتری باشیم، ولی پشتیبانی این مدل از قابلیت 5G نشان از سرعت بالاتر این مدل نسبت به سایر مدل ها خواهد داشت. پشتیبانی از قابلیت 5G در این مدل نسبتا ارزان، می تواند سبب فراگیرتر شدن این شبکه در سراسر دنیا باشد. بنابراین اگر به دنبال یک گوشی هوشمند اقتصادی پرسرعت هستید، قطعا این مدل آیفون جدید رضایت خاطر شما را فراهم خواهد آورد.

در حال حاضر شرکت اپل بر روی محصول جدید دیگری با نمایشگر 5.7 تا 6.1 اینچی با پنل LCD کار می کند که به نظر می رسد زمان عرضه آن تا سال 2024 عقب افتاده است. این گوشی هوشمند که iPHone SE 3 نام دارد از قابلیت تشخیص چهره نیز برخوردار است و به عنوان گوشی اقتصادی نسل سوم اپل محسوب می گردد.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز