X
طرح مکالمه رایگان همراه اول | رندباز

چگونگی رایگان شدن مکالمات همراه اول

طرح مکالمه رایگان همراه اول

اپراتور همراه اول برای به دست آوردن مشترکین بیشتر و رضایت آنها بسته هایی مقرون به صرفه را برای مشترکین خود طراحی کرده است...
تاریخ انتشار: 21 شهریور 1400

اپراتور همراه اول برای به دست آوردن مشترکین بیشتر و رضایت آنها بسته هایی مقرون به صرفه را برای مشترکین خود طراحی کرده است. این بسته ها به صورت نامحدود هستند و یا خرید آن مشترکین می توانند به صورت رایگان با افراد دیگر مکالمه داشته باشند، به شرطی که طرف مقابل نیز همراه اول داشته باشد و یا با خطوط ثابت تماس برقرار کنند که این بدان معناست که این بسته ها برای مکالمات درون شبکه طراحی شده اند.

البته این بسته ها کاملا رایگان هم نیستند و برای فعال سازی این بسته ها در زمان خرید باید 9 درصد مالیات ارزش افزوده در کنار مبلغ اصلی بسته پرداخت کرد.

 

طرح های مکالمه رایگان درون شبکه

 

از خدمات مهمی که همراه اول برای کاربران و مشترکین خود ارائه می دهد، طرح های مختلف برای مکالمات رایگان است که به همین منظور بسته هایی با تنوع زیاد برای کاربرانش تعیین کرده است و این کاربران می توانند با توجه به میزان کارکرد و استفاده ای که از سیم کارت خود دارند این بسته ها را خریداری کرده و آن را فعال نمایند. برای فعالسازی بسته های مقرون به صرفه همراه اول می توانید کد #۱۰* را شماره گیری نمایید.

از جذاب ترین بسته های مکالمه ای همراه اول می توان به طرح خانواده اشاره کرد به طوری که کاربران با خرید این بسته فرصت مکالمه نامحدود را به دست می آورند. مزیتی که این بسته دارد این است که بعد از اتمام زمان مصرف آن مشترکین می توانند در مدت محدودی مکالمه کنند.

 

طریقه فعال سازی بسته های مکالمه رایگان

 

بسته های مکالمه رایگان هیچ محدودیتی برای سیم کارت های همراه اول ندارند و مشترکین سیم کارت دائمی نیز می توانند آن را برای خود فعال نمایند. برای مشترکین دائمی هزینه بسته بر روی قبض ماهانه افراد اعمال می شود و افراد در پایان هر ماه می توانند هزینه کلی قبض خود را پرداخت کنند.

 

برای فعال سازی این بسته ها می توانید از کد ها زیر استفاده نمایید:

 

کد دستوری فعالسازی ۲ گیگابایت ۲۴ ساعته: #۱۱۵۲*۱۰*

استعلام وضعیت سرویس‌های نامحدود فعال: #۳۳۷۰*۱۰*

کد دستوری فعالسازی مکالمه رایگان به مدت 24 ساعت: #۱۱۵۱*۱۰*

کد دستوری فعالسازی امتیاز باشگاه فیروزه‌ای: #۱۱۵۳*۱۰*

 

در پایان به این نکته توجه داشته باشید که این طرح های همراه اول تنها به مکالمه محدود نمی شوند و شما می توانید از این طرح های مقرون به صرفه در جهت گرفتن اینترنت نیز استفاده نمایید.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

 
نظرات کاربران