X
خبر خوب برای خریداران گوشی های هوشمند جدید سامسونگ | رندباز

خرید گوشی های قدیمی توسط سامسونگ برای کمک به خریداران

خبر خوب برای خریداران گوشی های هوشمند جدید سامسونگ

اکنون که مدت زمان زیادی از رونمایی گوشی های جدید شرکت سامسونگ نمی گذرد، اصلی ترین دلیل دوری کاربران از این دستگاه ها قیمت گران آنها بیان شده است...
تاریخ انتشار: 1400/5/25

اکنون که مدت زمان زیادی از رونمایی گوشی های جدید شرکت سامسونگ نمی گذرد، اصلی ترین دلیل دوری کاربران از این دستگاه ها قیمت گران آنها بیان شده است. شرکت کره ای سامسونگ به عنوان سردمدار تولید کننده گوشی های تاشو با ارزش گذاری 1800 دلاری برای مدل گلکسی زد فیلیپ 3 و 1100 دلاری برای پرچمدار میانی این کمپانی یعنی گوشی هوشمند زد فولد 3 ، علاقمندان به این مدل های جذاب با چالش بزرگی مواجه کرده است.

به نظر می رسد که سامسونگ نیز کاملا به این موضوع آگاهی داشته و برای کاهش هزینه و ترغیب کاربران برای خرید مدل های جدید راه کاری را معرفی کرده است. بر اساس اعلام این شرکت، خریداران ساعت های هوشمند، تبلت یا گوشی های این شرکت می توانند با معاوضه حداکثر چهار گوشی قدیمی به سامسونگ از هزینه ها بکاهند. البته این شرکت برای دستگاههای قدیمی شرایطی را تعیین کرده است. این شرکت با بیان این که با اندکی خط و خش مشکلی نخواهد داشت ولی گوشی های شکسته یا ترک خورده، زیاد خراشیده شده، دارای فرورفتگی یا زدگی، دچار صدمه هایی ناشی از آب خوردگی و دارای پورت های شارژ و اتصالات باتری یا سیم کارت خراب در این گروه قرار نخواهند گرفت.

بر اساس گزارش اندروید پلیس ، علاقمندان به تعویض باید دستگاهی را ارائه دهند که روشن شود و ناگهانی خاموش نشون و قدرت نگهداری شارژ را داشته باشد. کاربرانی که گوشی های قدیمی را ارسال می کنند باید توجه داشته باشند که سامسونگ دستگاههای بن شده و قسطی را نمی پذیرد و لازم است که دستگاه کاملا در مالکیت کاربر باشد. در صورت دارا بودن تمام شرایط کاربر باید تمام اطلاعات شخصی را از روی دستگاه پاک کرده و نرم افزار ضد سرقت را غیر فعال کند.سپس دستگاه را به تنظیمات کارخانه برگرداند.

بعد از ارسال دستگاههای قدیمی، شرکت بعد از ارزیابی شرایط، هزینه دستگاه به کاربر اعلام می گردد. در زمان ارزیابی دستگاهها در صورتی که معیارهای مد نظر را نداشته باشد به کاربر حداکثر هفت روز فرصت داده خواهد شد که درخواست بازپس فرستادن آن را ارسال کند تا شرکت گوشی را به آدرس پستی اش به رایگان ارسال کند.

با توجه به آنچه که بیان شد بسته به قیمت دستگاهی که کاربر قصد خریدش را دارد تعداد دستگاه ها از یک تا چهار دستگاه متغیر خواهد بود.

سامسونگ گوشی ترک خورده را به پرداخت هزینه کمتر می پذیرد.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز