X
بسته ی ویژه ی همراه اول به مناسبت اعیاد قربان و غدیر | رندباز

عیدی همراه اول برای اعیاد قربان و غدیر

بسته ی ویژه ی همراه اول به مناسبت اعیاد قربان و غدیر

امسال نیز مانند هر سال، اپراتورهای تلفن همراه برای اعیاد مذهبی به مشترکان خود عیدی می دهند و هدیه همراه اول برای این روزهای مبارک مشخص شد...
تاریخ انتشار: 31 تیر 1400

 نفوذ روز افزون تلفن های همراه در بین اقشار جامعه ،ارتقاء شبکه ها و افزایش دسترسی به اینترنت سبب شده تا این وسیله کوچک به عنوان بخش بزرگ و مهمی از زندگی افراد قرار بگیرد. با توجه به این که هزینه های این بخش برای مشترکان ، بسیار مهم بوده و همواره به دنبال مدیریت مالی هزینه های تلفن همراه خود هستند. اپراتورها را بر آن داشت تا برای کاهش هزینه های این بخش، به ارائه بسته های مختلف مقرون به صرفه، اقدام نمایند.

 ارائه بسته های ویژه و مقرون به صرفه در مناسبت ها و اعیاد ملی ومذهبی نیز یکی از همین تلاش هایی است که اپراتورهای تلفن همراه انجام می دهند تا به مشترکان خود، حق انتخاب بهتری بدهند.

امسال نیز مانند هر سال، اپراتورهای تلفن همراه برای اعیاد مذهبی به مشترکان خود عیدی می دهند و هدیه همراه اول برای این روزهای مبارک مشخص شد.

به نقل از پایگاه خبری رندباز؛ همه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول و مشترکان انارستان مشمول طرح " عید قربان تا عید غدیر" می شوند و برای فعالسازی آن لازم است که در بازه زمانی 30 تیرماه ( مصادف با عید قربان) لغایت 7 مرداد ماه ( روز عید غدیر) اقدام نمایید.

 بسته ویژه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول شامل" 3 گیگابایت اینترنت و 180 دقیقه مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت" با قیمت تخفیفی و ویژه 10 هزار تومان می باشد؛ که البته مشترکان متقاضی باید توجه کنند که امکان استفاده همزمان این طرح با بسته های ترکیبی دیگر برای آنها مقدور نبوده و اعتبار طرح برای 3 روز می باشد.

برای فعال نمودن این بسته ویژه ترکیبی ، مشترکان همراه اول باید با مراجعه به اپلیکیشن جدید" همراه من " و شماره گیری کد دستوری #67*100* اقدام نمایند.

مشترکان می توانند در صورت اتمام بسته در بازه زمانی تعیین شده، نسبت به خرید مجدد هر تعداد بسته که تمایل دارند، اقدام نمایند. در فعالسازی مجدد، امکان فعالسازی همزمان طرح عیدانه با سایر بسته های مکالمه و اینترنت وجود دارد.

بسته ویژه عیدی همراه اول برای مشترکان " انارستان" نیز شامل " 7 گیگابایت اینترنت 7 روزه" به قیمت 7 هزار تومان می باشد. انارستانی ها می توانند با مراجعه به اپلیکیشن " همراه من" و شماره گیری کد دستوری #6671* 100* نسبت به فعالسازی این طرح اقدام نمایند. امکان فعال سازی مجدد این بسته برای انارستانی ها مطابق شرایط ذکر شده برای مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می باشد.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

 
نظرات کاربران