X
با یک میلیون تومان صاحب گوشی موبایل شوید | رندباز

گوشی‌های یک میلیون تومانی بازار

با یک میلیون تومان صاحب گوشی موبایل شوید

در ادامه لیستی از بهترین گوشیهای زیر یک میلیون تومان تهیه شده است تا به شما کمک کند بعد از آشنایی با مدلهای مختلف با توجه به سلیقه و کاربری مورد نیازتان انتخاب آگاهانه تری داشته باشید....
تاریخ انتشار: 9 تیر 1400

این روزها که گوشی‌های هوشمند به بخش مهمی از زندگی مردم تبدیل شده اند؛ تصور دنیای بدون آنها کار بسیار سختی است. زمانی نه چندان دور، آن روزها که تلفن همراه یک وسیله لوکس به حساب می آمد, کسی انتظارش را نداشت که روزی برسد که همه مردم یک تلفن‌همراه شخصی داشته باشند. با فراگیر شدن استفاده از گوشی‌های هوشمند، صنعت تولید و توسعه اسمارت‌فون‌ها وارد عرصه جدیدی از دنیای رقابت شد. شرکت‌های معتبر جهانی برای حضور پررنگ در بازارهای جهانی، اقدام به تولید تلفن‌های همراه در انواع مختلف و با امکانات متفاوت کردند. با این حجم از تولید از برندهای مختلف و تنوع در محصولات کمپانی‌های مطرح، برای خرید یک گوشی انتخاب‌های زیادی برای هر فرد وجود دارد که دشواری‌های خاص خودش را برای مخاطب ایجاد می‌کند.

چند وقتی است که گوشی‌های میان‌رده جزء پرفروش‌های بازار هستند ولی گوشی‌های ساده و ارزان قیمت همچنان محبوب بوده و مردم زیادی به دنبال گوشی‌های مقرون به صرفه و اقتصادی هستند. البته نباید با دید منفی به گوشی‌های ارزان قیمت نگاه کرد، چرا که بسیاری از آنها با داشتن حداقل استانداردها می توانند انتخاب بسیار خوبی برای کاربران باشند.

 با توجه به آنچه که بیان شد تقریبا همه شرکت‌های مطرح ، محصولات اقتصادی خوبی را برای کسانی که قصد ندارند هزینه زیادی بابت خرید تلفن همراه پرداخت کنند، ارائه می‌کنند. در ادامه لیستی از بهترین گوشی‌های زیر یک میلیون تومان تهیه شده است تا به شما کمک کند بعد از آشنایی با مدل‌های مختلف با توجه به سلیقه و کاربری مورد نیازتان انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشید.

برند مدل قیمت(تومان)
سامسونگ B310E ۵۳۰۰۰۰
نوکیا TA-1174 DS 2019-105 ۳۶۰۰۰۰
آرد EMPIRE ۶۹۰۰۰۰
نوکیا 106(2018) ۳۷۰۰۰۰
بلو Genny j051 ۳۵۰۰۰۰
نوکیا 150 ۷۸۰۰۰۰
هیوندای seoul k1 ۶۵۰۰۰۰
نوین سان x6 ۳۱۰۰۰۰
نوکیا TA 1253 DS 125 ۶۰۰۰۰۰
آرد Empire 2020 ۶۹۰۰۰۰
هیوندای seoul k5 ۵۸۰۰۰۰
نوکیا 110-2019-TA-1191-DS ۵۱۰۰۰۰

 

منبع : سایت خرید وفروش سیم کارت رندباز