X
سه طرح برتر از همراه اول | رندباز

طرح‌های جدید همراه اول

سه طرح برتر از همراه اول

همراه اول، به عنوان اپراتور پیشتاز کشورمان، با ارائه‌ی خدمات و طرح‌های متنوع، همواره در راستای جلب رضایت مخاطبین و پاسخگویی به تقاضاهای موجود کوشیده است...
تاریخ انتشار: 30 خرداد 1400

همراه اول، به عنوان اپراتور پیشتاز کشورمان، با ارائه‌ی خدمات و طرح‌های متنوع، همواره در راستای جلب رضایت مخاطبین و پاسخگویی به تقاضاهای موجود کوشیده است. این اپراتور با عرضه‌ی سرویس‌هایی هم‌چون اینترنت پرسرعت، خدمات گوناگون سیم کارت، برگزاری مسابقات جذاب و همینطور پشتیبانی قوی و باکیفیت توانسته تاکنون در عرصه‌ی خدمات مخابراتی پیشرو باشد. در این نوشتار نیز به معرفی یک طرح جدید و جالب از همراه اول خواهیم پرداخت. با رندباز همراه باشید.

 

10 گیگ اینترنت رایگان و قرعه‌کشی 500 میلیون ریالی

 

اگر از مشترکین همراه اول باشید؛ حتما در جریان انتشار نسخه‌ی جدید اپلیکیشن همراه من هستید.اپراتور همراه اول، به پاس قدردانی از همراهی کاربران خود برای آن‌ها هدیه‌ای در نظر گرفته است. تمامی مشترکین دائمی و اعتباری این اپراتور با نصب نسخه‌ی جدید اپلیکیشن همراه من از یک بسته‌ی اینترنت 10 گیگابایتی بهره‌مند خواهد شد. ضمنا آن دسته از کاربران که تا تاریخ 31 تیر ماه اقدام به نصب این برنامه نمایند؛ در قرعه‌کشی 500 میلیون ریالی همراه اول نیز شرکت داده خواهند شد.

نحوه‌ی فعال سازی بسته‌ی اینترنتی 3 روزه‌ی 10 گیگابایتی نیز به این صورت است که پس از ورود به حالت پیشرفته‌ی اپلیکیشن همراه من، در شرایطی که پیش‌تر از این هدیه استفاده نکرده باشید؛ گزینه‌ی دریافت هدیه برایتان نمایش داده خواهد شد. با کیلیک بر این گزینه بسته‌ی هدیه برای شما فعال می‌شود. به علاوه کاربران می‌توانند از گزینه‌ی اشتراک گزاری نیز استفاده کنند و این بسته را به سایرین معرفی نمایند.

نکته‌ی قابل توجه آن که هر مشترک دائمی یا اعتباری تنها یک بار از این فرصت بهره‌مند خواهد شد. ضمنا برای نصب نسخه‌ی جدید اپلیکیشن کافی است به نسخه‌ی قلبی این برنامه مراجعه کرده یا کد دستوری #1111* را شماره‌گیری نمایید.

 

بسته‌ی شب‌های روشن

 

این بسته در بردارنده‌ی امکان مکالمه‌ی نامحدود درون شبکه‌ای، از ساعت 11 شب تا 7 صبح بوده و برای تمام مشترکین دائمی و اعتباری قابل استفاده است. نکته‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد؛ این است که امکان فعال‌سازی این بسته همراه با سایر بسته‌ها مثل شبانه وجود ندارد.

برای فعال سازی این طرح کافی است کد دستوری #333*10* را شماره‌گیری نمایید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

بسته‌های طرح شب‌های روشن با مبالغ زیر تعیین قیمت شده‌اند:

·         شبانه (24 ساعت) 10,000 ریال

·         هفتگی    60,000 ریال

·         ماهانه     220.000 ریال

 

روزهای گرم حرفی

 

این طرح که از دی ماه سال 93 آغاز شده و هم‌چنان ادامه دارد؛ به مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول امکان آن را می‌دهد تا  تنها با پرداخت 15,000ريال در طول روز از 60 دقیقه مکالمه درون شبکه از ساعت 7 صبح تا 23 بهره‌مند شوند.

لازم به ذکر است که مهلت استفاده از این 60 دقیقه بلافاصله پس از فعال‌سازی طرح آغاز می‌شود. ضمنا 60 دقیقه‌ی شما می‌تواند در چندین تماس مصرف شود و لازم نیست تا 60 دقیقه مداوم مکالمه داشته باشید.

برای خرید این بسته کافی است تا کد دستوری #3361*10# را شماره‌گیری نمایید.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز