X
همه چیز درباره بسته‌های اینترنتی همراه اول | رندباز

انواع بسته‌های اینترنتی همراه اول و نحوه فعالسازی آن‌ها

همه چیز درباره بسته‌های اینترنتی همراه اول

بسته‌های اینترنتی همراه اول با نام تجاری نوترینو فعال بوده و از اینترنت G2 تا G4.5 را پشتیبانی می‌کند...
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1400

این روزها که بازار مشاغل و فعالیت‌های آنلاین حسابی داغ شده؛ مهم است که شما در هر مکان و موقعیتی دسترسی مناسبی به اینترنت پرسرعت داشته باشید تا اختلالی در روند کارهایتان ایجاد نشود. اپراتور همراه اول در این میان تلاش کرده تا خدمات خوبی را در این زمینه به مخاطبان‌اش ارائه دهد.

به نقل از پایگاه خبری رندباز؛ بسته‌های اینترنتی همراه اول با نام تجاری نوترینو فعال بوده و از اینترنت G2 تا G4.5 را پشتیبانی می‌کند. در این نوشتار به معرفی انواع بسته‌های اینترنتی همراه اول و نحوه‌ی فعالسازی‌ آن‌ها می‌پردازیم.

 

·       بسته‌های آلفا

 

این بسته‌های اینترنتی، در حجم 10 مگابایت تا 15 گیگابایت آماده‌ی عرضه بوده و در طیف قیمتی 1000 تا 27000 تومان قابل خریداری هستند.  با ورود به وبسایت همراه اول می‌توانید قسمت بسته‌های آلفا را انتخاب نمایید و به راحتی با پرداختن به جزئیات مورد نظر خود، بسته‌ی دلخواهتان را تهیه کنید. شما هم‌چنین می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری #100* نیز بسته‌ی مورد نیازتان را خریداری نمایید. نکته‌ی قابل توجه درباره‌ی بسته‌های آلفا، هدیه‌ایست که همراه اول برای مخاطبان خود در نظر گرفته است. همراه اول در راستای مشتری‌مداری، به تمام بسته‌های آلفا از 50 مگ تا 1.5 گیگ ترافیک هدیه با عنوان صبحانت اختصاص داده است.

 

·       اینترنت همراهی

 

این سرویس همراه اول برای کمک به شما در مسیر انتخاب بهترین گزینه طراحی شده است. به این صورت که با در نظر گرفتن الگوی مصرف شما و همینطور هزینه‌هایتان، یک بسته‌ی اینترنتی مختص خودتان طراحی کرده و در اختیارتان قرار می‌دهد. برای دریافت راهنمایی در این زمینه کافیست کد دستوری #62*100* شماره‌گیری نمایید.

 

·       مدار فیروزه‌ای

 

بسته‎‌های مدار فیروزه‌ای در واقع برای استفاده‌ی کوتاه مدت شما طراحی شده‌اند. به این ترتیب که ساعتی هستند و به صرفه. به علاوه باید گفت که قیمت آن‌ها در ساعات و مکان‌های مختلف متغیر خواهد بود. برای آگاهی از خدمات سرویس مدار فیروزه‌ای کافیست از کد دستوری #121* استفاده نمایید.

 

·       کارت شارژ اینترنت

 

شما مشترکین سیم کارت همراه اول درست به همان روش ساده‎ی خرید کارت شارژ پیامک و مکالمه، می‌توانید کارت شارژ اینترنت تهیه کرده و کدی که در اختیار دارید را به شماره‌ی #126*10* ارسال نمایید.

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز