X
1400 گیگابایت اینترنت؛ هدیه نوروزی ابرتو | رندباز

هدیه ویژه‌ی ایرانسل به کاربران فضای ابری‌اش

1400 گیگابایت اینترنت؛ هدیه نوروزی ابرتو

به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1400، ایرانسل از اول اسفند ماه 99 تا 31 فروردین 1400 به 10 نفر از کاربران ابرتو هدیه نوروزی می‌دهد...
تاریخ انتشار: 12 اسفند 1399

ابرتو یک فضای ذخیره‌سازی اطلاعات در اینترنت است و مانند یک کارت حافظه عمل می‌کند. و این امکان را به کاربر می‌دهد که در هر جایی بتواند  به اطلاعات ذخیره‌ شده اش دسترسی داشته و از آنها استفاده کند. مشابه اپلیکیشن Google Drive در گوشی های اندروید و iCloud در گوشی های آیفون.

به نقل از پایگاه خبری رندباز؛ به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1400، ایرانسل از اول اسفند ماه 99 تا 31 فروردین 1400 به 10 نفر از کاربران ابرتو هدیه نوروزی می‌دهد. این هدیه شامل 10 بسته اینترنتی 1400 گیگابایتی می‌باشد.

اپراتور ایرانسل موفق شد تا با راه اندازی چنین فضای ذخیره‌ای در اینترنت، نیاز مشترکین خود را از چنین قابلیتی تامین نماید. مراسم رونمایی از این فناوری در چهاردهمین سالروز روی کار آمدن ایرانسل با حضور مدیر عامل این شرکت، دکتر بیژن عباسی آرند، برگزار شد. حال ایرانسل با برگزاری یک مسابقه و اهدای جوایز نفیس به مشترکین خود، آنها را برای استفاده از ابرتو تشویق می‌نماید.

این 10 نفر برتر از بین برندگان مسابقه مذکور تعیین می‌شوند؛ بدین طریق که هر کاربری که اطلاعات بیشتری را بر روی ابرتو آپلود کرده باشد، بین  10 نفر برنده این جایزه قرار می‌گیرد. برای شرکت در این مسابقه، لازم است حداقل از یک گیگابایت فضای ابرتو برای ذخیره سازی اطلاعات خود استفاده کرده باشید. 1400 گیگابایت اینترنت هدیه بر روی سیم کارت ایرانسل کسانی که برنده این مسابقه هستند، فعال می‌شود. مهلت استفاده از این اینترنت نیز یک سال است.

با استفاده از فضای ذخیره سازی ابرتو، امنیت بیشتری را در حفظ اطلاعات خود خواهید داشت. از دیگر مزایای آن می‌توان به داشتن فضای اضافی برای ذخیره فایل‌ها، قابلیت پشتیبان گیری (بک آپ)، راحتی در به اشتراک گذاری فایل‌های پرحجم با دیگران و دسترسی همیشگی به اطلاعات خود اشاره کرد.

کسانی که ابرتو را نصب می کنند، می‌توانند به مدت 6 ماه از 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان و همچنین یک گیگابایت اینترنت هدیه استفاده نمایند. بسته‌های ابرتو در حجم و قیمت‌های متفاوت بر روی وب‌ سایت اصلی ایرانسل قابل مشاهده هستند. در صورت تمایل می‌توانید هر کدام از بسته‌های دلخواه خود را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز