X
محمدرضا عالیان: در حال حاضر نمی‌توان مشکلی را برای وارد کردن گوشی‌های هوشمند آنر به ایران در نظر گرفت. | رندباز

سردرگمی در بازار موبایل ایران

محمدرضا عالیان: در حال حاضر نمی‌توان مشکلی را برای وارد کردن گوشی‌های هوشمند آنر به ایران در نظر گرفت.

انجمن واردکنندگان موبایل اعلام کرده است که مانعی برای وارد کردن محصولات آنر به ایران وجود ندارد. این گفته با سخن‌های پیشین مدیران آنر کاملا در تضاد می‌باشد...
تاریخ انتشار: 17 دی 1399

در پی اخباری که چند روز پیش مبنی بر پایان یافتن همکاری رسمی آنر با ایران منتشر شد، وجود خبرهای ضد و نقیض در این باره مخاطبان ایرانی خصوصا صاحبان گوشی‌های هوشمند آنر را سردرگم نموده است. آنر در طی سال گذشته 2 درصد از سهم بازار موبایل ایران را از آن خود کرده و حدود 340 هزار دستگاه از گوشی‌های هوشمند این برند در ایران به فروش رسیده‌ و آنر به یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین برندها، پس از آیفون و سامسونگ، تبدیل گشته است. چندی پیش مدیران برند آنر در ایران در پستی خبر از قطع همکاری این برند چینی را با ایران دادند، از آن جایی که هیچ خبری از سوی صاحبان برند آنر منتشر و تایید نگردید، شک و شبهاتی در مورد این خبر به وجود آمد. حال این شبهات با منتشر شدن سخنان انجمن واردکنندگان موبایل به ایران، به اوج خود رسیده‌اند.

 

به نقل از پایگاه خبری رندباز؛ انجمن واردکنندگان موبایل اعلام کرده است که مانعی برای وارد کردن محصولات آنر به ایران وجود ندارد. این گفته با سخن‌های پیشین مدیران آنر کاملا در تضاد می‌باشد؛ برای شفاف سازی بیشتر خبر باید به گفته‌های سخن‌گوی انجمن واردکنندگان موبایل به ایران مراجعه ‌کنیم.

 

محمدرضا عالیان، سخن‌گوی انجمن واردکنندگان موبایل به ایران، در این باب اظهاراتی را به گوش مخاطبان رسانده است: "بر اساس اطلاعاتی که از شرکت‌های فعال در حوزه واردات محصولات آنر به ایران به دست آمده است و همچنین بررسی‌هایی که درمورد مدل‌های آنر با گارانتی شرکت‌های رسمی در بازار ایران صورت گرفته است، در حال حاضر نمی‌توان مشکلی را برای وارد کردن گوشی‌های هوشمند آنر به ایران در نظر گرفت."

 

در ادامه، عالیان با طبیعی دانستن این جریانات یادآور شد: " اقدامات آنر، در راستای ایجاد تغییراتی در استراتژی و ساختار در هر کشوری که محصولات آنر را وارد می‌کند، پس از استقلال خود از شرکت هواوی انجام گرفته است و تمامی این اقدامات برای هر شرکت و بیزینس بزرگی که مخاطبان زیادی در سراسر جهان دارد طبیعی بوده و به کررات اتفاق افتاده است. هر شرکتی برای این که در جهت پیشرفت و ارتقای سطح کسب و کار  خود قدم بردارد، تغییر و تحولاتی در بخش‌های مختلف به وجود می‌آورد. به همین ترتیب آنر به فعالیت‌های خود در ایران ادامه می‌دهد و در آینده شاهد عرضه گوشی‌های موبایل متنوعی از این برند، از جمله مدل‌های فلگ شیپ (پرچم‌دار) به بازار موبایل ایران خواهیم بود."

 

به نظر می‌رسد که این اخبار ضد و نقیض به همین جا ختم نمی‌گردد و باید منتظر واکنش مدیران آنر در ایران به اظهارات سخن‌گوی انجمن واردکنندگان موبایل به ایران باشیم. شما آینده برند آنر در ایران را چگونه پیش بینی می‌کنید؟

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز