X
50 گیگابایت اینترنت رایگان، هدیه جدید رایتل | رندباز

طرح ویژه فرهیختگان، 50 گیگابایت اینترنت رایگان یک ساله برای رایتلی‌ها و غیررایتلی‌ها

50 گیگابایت اینترنت رایگان، هدیه جدید رایتل

رایتل برای جلب رضایت هر چه بیشتر مخاطبین قدمی برداشته و طرحی را با عنوان 50 گیگابایت اینترنت همراه برای فرهیختگان اجرا کرده است…
تاریخ انتشار: 25 آذر 1399

اپراتور رایتل به منظور تسهیل ارتباطات مشترکین در شرایط و اوضاع نابسامان کرونا، طرحی ویژه ارائه داده است. این اپراتور که در اوایل ورود ویروس کرونا به کشور، تمامی تماس‌های درون شبکه‌ای رایتل را رایگان کرده بود، این بار با در نظر گرفتن هدیه اینترنت رایگان کوشیده است تا حس وظیفه شناسی خود را در قبال مردم کشورمان نشان دهد. در این روزهای خانه نشینی، اینترنت یکی از مهم‌ترین راه‌های ارتباطی و انجام کارهای مختلف مانند کسب درآمد، تحصیل، ورزش، سرگرمی و غیره به شمار می‌رود.

 

به نقل از پایگاه خبری رندباز؛ رایتل برای جلب رضایت هر چه بیشتر مخاطبین قدمی برداشته و طرحی را با عنوان 50 گیگابایت اینترنت همراه برای فرهیختگان اجرا کرده است. این طرح همگانی بوده و علاقمندان برای فعالسازی آن به شرایط خاصی نیاز ندارند و تنها با دریافت کد ارغوان از طریق پیامک، می‌توانند هدیه بسته مصرفی ۵۰ گیگابایتی یک‌ ساله خود را فعال کنند.

 

کسانی که در حال حاضر از سیم کارت رایتل استفاده می‌کنند، تا پایان سال 99، فرصت دارند تا وارد این طرح شده و از 50 گیگابایت اینترنت همراه رایتل برخوردار شوند. اگر هنوز از سیم کارت رایتل استفاده نمی‌کنید و مایل به استفاده از بسته اینترنتی فرهیختگان هستید، با تهیه رایکد و یا رایکارت که یک کارت خرید با قابلیت تا 100 درصد تخفیف می‌باشد، می‌توانید به خرید سیم کارت دائمی و اعتباری رایتل اقدام نموده و در طرح 50 گیگابایت اینترنت برای فرهیختگان شرکت کنید.

 

برای فعال کردن بسته‌های 50 گیگابایتی مخصوص فرهیختگان، کافی است تا وارد وب‌ سایت رسمی رایتل شده و در قسمت محصولات، گزینه سایر را انتخاب کنید. برای استعلام از تاریخ انقضای کد ارغوان خود، بر روی گزینه "مشاهده تاریخ اعتبار کد ارغوان" کلیک کنید. با انتخاب گزینه "خرید بسته با کد ارغوان" بسته 50 گیگابایتی فرهیختگان را فعال نمایید. به طوری که ابتدا به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که در آن باید شماره تلفن رایتل خود را وارد کرده و پس از ثبت کد امنیتی، بر روی گزینه جستجو کلیک کنید. بعد از آن، در فیلد مربوطه شناسه هدیه که همان کد ارغوان می‌باشد وارد کرده و پس از کلیک بر گزینه بررسی، بسته اینترنتی دلخواه خود را انتخاب کنید. یک فاکتور که کد تخفیف بر آن اعمال شده است به شما نمایش داده می‌شود. آن را تائید نمائید. حال بسته 50 گیگابایت اینترنت مخصوص فرهیختگان برای شما فعال شده و تا مدت زمان یک سال می‌توانید از آن استفاده کنید.

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز