X
عدم پشتیبانی سامسونگ از گجت‌های قدیمی | رندباز

گوشی‌های سال 2021 سامسونگ از گجت‌های قدیمی پشتیبانی نخواهند کرد.

عدم پشتیبانی سامسونگ از گجت‌های قدیمی

گوشی‌های آتی گلکسی که در سال 2021 ارائه می‌شوند از ابزارها و گجت‌های پوشیدنی که در سال 2013 و 2014 تولید و وارد بازار شده‌اند پشتیبانی نخواهند کرد. این قضیه گجت‌هایی نظیر گلکسی گیر، گیر ۲، گیر ۲ نئو، گیر اس و گیر فیت را شامل خواهد شد…
تاریخ انتشار: 16 آذر 1399

دقیقا مانند کامپیوترها و تلفن‌های همراه که در ابتدای شروع به کارشان ابعاد بسیار بزرگی داشته و به مرور کوچک‌تر شدند، دیگر ابزارهای دیجیتال نیز چنین روندی را پشت سر گذاشته‌اند. گجت‌های جانبی گوشی موبایل در اولین سال‌های پدید آمدنشان اندازه‌های بزرگی داشته و حتی گاهی به سختی قابل حمل بودند. با پیشرفت پرسرعت دنیای دیجیتال، این گجت‌ها کوچک و کوچک‌تر شدند، تا جایی که امروزه به آن‌ها گجت‌های پوشیدنی میگوییم. ساعت‌های هوشمند، دستبندهای سلامتی و بسیاری گجت‌های دیگر در دنیای مدرن امروزی جزئی جدا نشدنی از زندگی روزمره بسیاری از افراد محسوب می‌شوند. این گجت‌ها با اتصال به تلفن‌های همراه امکانات زیادی داشته و فعالیت‌ها را برای ما تسهیل کرده و سرعت می‌بخشند؛ پخش موسیقی، نمایش ضربان قلب، نشان دادن پیام‌ها و تماس‌های گوشی موبایل تنها چند مورد از قابلیت‌های این گیرها هستند.

 

به نقل از پایگاه خبری رندباز؛ سامسونگ به تازگی از طریق اپلیکیشن Samsung members app  خبری را با کاربران خود در میان گذاشته است. طبق این خبر گوشی های آتی گلکسی که در سال 2021 ارائه خواهند شد دیگر از ابزارها و گجت های پوشیدنی که در سال 2013 و 2014 تولید و وارد بازار شده‌اند پشتیبانی نخواهند کرد. این قضیه گجت‌هایی نظیر گلکسی گیر، گیر ۲، گیر ۲ نئو، گیر اس و گیر فیت را شامل خواهد شد.

 

کاربران این گیرها نوتیفیکیشن‌هایی دریافت کرده‌اند که به آن‌ها اطلاع داده است که گجت پوشیدنی آن‌ها دیگر توسط گوشی‌های جدید پشتیبانی نخواهد شد. در حال حاضر به نظر می­رسد  که گوشی‌های موبایل جدید هم چنان ازGear S2 و Gear S3 پشتیبانی کنند، چرا که به طور مشخص از آنها اسمی برده نشده است. سامسونگ همچنین بیان کرده است که تمامی مدل های فعلی سال 2020 با تمامی گیرهای پوشیدنی این خانواده همخوانی خواهند داشت و گوشی‌های موبایل فعلی از آنها پشتیبانی می­کنند.

 

ساعت‌های هوشمند Gear S2 و  Gear S3 بهترین گجت‌های پوشیدنی هوشمند سامسونگ در سال 2020 به شما می‌روند. این گجت‌ها بسیار سبک بوده، حافظه رم بالایی داشته، و با پشتیبانی از اندروید 4.4 با تمامی گوشی‌های اندرویدی سازگار هستند. قیمت پایه این گیرهای هوشمند در آمریکا از 349 دلار شروع می‌شود.

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز