X
قرعه کشی و هدایای اپراتور ایرانسل | رندباز

نحوه دریافت هدایای ایرانسل

قرعه کشی و هدایای اپراتور ایرانسل

بی شک تمام مشترکین سیم کارت برای استفاده بهینه از خطوط خود نیاز به ، آنتن دهی بالا، سرعت بالای اینترنت و خدماتی همچو مسائل ذکر شده دارند. لازم است ذکر شود
تاریخ انتشار: 22خرداد 1403

بی شک تمام مشترکین سیم کارت برای استفاده بهینه از خطوط خود نیاز به ، آنتن دهی بالا، سرعت بالای اینترنت و خدماتی همچو مسائل ذکر شده دارند. لازم است ذکر شود که اپراتور ها برای راضی نگه داشتن مشترکین خود در تلاشند که روز به روز در خدماتی که ارائه داده اند پیشرفت کرده و همچنین روش های بیشتری را برای آسوده کردن عملکرد کاربران ارائه می دهند. از سوی دیگر اپراتور های سیم کارت با قصد قدر دانی از مشترکین خود سالانه، ماهانه و همچنین به صورت هفتگی هدایایی را برای مشترکین سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری در نظر گرفته که شرط استفاده از آن را نشر می دهند. حال ما در ادامه مطلب قصد داریم تا به معرفی شش هدیه اپراتور ایرانسل که برای مشترکین دائمی و اعتباری به  اشتراک گذاشته اند بپردازیم.

 

قرعه کشی ماهانه 20 هدیه نقدی 10 میلیون تومانی و 5 هدیه 400 میلیون تومانی در جشنواره قلب برنده ایرانسل

برای شرکت در قرعه کشی باید اپلیکیشن ایرانسل من را نصب کنید. با هر خرید یا پرداخت مانند سفارش از اسنپ فود، خرید بیمه، خرید شارژ و... از طریق اپلیکیشن ایرانسل من، به شما امتیاز جهت شرکت در قرعه کشی تعلق می‌گیرد. شما تا پایان خرداد 1403 فرصت شرکت در جشنواره قلب برنده ایرانسل را دارید. برای مشاهده جزئیات بیشتر قرعه کشی جشنواره قلب برنده ایرانسل بر روی "ورود به قرعه کشی" کلیک نمایید.

 

دریافت 1 گیگابایت نت رایگان ایرانسل با نصب اپلیکیشن لنز

اگر دوستانتان هنوز اپلیکیشن لنز را نصب نکرده‌اند می‌توانید با ارسال شماره سیم‌کارت ایرانسلشان به 3113، آن‌ها را به این کار دعوت کنید. پس از نصب اپلیکیشن لنز توسط آن‌ها و تکمیل مراحل ثبت نام، 1 گیگابایت اینترنت هدیه ایرانسل به شما و آن‌ها تعلق خواهد گرفت. برای ورود به وبسایت ایرانسل و مشاهده جزئیات بیشتر این طرح بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

 

تا 600 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل هدیه خرید سیم‌کارت‌های 0900

با خرید سیم‌کارت‌های جدید ایرانسل با پیش‌شماره 0900، می‌توانید هدایای ویژه‌ای شامل 900 دقیقه مکالمه رایگان، 900 عدد پیامک رایگان و اینترنت رایگان دریافت کنید. سیم‌کارت تک‌ ستاره با قیمت 900 هزار تومان، دارای 30 گیگابایت اینترنت ماهیانه است. در سیم‌کارت دو ستاره با قیمت 1 میلیون و 900 هزار تومان، این مقدار به 16 گیگابایت اینترنت رایگان ماهیانه (تا 9 ماه) تغییر می‌کند. سیم‌کارت سه ستاره نیز با قیمت 2 میلیون و 900 هزار تومان، دارای 24 گیگابایت اینترنت هدیه ایرانسل به صورت ماهیانه (تا 12 ماه) می‌باشد. سیم‌کارت چهار ستاره با قیمت 4 میلیون و 900 هزار تومان شامل 30 گیگابایت اینترنت ماهانه تا 12 ماه می‌باشد. سیم‌کارت پنج ستاره دارای 40 گیگابایت اینترنت ماهانه تا 12 ماه به قیمت 7 میلیون و 900 هزار تومان است و سیم‌کارت شش ستاره به قیمت 9 میلیون و 900 هزار تومان شامل 50 گیگابایت اینترنت ماهانه تا 12 می‌باشد. طرح شماره ویژه با عدد سال تولد نیز دارای 30 گیگابایت اینترنت ماهیانه (تا 3 ماه) است. برای مشاهده جزئیات بیشتر این سیم‌کارت‌ها در وبسایت ایرانسل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

 

تا 2 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل ویژه استقبال از بازگشت مشترکین

کاربرانی که بین 30 تا 90 روز از آخرین ورود آن‌ها به اپلیکیشن ایرانسل من گذشته باشد، با اولین ورود مجدد پس از این مدت می‌توانند از 1 گیگ اینترنت هدیه ایرانسل به همراه 60 دقیقه مکالمه ایرانسلی رایگان با اعتبار همان روز بهره‌مند شوند. کاربران اپلیکیشن ایرانسل با بیش از 90 روز غیبت نیز با ورود به ایرانسل من از 2 گیگ اینترنت رایگان و 120 دقیقه مکالمه ایرانسلی رایگان بهره‌مند شوند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این طرح در وبسایت ایرانسل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

 

هدایای ویژه سیم‌کارت اعتباری پایه ایرانسل

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید سیم‌کارت اعتباری پایه ایرانسل را با مبلغ 20 هزار تومان خریداری نمایید. این سیم‌کارت دارای 500 تومان اعتبار اولیه، 5 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل 5 ماهه، 60 دقیقه مکالمه رایگان 3 ماهه با تمام خطوط داخلی و 60 پیامک رایگان 3 ماهه به تمام خطوط داخلی می‌باشد. جهت مشاهده و خرید سیم‌کارت اعتباری در وبسایت ایرانسل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

 

5 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل ویژه مشترکین مودم TD-LTE

تمام مشترکین اعتباری اینترنت نسل 4 ثابت ایرانسل (TD-LTE) می‌توانند اطلاعات کاربری (پست الکترونیک و شماره تلفن همراه) خود را بروزرسانی کنند و یک بسته اینترنت رایگان ایرانسل 5 گیگابایتی هفت روزه هدیه بگیرند. این بسته پس از تایید نشانی پست الکترونیک و شماره تلفن همراه (از طریق رمز یکبار مصرف پیامک شده) کاربر، فعال خواهد شد. برای بروزرسانی اطلاعات کاربری اینترنت نسل 4 ثابت ایرانسل و دریافت 5 گیگ اینترنت رایگان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز