X
آغاز جشنواره حراج شماره های رند همراه اول | رندباز

جشنواره حراج شماره های همراه اول

آغاز جشنواره حراج شماره های رند همراه اول

دور جدید حراج شماره های رند همراه اول از 23 اردیبهشت 1403 آغاز می شود. واگذاری سیم کارت های رند اپراتور همراه اول در دور جدید از یکشنبه 23 اردیبهشت 1403 آغاز می گردد و متقاضیان می توانند جهت مشاهده خطوط رند و شرکت در این حراج به سامانه حراج همراه اول مراجعه نمایند.
تاریخ انتشار: 23اردیبهشت 1403

دور جدید حراج شماره های رند همراه اول از 23 اردیبهشت 1403 آغاز می شود.

واگذاری سیم کارت های رند اپراتور همراه اول در دور جدید از یکشنبه 23 اردیبهشت 1403 آغاز می گردد و متقاضیان می توانند جهت مشاهده خطوط رند و شرکت در این حراج به سامانه حراج همراه اول مراجعه نمایند.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، بر اساس اصول و ساختار ارزشی همراه اول که مبین ارائه و انجام خدماتی آسان و در دسترس برای عموم متقاضیان سیم کارت رند است، واگذاری شماره های رند همراه اول از طریق برگزاری حراج آنلاین برای عموم متقاضیان و به آدرس اینترنتی https://rond.mci.ir/ صورت می گیرد.

 

سیم کارت همراه اول

همراه اول با بیش از سی سال فعالیت در حوزه سیم کارت، دارای بیشترین مشترک سیم کارت با آنتن دهی بالاتری نسبت به اپراتور های دیگر می باشد. از سوی دیگر این اپراتور دارای گران قیمت ترین سیم کارت های موجود در کشور می باشد. لازم به ذکر است که همه سیم کارت های همراه اول از قیمت بالایی برخوردار نبوده و فقط تعدادی از خطوط همراه اول از جمله پیش شماره های 0912 و شماره های رند این اپراتور با قیمت بالا به فروش میرسند.

سیم کارت 0912 : با پایان عرضه سیم کارت های 0912 قیمت این سیم کارت ها به دلیل بیشتر بودن تقاضا نسبت به عرضه آن با افزایش مواجه شده است. به دلیل قدمت و اعتبار سیم کارت 0912، این پیش شماره ها گران قیمت ترین سیم کارت کشور محسوب می شوند.

شماره های رند همراه اول : همانطور که ذکر شد، همراه اول اولین اپراتور عرضه کننده سیم کارت است که دارای گران قیمت ترین سیم کارت ها می باشد که این موضوع باعث رونق کسب و کار خرید و فروش سیم کارت 0912 گردیده است. همه ما میدانیم زمانی که افراد هر نوع کسب و کاری را راه اندازی می کنند باید سودی را برای خود در نظر بگیرند. بدین ترتیب بسیاری از افراد هستند که در حوزه کسب و کار آنلاین فعالیت می کنند و برای جلب اعتماد مشتری به سیم کارت های خاص نیاز دارند، اما به هر دلیلی توانایی پرداخت مبلغ بالا  برای خرید سیم کارت را ندارند. به همین دلیل اپراتور همراه اول در چند سال اخیر جشنواره ای را راه اندازی کرده است تا شماره های خاص خود را با قیمت پایین تری به دست افراد برسانند.

 

قوانین و شرایط مهم برای شرکت در حراج شماره های رند همراه اول

شرایط شرکت در حراج شماره های رند همراه اول شامل موارد زیر می باشد:

*تایید شرایط و ضوابط مربوط به شرکت در حراج

*وارد کردن اطلاعات درخواستی و هویتی در سامانه

*واریز آنلاین مبلغ ودیعه

"مبلغ ودیعه معادل 20 درصد مبلغ پایه شماره تلفن همراه مدنظر متقاضی است"

برقراری اعتبار زمانی هر حراج منوط به دو شرط است که هر دو باید برقرار باشد تا حراج به اتمام برسد.

·         "زمان قانونی" حراج به اتمام برسد که این زمان برای هر حراج متغیر بوده و در زمان شروع حراج اعلام می گردد.

·        از آخرین پیشنهاد قیمت بر روی یک شماره باید 8 ساعت گذشته باشد. در صورت اعلام پیشنهاد جدید قبل از اتمام زمان حراج، مدت زمان حراج برای یک دوره 8 ساعته دیگر تمدید می گردد.

تمام متقاضیان شرکت در حراج آنلاین شماره های رند همراه می توانند به آدرس https://rond.mci.ir/ مرجعه نمایند.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز