X
معرفی بسته های اینترنتی همراه اول | رندباز

نحوه فعال سازی بسته های اینترنت همراه اول

معرفی بسته های اینترنتی همراه اول

اپراتور همراه اول که به عنوان اولین اپراتور تلفن همراه کشور شناخته می شود مشترکین زیادی دارد و به همین دلیل تنوع بالایی در نوع بسته های اینترنت و روش های خرید یا تمدید آنها برای کاربران خود در نظر گرفته است.
تاریخ انتشار: 28فروردین 1403

اپراتور همراه اول که به عنوان اولین اپراتور تلفن همراه کشور شناخته می شود مشترکین زیادی دارد و به همین دلیل تنوع بالایی در نوع بسته های اینترنت و روش های خرید یا تمدید آنها برای کاربران خود در نظر گرفته است.

در ادامه به معرفی بسته های اینترنت همراه اول و روش های خرید آن می پردازیم:

 

انواع بسته های اینترنت همراه اول:

مشترکان همراه اول می توانند با در نظر گرفتن حجم و مدت زمان مورد نیاز بسته اینترنت کاربردی خود را انتخاب نمایند.

باتوجه به بالا بودن تنوع بسته های اینترنت ارائه شده توسط این اپراتور، آشنایی با بسته های اینترنت همراه اول قبل از خرید بسته اینترنت همراه اول می تواند در انتخاب کمک کننده باشد.

·         بسته اینترنت یک روزه همراه اول: مناسب زمانی است که کاربر تمایل به استفاده از اینترنت همراه برای مدت زمان محدود داشته باشد همچنین کسانی که نیاز به استفاده فوری از اینترنت همراه دارند.

در زمان فعالسازی این بسته ها، به صورت خودکار 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده از مشترکین دارای سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی کسر می شود.

·         بسته اینترنت هفتگی همراه اول: تنوع حجم ارائه شده در بسته های هفتگی همچنین تنوع قیمت این بسته ها بالاتر است. بسته های هفتگی امکان استفاده از حجم بیشتر در مدت زمان 7 روز را می دهد.

کاربران می توانند با در نظر گرفتن اولویت خود بسته اینترنت مورد نظر را بر اساس حجم یا قیمت خریداری نمایند.

·         بسته اینترنت ماهانه همراه اول: بسته های ماهانه 1 تا 7 گیگابایت اینترنت ارائه می دهند که با توجه به افزایش حجم همچنین مدت زمان استفاده 30 روزه، نسبت به بسته ای یک روزه و هفتگی قیمت بالاتری دارند.

·         بسته اینترنت بلند مدت همراه اول: این اپراتور بسته های اینترنتی با مدت زمان استفاده 2، 3 و 4 ماهه در اختیار کاربران قرار می دهد که برخی از آنها قابلیت تمدید خودکار نیز دارند.

علاوه بر بسته های اینترنت متنوع، روش های خرید متنوعی برای شارژ بسته های اینترنت این اپراتور وجود دارد.

 

انواع روش خرید بسته اینترنت همراه اول:

 

·         خرید آنلاین بسته اینترنت همراه اول

برای جلوگیری از استفاده از اینترنت با تعرفه آزاد باید پیش از اتمام حجم بسته در حال استفاده یا پیش از اتمام مدت زمان اعتبار آن بسته مورد نظر را خریداری نمایید.

-          اپلیکیشن همراه اول: مشترکان دارای سیمکارت همراه اول می توانند از طریق اپلیکیشن اختصاصی ارائه شده توسط این اپراتور، بسته اینترنت مورد نیاز خود را با مشاهده حجم و مدت زمان آن انتخاب نموده و با اتصال به درگاه های پرداخت آنلاین هزینه آن را بپردازند.

-          سایر اپلیکیشن های همراه: این برنامه ها که خدمات زیادی نظیر پرداخت بیمه، کارت به کارت و ... را شامل می شوند، امکان خرید بسته اینترنت و شارژ سیم کارت همراه اول را با پرداخت هزینه در بستر امن نیز دارند.

علاوه بر روش های آنلاین، راه دیگری برای خرید بسته اینترنت وجود دارد. باتوجه به اینکه برخی مشترکان غیرفعالسازی اینترنت آزاد را انجام نداده اند، ممکن است به صورت ناخواسته از اینترنت با تعرفه آزاد استفاده کرده و تمام شارژ حساب آنها نیز صفر شود. در این صورت امکان اتصال به اینترنت برای کاربر وجود ندارد و باید از روش دیگری برای خرید شارژ حساب و بسته اینترنت استفاده نماید.

·         کدهای دستوری

استفاده از این کدهای دستوری نیازی به اینترنت ندارد. هزینه خرید بسته به این روش برای مشترکین دارای  سیم کارت اعتباری از حساب آنها کسر شده و برای مشترکین دارای سیم کارت دائمی هزینه روی قبض آنها لحاظ می شود. در این روش می توان برای افراد دیگر نیز بسته اینترنت خرید.

 

مشترکان دارای سیمکارت اعتباری همراه اول که باید برای برقراری تماس، ارسال پیامک و فعالسازی بسته اینترنت مورد نظر، حساب خود را شارژ نمایند، از تمام این روش ها می توانند جهت شارژ حساب نیز اقدام نمایند.

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز