X
طاق زدن سیم کارت های رند همراه اول با آپارتمان | رندباز

قیمت های باور نکردنی سیم کارت های رند همراه اول

طاق زدن سیم کارت های رند همراه اول با آپارتمان

آخرین حراج سیم کارت های رند همراه اول در فروردین ماه 1403، در ابتدا با ارائه لیستی از سیم کارت های لوکس و رند آغاز شد و با معامله یک خط رند یک میلیارد و 500 میلیون تومانی ادامه پیدا کرد.
تاریخ انتشار: 26فروردین 1403

آخرین حراج سیم کارت های رند همراه اول در فروردین ماه 1403، در ابتدا با ارائه لیستی از سیم کارت های لوکس و رند آغاز شد و با معامله یک خط رند یک میلیارد و 500 میلیون تومانی ادامه پیدا کرد.

همه چیز از پیامک "واگذاری شماره های رند همراه اول به صورت حراج آنلاین" شروع شد که به نظر یک پیام تبلیغاتی ساده بود ولی اگر وارد سامانه حراج سیم کارت های رند این اپراتور می شدید، نه فقط با سیم کارت خاص بلکه با قیمت های پیشنهادی خاص نیز رو به رو می شدید.

در این حراجی قیمت های پایه برای سیم کارت های رند شهرستان از 135 میلیون تومان و خط های رند تهران از 250 میلیون تومان آغاز می شد.

 

سیم کارت های رند همراه اول

آخرین حراج سیم کارت های رند همراه اول در فروردین ماه 1403، در ابتدا با ارائه لیستی از سیم کارت های لوکس و رند آغاز شد و با معامله یک خط رند یک میلیارد و 500 تومانی ادامه پیدا کرد. قیمت های پیشنهادی برای سیم کارت های لوکس و رند حراج همراه اول بسیار چشم گیر بوده است ولی آخرین پیشنهاد برای خط رند 0912001010 یک میلیارد و 500 میلیون تومان بود که رقبای زیادی پیشنهادات خود را با فاصله اندک در این حراجی به ثبت رسانده بودند.

تنها خط های لاکچری در این حراجی هوادار نداشته اند، بلکه سیم کارت های رند که با مبالغ بین 200 تا 283 میلیون تومان به فروش می رسید، رقابت تنگاتنگی برای خریداران شهرستانی به وجود آورده بود.

شرط ورورد در این حراجی لوکس برای خرید سیم کارت رند یا سیم کارت لاکچری پرداخت ودیعه از 23 میلیون تومان بابت شماره های شهرستان تا 50 میلیون تومان برای خطوط تهران بود. کسانی که پیش پرداخت داده اند در صورتی که بین نفر اول تا سوم حراج باشند باید یک ماه و خرده ای از ودیعه خود چشم پوشی کنند تا برنده نهایی مشخص شود.

به گفته این اپراتور تلفن همراه (اپراتور همراه اول)، تعریف سامانه هایی به منظور خرید و فروش سیم کارت رند برای پیشگیری از معامله سیم کارت های رند و قدیمی در بازار سیاه با قیمت های گزاف بوده است. اگر نگاه اجمالی به قیمت فروش سیم کارت های رند در بازار سیاه داشته باشیم، متوجه می شویم که این ادعا دور از واقعیت نیست.

یک فروشنده سیم کارت خاص در مصاحبه با همشهری مدعی می شود که باتوجه به نقشی که سیم کارت رند یا لاکچری در پرستیژ کاری بسیاری از افراد اعم از کاسبان دارد، بسیاری از خواهان سیم کارت های رند حاضرند آن را با خودرو و حتی آپارتمان های گران معاوضه نمایند. او همچنین عنوان می نماید که قیمت سیم کارت های خاص در حراج اپراتورهای تلفن همراه بسیار ارزان تر از قیمت بازار سیاه است و اکثر خریداران در این حراجی های نیز فروشندگان بازر آزاد هستند که می توانند این خط ها را با قیمت بالاتر به فروش برسانند و حتی آن را به مزایده بگذارند.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز