X
سیم کارت 0912 رند از جنس طلاست | رندباز

مزایای سیم کارت 0912 رند

سیم کارت 0912 رند از جنس طلاست

اگر به یاد داشته باشید در گذشته خرید سیم کارت به ویژه سیم کارت های 0912 به صورت ثبت نامی بود، اما در حال حاضر سیم کارت یکی از دارایی های گران قیمت
تاریخ انتشار: 29بهمن 1402

اگر به یاد داشته باشید در گذشته خرید سیم کارت به ویژه سیم کارت های 0912 به صورت ثبت نامی بود، اما در حال حاضر سیم کارت یکی از دارایی های گران قیمت هر شخص محسوب می شود. البته ارزش مالی بالا به تمامی سیم کارت ها تعلق نمیگیرد اما در چند سال اخیر شاهد قیمت های باور نکردنی سیم کارت های 0912 بودیم. علت این امر آن است زمانی که عرضه محصول و یا خدماتی نسبت به درخواست افراد جامعه کاهش یافته و یا تولید محصول متوقف می شود، قیمت آن افزایش می یابد . به همین خاطر سیم کارت های 0912 کد 1 تا کد 8 به علت توقف تولیدشان نسب به کد های 0 و 9 گران تر هستند.

 

سرمایه گذاری روی چه سیم کارتی مناسب است ؟

در حال حاضر سیم کارت ها به غیر از ابزار ارتباطی توانسته اند بازار گرمی را برای افراد ایجاد کنند. همچنین سیم کارت ها در چند سال اخیر ابزاری برای سرمایه گذاری با مبالغ کم و زیاد شده اند. همانطور که ذکر شد گران قیمت ترین سیم کارت های کشور خطوط 0912 می باشند که متعلق به اپراتور همراه اول هستند، بنابراین سرمایه گذاری روی سیم کارت های همراه اول با پیش شماره 0912 ایده مناسب تری است.  اگر قصد سرمایه گذاری با بودجه بالا روی سیم کارت را دارید می توانید سیم کارت 0912 با کد 1 و 2 را در نظر داشته باشید.

نکته : لازم به ذکر است که قیمت گذاری دقیق سیم کارت فقط توسط کارشناسان قابل انجام است و اگر شما هم یکی از افرادی هستید که قصد اطلاع از قیمت سیم کارت خود را دارید میتوانید از قیمت گذاری تخصصی سایت رند باز که توسط متخصصان و کارشناسان بر اساس قیمت سیم کارت های مشابه، رند بودن یا نبودن و دیگر شاخصه های دارای اهمیت در قیمت سیم کارت انجام میشود استفاده کنید.

 

سرمایه گذاری روی سیم کارت رند

به طور کلی سیم کارت رند به سیم کارت هایی گفته می شود که از یک عدد چندین بار در شماره تلفن استفاده شده باشد و به راحتی در ذهن کاربر بماند و هرچقدر از یک عدد در شماره بیشتر استفاده شده باشد قیمت سیم کارت افزایش می یابد. برای مثال شماره تلفن 09301111111 اگر این شماره برای افراد عادی موجود باشد میتواند با قیمت میلیاردی معامله شود و به جرات میتوان گفت این نوع شماره می تواند از سیم کارت های 0912 کد یک هم گران تر باشد.به نظر شما اگر این شماره با پیش شماره 0912 برای افراد موجود شود با چه قیمتی محاسبه می شود؟ به همین خاطر سرمایه گذاری بالا روی شماره های رند و خاص میتواند پیشنهاد دیگر  ما به شما باشد که اگر سیم کارت های رند 0912 را خریداری کنید سود سرمایه گذاری شما چندین برابر می شود .

 

سیم کارت رند چه تاثیری در رونق کسب و کار دارد ؟

شماره تلفن یک کلید ارتباطی است، آن را از دست ندهید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که از یک فروشگاه خرید آنلاین انجام داده اید و قصد خرید دوباره از همان فروشگاه را دارید ولی اسم برند را فراموش کرده اما بخاطر رند بودن شماره تلفن آن برند هنوز در ذهنتان مانده باشد. به خاطر سپردن شماره توسط مشتریان یکی از پارامترهای جذاب سیم کارت رند در کسب و کار شماست.

یکی دیگر از مزایا و تاثیرات شماره رند اعتبار دادن به برند شما می باشد. همانطور که ذکر شد اکثر سیم کارت های رند از قیمت بالایی برخوردارند و این موضوع می تواند اعتماد مشتری را جلب کند لذا تنها برند های معتبر هستند که هزینه های زیادی را برای پیشرفت برند خود می پردازند.

 

جمع بندی

ما در این مطلب سعی کردیم به طور خلاصه شما را با مزایای خرید سیم کارت رند برای سرمایه گذاری و یا استفاده شخصی در کسب و کارتان آشنا کنیم. بدون شک خرید این نوع سیم کارت ها در طولانی مدت برای خریداران سود قابل توجهی خواهد داشت. برای خرید سیم کارت رند می توانید با فروشندگان معتبری که در سایت رندباز فعالیت می کنند در ارتباط باشید. 

 

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز