X
بسته تخفیفی ایرانسل به مناسبت روز مادر و روز پدر | رندباز

نحوه خرید بسته تخفیفی اینترنت ایرانسل

بسته تخفیفی ایرانسل به مناسبت روز مادر و روز پدر

اپراتور ایرانسل با هفده سال فعالیت کاری در حوزه سیم کارت به عنوان دومین اپراتور بزرگ کشور شناخته شده و با خدماتی که در این سال ها طراحی و بین مشترکین خود به اشتراک گذاشته امروزه بسیار محبوب شده است
تاریخ انتشار: 18دی 1402

اپراتور ایرانسل با هفده سال فعالیت کاری در حوزه سیم کارت به عنوان دومین اپراتور بزرگ کشور شناخته شده و  با خدماتی که در این سال ها  طراحی و بین مشترکین خود به اشتراک گذاشته امروزه بسیار محبوب شده است . اپراتور ایرانسل سالانه به مناسبت های گوناگون قرعه کشی ، جوایز و بسته های تخفیفی بسیاری را بین مشترکینش به اشتراک میگذارد .

به گزارش روابط عمومی ایرانسل به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر همچنین سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر بسته های تخفیفی را ارائه کرد.

ناگفته نماند با خرید بسته تخفیفی اینترنت ایرانسل به مدت پنچ ساعت به صورت نامحدود به اعتبار سیم کارت شما بسته مکالمه درون شبکه ای افزوده خواهد شد.

 

قیمت و حجم بسته تخفیفی ایرانسل

 بسته اینترنت تخفیفی ایرانسل به مدت ده روز اعتبار دارد و حجم بسته 5 گیگابایت می باشد .

 با توجه به قیمت های جدید بسته های اینترنی قیمت بسته 5 گیگابایت اینترنت به مدت 15 روز اعتبار 24.800 تومان و به مدت 30 روز اعتبار به قیمت 31.700 تومان می باشد. و قیمت این بسته تخفیفی به مدت ده روز 20.000 تومان است.

 

نحوه خرید بسته اینترنت تخفیفی ایرانسل

برای خرید بسته اینترنت تخفیفی دو روش وجود دارد.

مشترکین ایرانسل میتوانند به سوپر اپلیکیشن ایرانسل من مراجعه کنند و برای خرید بسته اینترنت تخفیفی اقدام کنند.

دومین روشی که میتوانید بسته اینترنت تخفیفی را تهیه کنید از طریق شماره گیری کد دستوری *5# است.

 

شروع و پایان خرید بسته تخفیفی اینترنت ایرانسل

تهیه بسته اینترنتی 5 گیگابایتی ایرانسل از چهارشنبه 13 دی ماه شروع شد و در پنجشنبه 5 بهمن ماه به پایان میرسد.

 

بسته تخفیفی اینترنت به کدام کاربران ایرانسل تعلق میگیرد؟

همانطور که در تیتر اول عرض کردیم ایرانسل سالیانه بسته های تخفیفی اینترنت ، مکالمه ، پیامکی بسیاری را برای مشترکین خود در نظر میگیرد.این بسته ها متعلق به تمامی کاربران است و همه مشترکین دارای سیم کارت صفر و کارکرده و همچنین دارندگان سیم کارت دائمی ایرانسل و سیم کارت اعتباری ایرانسل میتوانند از بسته تخفیفی استفاده کنند.

 

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز